Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Az "adatbázis" szerint az enyémnek volt egy sikertelen és egy sikeres, de már egy éve lejárt zk-ja. :) :D Pedig tavaly a műszakihoz kellett csinálni és 2011.03.11-ig érvényesítették!

Adatbázis? Muhahahahahahaha!!

Az enyém benne sincs, eddig csak 3X volt. Apué, 20 éves autó 2 találatot kapott. ;) Ja, nem az utolsó kettőt adta ki. ;)

Link to comment
Megosztás:

A kereskedő azt mondta meg kell barátkozni az árával. Sajnos már nem a tulajnál van. Szerintem ha megfelel neked az 1.4-es motor, nézd meg a B.gyarmatit, egy Opel szalon ritkán állít valótlant, erre azért figyelnek. Az ára is baráti, meg nincs azért olyan messze tőled. Én már voltam M.magyaróváron is az Opel Autentikben autót nézni (800km oda-vissza).

eladták :-(

pénteken rakta föl a hirdetést (az eladó is helyezte üzembe 7 éve és végig ott volt szervizelve, tehát így lehet hihető is a km), 5 perc múlva már hívták is. Ma vagy papirozták vagy már fizikailag sincs ott, francba...

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, a jó ajánlatokra sajnos nagyon gyorsan lecsapnak.

De ez az 5 perc azért elég kemény, biztos egész nap a gép előtt ül, és figyeli mikor tesznek fel új hirdetést...

eladták :-(

pénteken rakta föl a hirdetést (az eladó is helyezte üzembe 7 éve és végig ott volt szervizelve, tehát így lehet hihető is a km), 5 perc múlva már hívták is. Ma vagy papirozták vagy már fizikailag sincs ott, francba...

Link to comment
Megosztás:

szted csak itt ülök a székben? múlt héten 5 db kocsi volt a piacon, ma 12. 1 lehetett volna érdekes. egy hasonló kaliber, mint ami után most érdeklődök: 1,6-ra tartva - meg se kérdeztem. Jó esetben lement volna 1,4 körülre -esetleg. Ha 1,4-ről indított volna, talán tudunk alkudni, hozzátenném, hogy a motorháztetőn iszonyű karc, és amennyire rásasoltam máshol is voltak "kisebb esztétikai problémák". szóval gyere, és mutasd meg a tutit Szegeden! /egyébként Opel Astra Caravan 1,4-1,6 vagy Ford Focus 1,6 kombi környékén nézelődök elsősorban.

Csak ezért nem megyek Szegedre! :)

Ám csak szólj, ha valamit itt a környéken kiszúrtál magadnak, szívesen megsasolom!

Link to comment
Megosztás:

eladták :-(

pénteken rakta föl a hirdetést (az eladó is helyezte üzembe 7 éve és végig ott volt szervizelve, tehát így lehet hihető is a km), 5 perc múlva már hívták is. Ma vagy papirozták vagy már fizikailag sincs ott, francba...

Ez gyors volt az biztos. Szerintem egy nepper vitte el... Ki más lesi állandóan az új hirdetéseket 5 perces reakció idővel? Figyeld a hirdetéseket és lehet, hogy pár nap múlva 200EFt-al drágábban újból eladó lesz.
Link to comment
Megosztás:

Heello!

Vennék G Astrát, olyan 1998-2002-as kiadásút. Ezek az évjáratú gépek mennyire jók motorikusan- 1,4-1,6? Tudom, a 16V-sekkel kicsit több a probléma, pl. olajfogyasztás. Nem rozsdásodik annyira mint az F?

Ez így konkrétan nem igaz,nem minden 16 szelepes zabálja az olajat.Csak az X16XEL-nek magasabb alapból az olajfogyasztása.

A többi motortípus nem fogyaszt számottevően olajat(kivéve,ha szét van hajtva).

Tényleg nem rozsdásodik annyira ,mint az F.

Link to comment
Megosztás:

Ez így konkrétan nem igaz,nem minden 16 szelepes zabálja az olajat.Csak az X16XEL-nek magasabb alapból az olajfogyasztása.

A többi motortípus nem fogyaszt számottevően olajat().

Tényleg nem rozsdásodik annyira ,mint az F.

...kivéve,ha szét van hajtva... Na ja :) ...

Köszi ez jó hír ;) (mármint a kevésbé rozsdásodásra való hajlam)

Úgysem versenyre kellene, azért gondolkodom az 1,6-osban :D Olyan még úgysem volt, mindig csak 1,3 meg 1,4.

Link to comment
Megosztás:

szia Zachi,

lenne itt egy -esetleges- jelölt, mit szólsz hozzá? a kereskedőjéhez? akartam volna kérdezni, hogy esetleg útba esik-e valamelyik nap (de rájöttem, ez Nagykanizsa...)?:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...caravan-3411505

Elöl sima lámpás hátul enjoy. Meg csak hátsó ködlámpás kapcsoló van, viszont első ködös is látszik a képen. :)

Link to comment
Megosztás:

Elöl sima lámpás hátul enjoy. Meg csak hátsó ködlámpás kapcsoló van, viszont első ködös is látszik a képen. :)

Ez valóban kölföldről behozott: JRX rendszám az 2004-2005. Lehet, hogy utólag kötötték be a ködlámpát, mert a kapcsoló ott figyel...

