Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Szabolcsban élek, Te??? A pollenszűrő hol van hol találom meg-??? analfabéta vagyok hozzá de ha elmondod hol kell keresnem és mit tuti megtalálom, és cserélem, vagy mit csináljak Vele?? Fotót tudsz küldeni az ülésekről??

mail címem:ricky_no1KUkACcitromailPONThu

Győrben, szinte szomszédok vagyunk. Fény post küld. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem tudja valaki, hogy mi célt szolgál a légszűrőház aljához csatlakozó tartály? A nyúlvány alatt van a lökhárító mögött.

Köszi

Elvileg áramlástechnikai jelentősége van (bizonyos motorfordulatszámnál), de hogy a valóságban ez jelet-e érzékelhetőt azt nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg áramlástechnikai jelentősége van (bizonyos motorfordulatszámnál), de hogy a valóságban ez jelet-e érzékelhetőt azt nem tudom.

Én viszont tudom, hogy amikor elhagytam, olyan hangja lett, hogy a tetőkárpitot vakartam az autópályán, és ordítottam vele hogy kussoljon :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna h nem tudja-e valaki h az Astrára Steinmetz Body Kitt-et hol lehetne venni? Esetleg utólag gyártott is jó lehet mind1.

Erről lenne szó:

Steinmetz F Astra

Első lökös,

Küszöb toldat,

Hátsó lökös toldat.

Szerintem gyönyörű és ilyet szeretnék!

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv.

Ebayen van/meg nálam, de nem eladó :D/ Első toldat 400eur, hátsó is 400, küszöb olyan 200.

Link to comment
Megosztás:

Valaki próbálta már ezzel felújítani a lökhárító fekete részét??

http://www.carstyling.hu/tuning_shower.php?id=3273

Lehet, hogy ezzel szép fekete lesz minden felület, ami elkezdett mattulni??

hatezerszer elmutogattam már mit kell csinálni a lökössel :D Ez pedig nem felújít, hanem egy gumi-bevonatot képez rajta, ami ha megsérül (egy pár tized mm vastag bevonat nem szakad fel nehezen) akkor lehámlik a p.csába.

Link to comment
Megosztás:

Az előző hozzászólásomban a "mit" szócska egy link :icon4:

Anno megpróbáltam fúróba tett rongykoronggal, és műanyag polírozóval felújítani... hát nem lett jobb... :S Viszont az indexeket sikerült tökéletesre felpolírozni, meg a hátsó lámpákat... :D Csillognak, mint a salamon töke...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.