Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

a szélvédőn lévő matricát hogy lehet leműteni? azt a matricát amit az eu-s rendszámhoz jár

rajta van már 7 éve biztos jól odatapadt

vagy lehet igényelni másikat? (gondolom nem kevés összegért)

Már abban a pillanatban, amikor odanyomták. Nem lehúzható, mert kis kockákra hullik. Ha beviszed a matricát, ami a törött (vagy valami másért) cserélt szélvédőn volt, akkor az ocsmányirodában elvileg egy ezresért kapsz másikat :D

Link to comment
Megosztás:

A maszk leszedésnél könnyen eltörhet. Kezd az indexnél levő bajuszok kipattintásával. Kis csavarhúzóval óvatosan feszítsd kifelé a bajuszlécet. Célszerű a sárvédőt használni támasztéknak, persze vmit tegyél oda, hogy ne verd össze. Utána a fekete rácsos részt kell kipattintani a homlokfalból. Ide is kell egy csavarhúzó, amivel lenyomod a füleket. Képem most nincs, de sztem adja magát mit kell lenyomni. :D

A 95utáni maszk, és a gsi lökös nem fér össze. Mindkettőn ugyanott van egy L alakú perem, ezt le kell vágni vmelyikről. A maszkról fűrészeld le sztem.

A lökhárító 6csavarral, és alul 4 befeszülős stifttel van rögzítve. Ha kiveszed a dobbetétet, a kerékre merőlegesen van két 8as fejű csavar egymás felett kb 15-20cmre. A másik oldalon is ilyen. Van még két db 13as fejű kb a rendszám mögött, de kicsit nagyobb a távolság, mint a rendszámok. Leginkább alulról érhető el. A stifteknek meg ki kell húzni a közepét, aztán az egész stiftet.

Mivel a gsi lökös alul szélesebb, ezért másik dobbetét is kellene majd, mert az alsó csavart nem fogod tudni becsavarni.

Na, ez a 2 csavar nekem hiányzik. Viszont van helyette sok kicsi átlós elrendezéssel. Megpróbáljak konzolt csinálni, vagy vigyem el bódéshoz?

Amugy a bódés szerintem fogja átfúr rajt 2 csavart bemélyíti aztán gitt. Szerintem.

Valami megoldást találnom kell.

Link to comment
Megosztás:

Na, ez a 2 csavar nekem hiányzik. Viszont van helyette sok kicsi átlós elrendezéssel. Megpróbáljak konzolt csinálni, vagy vigyem el bódéshoz?

Amugy a bódés szerintem fogja átfúr rajt 2 csavart bemélyíti aztán gitt. Szerintem.

Valami megoldást találnom kell.

Dobj már egy képet a löki belső feléről... Szerintem lökhárító vas kellene bele, de a képről egyértelmű lenne..

Link to comment
Megosztás:

Na, ez a 2 csavar nekem hiányzik. Viszont van helyette sok kicsi átlós elrendezéssel. Megpróbáljak konzolt csinálni, vagy vigyem el bódéshoz?

Amugy a bódés szerintem fogja átfúr rajt 2 csavart bemélyíti aztán gitt. Szerintem.

Valami megoldást találnom kell.

mutass már képet erről a szerencsétlen lökösről, úgy el is tudjuk képzelni milyen, és hátha találunk vmi megoldást is.

Link to comment
Megosztás:

Helló! Olyan gondom van hogy intéztem 4rial felnit és hátul nem fér a peremtől 195/50 15 nem megy be ja és az ET 28 :D a peremmel mit lehet csinálni? levágjak belőle? vagy vissa lehet hajtani? mit javasoltok?

Szélesiteni kell a sárvédőivet

Pl itt csinálnak ilyet:http://racing-bazar.hu/szolgaltatas/szerviz-tuning/muanyagos_munka_karosszeria_lakatolas_atalakitas_es_autoszereles_bp

:D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Ha valaki esetleg tud GSI ASTRA első lököst akár valami tuning szerű vackot is az kérem jelezze mert megvenném.

Tel: 06209181585 vagy kiskasza1977@freemail.hu

Köszi

Az enyém eladó 100ezeré ködössel koptatóval vonószem takaróval merevítővassal. Ha kell leveszem2 :D Minden füle meg van fényezése hibátlan:D nem köll vele játszani:D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém eladó 100ezeré ködössel koptatóval vonószem takaróval merevítővassal. Ha kell leveszem2 :D Minden füle meg van fényezése hibátlan:D nem köll vele játszani:D

Hát hívjad írjad neki, mert így kérte :D :P Egyébként ha passzol a szín, a 100nem is sok :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém eladó 100ezeré ködössel koptatóval vonószem takaróval merevítővassal. Ha kell leveszem2 :D Minden füle meg van fényezése hibátlan:D nem köll vele játszani:D

Hm.

100ezeré nem sok szerintem megveszem hívj mikor és hova kell menni az autóért. :D))))))))))))))))))))

Link to comment
Megosztás:

Hm.

100ezeré nem sok szerintem megveszem hívj mikor és hova kell menni az autóért. :D))))))))))))))))))))

Ezért csak a lököst kapod :D De vehetsz 30ért is töröttet azt szaladgálhatsz vele jobbra balra. :D Plusz ami még hiányzik belőle ködös vonótakaró stb stb. :P

Nyugi én sem gondoltam komolyan. 100ért SEM eladó. :lol: de ha valaki letesz 100ezret elém a lökösé anyniért leakasztom hajnalba is. :lol: De nem eladó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az Astrámon eléggé nagy a hézag a motorháztető és a hűtőrács között. astra.jpg

Remélem a képen jól látható. Mitől lehet ez?

Próbáltam már a motorháztetőt lentebb állítani, de még így is eléggé nagy a hézag.

Ötletek?

Jah az autót így vettem ...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az Astrámon eléggé nagy a hézag a motorháztető és a hűtőrács között. http://pcmax.hu/irodatechnika/astra.jpg

Remélem a képen jól látható. Mitől lehet ez?

Próbáltam már a motorháztetőt lentebb állítani, de még így is eléggé nagy a hézag.

Ötletek?

Jah az autót így vettem ...

Villanyoszloptól, lassanmenős szuzukitól, féklámpa nélküli fiatostól, stb-stb :D

Az egész zárhidad hülyén áll, mert a lámpák is csámpásak befelé. Szerintem meg van csavarodva a zárhíd :D

(lökösnek meg hőlégfúvót nekijje :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.