Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is ugyanezt tapasztaltam ott, ráadásul még nem is volt, amit akartam (bár szerintem volt, csak nem adták valamiért).

Szerintem érdemes megnézni a siófoki Nagy autó bontót. Igaz hogy 50Km-re van Székesfehérvártól, de ott mindig segítőkészek, és rendesek. És van választék bőven. Én az utólagos extrákat (elek.ablak, elek.tükör, elek.antenna....stb) mind onnan vettem, pedig nekem még egy 20-sal messzebb van. Lehet alkudni, és ha épp nincs amit keresel, akkor otthagyod a telefonszámod, és felhívnak ha tudnak szerezni.

Adjak egy telefonszámot PÜ-be? :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem érdemes megnézni a siófoki Nagy autó bontót. Igaz hogy 50Km-re van Székesfehérvártól, de ott mindig segítőkészek, és rendesek. És van választék bőven. Én az utólagos extrákat (elek.ablak, elek.tükör, elek.antenna....stb) mind onnan vettem, pedig nekem még egy 20-sal messzebb van. Lehet alkudni, és ha épp nincs amit keresel, akkor otthagyod a telefonszámod, és felhívnak ha tudnak szerezni.

Adjak egy telefonszámot PÜ-be? :D

Nem árthat. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát őőő én 8ezerért csinálom! Nem azt mondtam hogy mindenhol 8ezer :) Lehet hogy máshol kevesebb, vagy több. Kérj árajánlatot, és akkor nem lesz meglepetés.... :P

Jaa, hogy azt te csinálnád (mondjuk azt gondoltam, hogy nem ez az egységára az F Astra tükörfújásának :D) :) Oké, akkor, ha drágábban vállalják csak, lehet, hogy hozzád fordulok :D

Szerintem érdemes megnézni a siófoki Nagy autó bontót. Igaz hogy 50Km-re van Székesfehérvártól, de ott mindig segítőkészek, és rendesek. És van választék bőven. Én az utólagos extrákat (elek.ablak, elek.tükör, elek.antenna....stb) mind onnan vettem, pedig nekem még egy 20-sal messzebb van. Lehet alkudni, és ha épp nincs amit keresel, akkor otthagyod a telefonszámod, és felhívnak ha tudnak szerezni.

Adjak egy telefonszámot PÜ-be?

Én is elkérném :D

Link to comment
Megosztás:

Valamit nem értek! Én eddig úgy tudtam, hogy az első ajtók kialakítása nem változott facelift után sem. Nézegetnék légterelőt az első ablakra, de ez a figura azt írja, hogy nem lehet feltenni, csak 94 aug utániakra. Tudtommal csak a külső tükör formája változott, az adapter nem. Vagy rosszul tudom? :D

Link to comment
Megosztás:

Valamit nem értek! Én eddig úgy tudtam, hogy az első ajtók kialakítása nem változott facelift után sem. Nézegetnék légterelőt az első ablakra, de ez a figura azt írja, hogy nem lehet feltenni, csak 94 aug utániakra. Tudtommal csak a külső tükör formája változott, az adapter nem. Vagy rosszul tudom? :)

Szerintem az ajtó maradt.... :D

Link to comment
Megosztás:

Valamit nem értek! Én eddig úgy tudtam, hogy az első ajtók kialakítása nem változott facelift után sem. Nézegetnék légterelőt az első ablakra, de ez a figura azt írja, hogy nem lehet feltenni, csak 94 aug utániakra. Tudtommal csak a külső tükör formája változott, az adapter nem. Vagy rosszul tudom? :D

Zsanérozás más....mivel a tükröket fel lehet cserélni az én tippem az lenne, hogy azon a részen nincs változás.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az ajtó maradt.... :D

Sztem is...... :)

Zsanérozás más....mivel a tükröket fel lehet cserélni az én tippem az lenne, hogy azon a részen nincs változás.

A zsanérnak nem sok köze van a dologhoz......Dáw is simán lecserélte a tükreit.......mindegy, nem értem :)

Link to comment
Megosztás:

Valamit nem értek! Én eddig úgy tudtam, hogy az első ajtók kialakítása nem változott facelift után sem. Nézegetnék légterelőt az első ablakra, de ez a figura azt írja, hogy nem lehet feltenni, csak 94 aug utániakra. Tudtommal csak a külső tükör formája változott, az adapter nem. Vagy rosszul tudom? :D

Főleg, hogy 94 szeptembertől van facelift. :)

Link to comment
Megosztás:

Jaa, hogy azt te csinálnád (mondjuk azt gondoltam, hogy nem ez az egységára az F Astra tükörfújásának :P) :D Oké, akkor, ha drágábban vállalják csak, lehet, hogy hozzád fordulok :D

Én is elkérném :D

Okés! Tiv cartárs tud referenciát mutatni tükörborítás fújásból :D

Valamit nem értek! Én eddig úgy tudtam, hogy az első ajtók kialakítása nem változott facelift után sem. Nézegetnék légterelőt az első ablakra, de ez a figura azt írja, hogy nem lehet feltenni, csak 94 aug utániakra. Tudtommal csak a külső tükör formája változott, az adapter nem. Vagy rosszul tudom? :)

Jól tudod! Mikor volt az a króm tükröm, az adapter egy 92-es Astráról lett lecsavarozva, és simán átraktuk az enyémre. A légterelő is jó mert próbaképp felraktuk a sógorom autójára...és az facelift előtti :o

Igaz az én légterelőm szatuna gyártmány :)

Link to comment
Megosztás:

Főleg, hogy 94 szeptembertől van facelift. :)

:) Akkó má az enyém is faceliftes??? 94 decemberi :D

Jól tudod! Mikor volt az a króm tükröm, az adapter egy 92-es Astráról lett lecsavarozva, és simán átraktuk az enyémre. A légterelő is jó mert próbaképp felraktuk a sógorom autójára...és az facelift előtti :D

Igaz az én légterelőm szatuna gyártmány :D

Nem bízom az olcsójánosokban.....már megrendeltem a szatunát a honlapjukról :D :P

Link to comment
Megosztás:

Sztem is...... :)

A zsanérnak nem sok köze van a dologhoz......Dáw is simán lecserélte a tükreit.......mindegy, nem értem :D

tudom hogy nincs, csak at mondo,hogy az más de az ajtó vonala nem.

