Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

egy tavaszi beruházás keretén belül, szerintem mi is benevezünk egy ilyenre.

addig rem kevés lucskos szaros ho lesz, és kevés sozott helyen járok majd, szerencsére egyrejobban kezdik a sot elfelejteniéscsak kaviccsal szorni az utakat.

és ezt a cuccot, 5 ezerért leeht párban megvenni igaz??

és kiszállítás, az hogy oldható meg??

rendelésre elhozzák, vagy futárral kiküldik??

mailt lehet nekik irni?

Postai utánvét és személyes átvétel játszik. Valamint vannak üzletkötőik szinte az egész országban. Aztmondta a csóka hogyha meg tudom azt játszani hogy azzal az üzletkötővel aki itt környékemen teríti az árut, megbeszélek egy találkozót, akkor postaköltség nélkül az üzletkötőtől átvehetem a cuccot. Csak éppen dolgoztam pont egy szar héten, így a postai utánvétet választottam. :(

Link to comment
Megosztás:

tavasszal visszatérek erre a kérdésre, addig maradhat nyugton.

:(

én egyébként két dolgot javasolnék(lehet okoskodás de én tuti igy fogom csinálni.)

egyik dolog az, hogy semmiféle ragasztást ne rakjunk a találkozó felületek közzé, mert tényleg ugy tud csak kiszellőzni, másik dolog, pedig az ha már kimostuk, akkor alvázvédővel kenjük ki szépen precízen.

ennyit érdemes rákölteni, és akkor egy szűk 10esből nyugodtak lehetünk, hogy ott probléma nem lesz, aztán telnek az évek és lehetmégis... de tuti később jön elő a probléma.

Link to comment
Megosztás:

tavasszal visszatérek erre a kérdésre, addig maradhat nyugton.

:(

én egyébként két dolgot javasolnék(lehet okoskodás de én tuti igy fogom csinálni.)

egyik dolog az, hogy semmiféle ragasztást ne rakjunk a találkozó felületek közzé, mert tényleg ugy tud csak kiszellőzni, másik dolog, pedig az ha már kimostuk, akkor alvázvédővel kenjük ki szépen precízen.

ennyit érdemes rákölteni, és akkor egy szűk 10esből nyugodtak lehetünk, hogy ott probléma nem lesz, aztán telnek az évek és lehetmégis... de tuti később jön elő a probléma.

Nekem most volt hátul kasztnizva a két ív + a tankbeöntő úgyhogy frissen lett alvázvédőzve a hátsó kerékjárat. Szal ez most pont összejött. ;) :)

Link to comment
Megosztás:

és a szélesítéssel mi a hézag??

nem lesz egyenlőre??

Amíg nincs itthon a felni nemtom hogy mennyit kell. Vaktában meg nem állok neki szélesíttetni mert ha nagyon kicsi lesz az lesz a baj, hameg nagyon nagy akkor meg hülyén fog kinézni... Nameg ugye szélesítés után festésnek kellene következni. Az autót telibe akarom fényeztetni, ezért a morcosítással együtt lesz fényezve. :(

Link to comment
Megosztás:

Sztem a szélesítésnél nem vágják szét... :(

Sztem sem csak hájlítják... :)

Egyébként muszáj volt így csinálni. Mondtam a csókának hogy ne fújja le, de mivel a két küszöb is javítva volt ezért aztmondta hogyha lealapozózza, akkor nem fog átmenni műszakin. Ezért muszáj voltam lefújatni is gyári állapotban. Pedig úgy akartam hogy vizsga után szélesítés és fújás. De ez van. ;)

Link to comment
Megosztás:

riderauto.hu

5000Ft a garnitúra ( egy bal egy jobb ). Az autót megfúrni pedig nem a sárvédőíven kellett, mert oda ilyen műanyag körmökkel kapaszkodik, hanem bent az alvázat kellett egy helyen. A lököst meg azért fúrtam meg, hogy nehogy a rázkódástól elforogjon a műanyag és hozzáérjen a kerékhez.

Lehet h velem van a probléma de én ezen az oldalon nem találok árakat... Riderauto.hu...

Link to comment
Megosztás:

Lehet h velem van a probléma de én ezen az oldalon nem találok árakat... Riderauto.hu...

ímélben kérj árajánlatot. De egyébként...