Link to comment
Megosztás:

Elöl sima lámpás hátul enjoy. Meg csak hátsó ködlámpás kapcsoló van, viszont első ködös is látszik a képen. :)

És ez így rendben is van. Az enyém is ezzel a felszereltséggel és nem sötétített lámpákkal jött ki a gyárból (hál' Istennek) 2003-ban német piacra. Még a kárpit is egyezik csak VDO CDR500 és multikormányom van. A ködös utólagos beépítése egy kapcsolóra nem a legszerencsésebb megoldás, de attól még lehet korrektül kivitelezett.

Link to comment
Megosztás:

Ez valóban kölföldről behozott: JRX rendszám az 2004-2005. Lehet, hogy utólag kötötték be a ködlámpát, mert a kapcsoló ott figyel...

Általában igaz lehet, de nem mindig. Lehet csak rendszámot cseréltek rajta, mint az enyémen is. 2002-es de K-s rendszáma van (előtte IA-s volt a szervízkönyv szerint), az előző tulaj behajtó volt, már ismerték a rendszámát a kuncsaftok, és nem engedték be.

A kereskedőtől, akitől vettem a verdát, megkaptam a telefonszámát is, így lett meg utólag a vonóhorog kulcsa is. :)

Link to comment
Megosztás:

hello,

sztetek megér 1 utazást ? (kb. 2x300-350 km)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...1.4_16v-3717385

/bár a 'lenolajból' a hűtőrácsra és a szervízkönyvre már nem jutott..

fene tudja miért, de külf-i előéletre gyanakszom

Üdv!

Nekem az a kormány gyanús!

92-e nél már ilyen szép fényes??

Na meg az az utólagos ekecs elektromos ablak!!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nekem az a kormány gyanús!

92-e nél már ilyen szép fényes??

Na meg az az utólagos ekecs elektromos ablak!!

Az az utólagos villanyablak tényleg gáz, a kormány elvileg lehet ilyen fényes (nekem is közel ilyen 104e km-nél), de nekem ennél sokkal gyanúsabb hogy ez az autó törött volt. Persze semmi sem biztos, de az első lámpák túlontúl újszerűnek tűnnek az 5 évhez és a 92e km-hez képest, és kevés olyan lelkiismeretes ember van aki kicseréli ezeket pusztán azért mert karcos vagy lemattult, szóval...

Link to comment
Megosztás:

Az az utólagos villanyablak tényleg gáz, a kormány elvileg lehet ilyen fényes (nekem is közel ilyen 104e km-nél), de nekem ennél sokkal gyanúsabb hogy ez az autó törött volt. Persze semmi sem biztos, de az első lámpák túlontúl újszerűnek tűnnek az 5 évhez és a 92e km-hez képest, és kevés olyan lelkiismeretes ember van aki kicseréli ezeket pusztán azért mert karcos vagy lemattult, szóval...

Igen elvileg, de nekem még 174-nél rücskös a kormányom, bár lehet nagyon finom a kezem mert jobbára irodai munkát végzek :) .....

Link to comment
Megosztás:

Igen elvileg, de nekem még 174-nél rücskös a kormányom, bár lehet nagyon finom a kezem mert jobbára irodai munkát végzek :) .....

Lehet csak a fényképezés és a szilikontúladagolás miatt fénylik annyira a kormány!

A műszerfala is fényes,pedig az biztos nincs lekopva.Úgy egyáltalán túlontúl

fénylik az egész autó!

Off

Már a múltkor akartam Oggy kérdezni,hogy a neved a rajzfilmes Oggy vagy más?

Mikor a gyerek pici volt sokat néztük,bírtam én is.oggy.jpg

On.

Link to comment
Megosztás:

hello,

sztetek megér 1 utazást ? (kb. 2x300-350 km)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...1.4_16v-3717385

/bár a 'lenolajból' a hűtőrácsra és a szervízkönyvre már nem jutott..

fene tudja miért, de külf-i előéletre gyanakszom

Ha a külföldi előélet németországi, svájci származást takar, az számomra pozitívum. Inkább onnét, mint Taljánföldről, vagy bizonytalan hazaiból. Nem szabad nézni a km óra állását, mert amint magyar kereskedő kezébe kerül már pörgeti is vissza (kint ezt nagyon büntetik). Amúgy is az állapota sokkal fontosabb.

Akkor vállalj nagyobb utat, ha maximális a felkészültséged, vagy tudsz vinni szakembert.

Link to comment
Megosztás:

hát jahh, az a km óra állás :)

épp most néztem külföldi autóhírdetéseket

Benzines 2006 utáni A4-esek nincsenek 150km alatt. használtautón meg felette nincs :D diselekről ne is beszéljünk

csodák léteznek, csak ritkák

ja és utólag beépített ablakemelő nem gáz szerintem, nekem is az van 6 év alatt még nem volt vele gond! az viszont tény, hogy a gyári gyorsabb.

Link to comment
Megosztás:

Akkor vállalj nagyobb utat, ha maximális a felkészültséged, vagy tudsz vinni szakembert.

pont ebben érzek hiányosságot :-(

nem akarok offolni, holnap 1 szakemberrel megyek FordFocus-t nézni itt a lakhelyemen (sok a kérdőjel, inkább csak szaglászás lesz sztem)

Opel G-ből most sajna csak ferdehátú van a környéken magánszemélytől

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.