:) Akkó má az enyém is faceliftes??? 94 decemberi :D

Nem bízom az olcsójánosokban.....már megrendeltem a szatunát a honlapjukról :D :P

mennyi egy komplett garnitúra?

Link to comment
Megosztás:

:D Akkó má az enyém is faceliftes??? 94 decemberi :)

Nem bízom az olcsójánosokban.....már megrendeltem a szatunát a honlapjukról :D :D

Nem breki! Attól még a tiéd Facelift előtti :) :P

Egyébként van különbség.... Majd meglátod ha megérkezik! Szépen passzol majd az ajtóra...Ami Vaterán van az gagyi szar! Kollégám vett a buzuki ignácára 6990-ért komplett garnitúrát. Azóta a négyből 3 eltörött. Edina tangája vastagabb mint azok!

Link to comment
Megosztás:

mennyi egy komplett garnitúra?

7400 + 1300 a szállítás futárral

Nem breki! Attól még a tiéd Facelift előtti :) :D

Egyébként van különbség.... Majd meglátod ha megérkezik! Szépen passzol majd az ajtóra...Ami Vaterán van az gagyi szar! Kollégám vett a buzuki ignácára 6990-ért komplett garnitúrát. Azóta a négyből 3 eltörött. Edina tangája vastagabb mint azok!

:) :D :P Tudom..... :D

Ismerem, már az 1.8-ason is használtam, csak azon rajta maradt, ezen meg törött a balos :D

Link to comment
Megosztás:

Nem breki! Attól még a tiéd Facelift előtti :) :)

Egyébként van különbség.... Majd meglátod ha megérkezik! Szépen passzol majd az ajtóra...Ami Vaterán van az gagyi szar! Kollégám vett a buzuki ignácára 6990-ért komplett garnitúrát. Azóta a négyből 3 eltörött. Edina tangája vastagabb mint azok!

Ki az az Edina? Milyen a tangája? :D

Link to comment
Megosztás:

7400 + 1300 a szállítás futárral

:) :D :P Tudom..... :D

Ismerem, már az 1.8-ason is használtam, csak azon rajta maradt, ezen meg törött a balos :D

Akkor nem is volt olyan drága :D

Én is úgy vettem hogy rajta volt.....Mondjuk ennek sztorija van! Már megvettük a drágámat, és már tolattam ki vele a kapun, mikor rohant ki az előző tulaja, hogy azokat még levenné! Néztem rá mint kurv@ az üdülési csekkre :) ! Kérdeztem, hogy mit akarsz :D ????? Hát mer hogy apósának astrája van, és azt neki ígérte...mondtam neki, hogy vissza lehet ballagni, ez a hajó már elment :o :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem is volt olyan drága :D

Én is úgy vettem hogy rajta volt.....Mondjuk ennek sztorija van! Már megvettük a drágámat, és már tolattam ki vele a kapun, mikor rohant ki az előző tulaja, hogy azokat még levenné! Néztem rá mint kurv@ az üdülési csekkre :D ! Kérdeztem, hogy mit akarsz :) ????? Hát mer hogy apósának astrája van, és azt neki ígérte...mondtam neki, hogy vissza lehet ballagni, ez a hajó már elment :) :D

Vannak emberek bazdki, jo hogy a kormányt nem ígérte oda :P Nekem még a szürkére kukázva lett egy jobbos, enyémen meg volt mindkét elsőn, de a jobbos ragasztva volt, el is tört... nyár óta tervezem átrakni :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem is volt olyan drága :D

Én is úgy vettem hogy rajta volt.....Mondjuk ennek sztorija van! Már megvettük a drágámat, és már tolattam ki vele a kapun, mikor rohant ki az előző tulaja, hogy azokat még levenné! Néztem rá mint kurv@ az üdülési csekkre :D ! Kérdeztem, hogy mit akarsz :D ????? Hát mer hogy apósának astrája van, és azt neki ígérte...mondtam neki, hogy vissza lehet ballagni, ez a hajó már elment :P :D

:) Pénztártól való távozás után...... :)

Link to comment
Megosztás:

Vannak emberek bazdki, jo hogy a kormányt nem ígérte oda :) Nekem még a szürkére kukázva lett egy jobbos, enyémen meg volt mindkét elsőn, de a jobbos ragasztva volt, el is tört... nyár óta tervezem átrakni :D

Hát nem.... Rengeteg ilyen autó adás vételnél voltam jelen...Volt hogy csak csendestársként, és volt hogy vevőként(régen csináltunk olyat haverral hogy törött autókat vettünk, rendbe hoztuk, és tovább adtuk) Volt olyan, hogy mentünk megnézni az autót, és a csávó még akkor pakolta ki.....

:D Pénztártól való távozás után...... :)

Yes, Yes! :P

Link to comment
Megosztás:

Apropó tükör...

A facelift előtti és utáni elektromos és fűthető tükrök is csereszabatosak, vagy esetleg van valami különbség a csatlakozóknál ill. az elektronikában?

A legnagyobb elektronika a fűtésrelé időzítője :) , de tudtommal nincs eltérés. Kompatibilisek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.