Tisztelt Ilyés Zsolt!

A kiválasztott termék ára 5 000 Ft/pár.

További termékeink Opel Astra F-hez:

- Méretpontos-peremes csomagtértálca, speciális habosított gumi csúszásgátló betéttel 10 000 Ft/db

- Típushoz gyártott kartámasz fekete színben 12 000 Ft/db

- Típusazonos ajtóvédő díszléc 9 000 Ft/6db-os garnitúra

- Típusazonos alumínium küszöbvédő fekete és ezüst színben 11 000 Ft/garn.

- Első lámpára szemöldök 5 000 Ft/pár

- Hátsó légterelő "RALLY" spoiler 30 000 Ft/db

- Típusazonos hűtőrács fekete színben -gyári helyre tökéletesen illeszkedő- 18 750 Ft/db

- Kerékjárati dobbetét első 2 500 Ft/ db

- Univerzális sárfogó első 3 125 Ft/pár

- Univerzális sárfogó hátsó 3 125 Ft/pár

- Ablaklégterelő első 6 900 Ft/pár

- Ablaklégterelő hátsó 4 800 Ft/pár

Légterelő spoilereink kétkomponensű szórógittel alapozva, fényezésre előkészített állapotban vannak.Felszereléséhez szükséges egységcsomagot mellékeljük.

A fenti árak bruttó, Áfá-s kiskereskedelmi árak!

Szemléltető képeket a http://www.riderauto.hu/?page=talalatok&am...11&ctype=30 oldalon talál.

Termékeinkhez hozzájuthat:

- személyesen: 8200 Veszprém-Jutas, Kisréti u. 21.

- postai utánvéttel (postás házhoz viszi, postaköltség ellenében)

- üzletkötőink járják az országot, kétheti rendszerességgel látogatják partnereinket. Ők házhoz nem tudnak szállítani, de egy velük előre egyeztetett helyen és időpontban átvehető tőlük. (ebben az esetben NINCS postaköltség!)

Ha a postai utat választja, kérjük pontosan adja meg a szállítási címet és ha szükséges Áfa-s számla, a számlázási címet is. Termékeinkről további tájékoztatót kaphat a www.riderauto.hu honlapunkon, vagy telefonon 06 88/458-222, 06 20/251-2454 számokon.

Üdvözlettel: Varga János - Rider Hungária Kft.

:(

Link to comment
Megosztás:

kép1

kép2

kép3

Na sikerült felnyitnom a motorháztetőt kicsit ugráltam rajta és jól meghúztam a nyitókart, és felnyílt..:(

szerintetek ki lehet ezt kalapálni karosszériással? a lámpa mögötti tartóburkot cserélni kell szerintem mindenképp mert nagyon deformálódott:/ egy olyan mennyibe kerül kb? 5e? elvégre nem egy nagy elem.

Az oldalsó sárvédős részt kilazítottam és előrébbtoltam, végre nyílik már az ajtó;)

ünnepek között pedig megyek bontótjári és szerzek új cuccokat hozzá

Amúgy rendőr megbüntethet ha így megyek vele? a bal oldalon a ködláma ég, szóval ha jóltudom csak annyi a kritérium hogy bal oldalt is égnie kell valaminek. a hűtőmaszkot persze leszedtem, mert egy gödör után kitörne..

Link to comment
Megosztás:

azt megtudná valaki mondani légyszi, hogy a műszerfal/középkonzol mögött milyen izzók vannak? mert a középkonzoli nem ég, és a műszerfalit is le akarom cserélni, de nem akarom 2x szétszedni hogy megtudjam mit kell venni..:( egyáltalán lehet viszonylag egyszerűbben cserélni? értem ez alatt hogy fogom a csavarhúzot kicsavarok mindent leveszek mindent és cserélek?;)

Link to comment
Megosztás:

azt megtudná valaki mondani légyszi, hogy a műszerfal/középkonzol mögött milyen izzók vannak? mert a középkonzoli nem ég, és a műszerfalit is le akarom cserélni, de nem akarom 2x szétszedni hogy megtudjam mit kell venni..:( egyáltalán lehet viszonylag egyszerűbben cserélni? értem ez alatt hogy fogom a csavarhúzot kicsavarok mindent leveszek mindent és cserélek?;)

Sztem bármelyik autósboltban megmodják neked, mi kell bele :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.