Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Láttam, persze, csak nem tudtam hogy ezek voltak a Combokupakosak :lol:

Hacsak nincs még egy garnitura Zolinak....Bár nála nem lehet tudni, mit húz ki a polc alól. :)

Az a müa takaró hogy jön le a hátsó ajtóról? Gondolom pattintós, amit ebben a hidegben nem kockáztatok meg leszedni. Eddig is észrevettem, hogy megáll alatta a víz, de tegnap fedeztem fel, hogy be is fagy. Megfogtam és recsegett-ropogott :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hacsak nincs még egy garnitura Zolinak....Bár nála nem lehet tudni, mit húz ki a polc alól. :D

Az a müa takaró hogy jön le a hátsó ajtóról? Gondolom pattintós, amit ebben a hidegben nem kockáztatok meg leszedni. Eddig is észrevettem, hogy megáll alatta a víz, de tegnap fedeztem fel, hogy be is fagy. Megfogtam és recsegett-ropogott :lol:

Föl van pattintva. Asszem 6 vagy 8 patent tartja, amik a csomitartó ajtón levő pöckökre vannak felszúrva. Elvileg van egy gumi-tömítés a pereménél belülről. Nekem túl sokat nem segít, mert én egy eredetileg nem takarós csomi-ajtóra tettem föl, ezért nekem ragasztva van, de a gyárinál, elvileg tömítenie kéne annyira, hogy ne álljon meg alatta. (ha ennyi jeget hordasz rajta, akkor nem fognak túl sokáig tartani azok a jó kis teleszkópok :lol:)

Én mondtam... :D

Nem tudsz te semmit... :D Mondjuk ezt még nem másolta le senki...még. :D

Majd he egyszer sok pénzem lesz, lemásolom az autódat, csak hogy idegesítselek :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt írtad 4et nem sikerült szerezni...tehát akár lehet 3is otthon.. :lol:

Vannak akik nem vesznek meg 3-at valamiből, amikor az kevés, csak azért hogy legalább annyi legyen, mert jóleszaz. Én nem ismerek ilyet, meg gondolom te sem, de én hallottam már róluk hogy léteznek :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Azt írtad 4et nem sikerült szerezni...tehát akár lehet 3is otthon.. :D

Annyi meg minek? Nem hajtottam őket különösebben, csak egy ötlet volt. :lol:

Föl van pattintva. Asszem 6 vagy 8 patent tartja, amik a csomitartó ajtón levő pöckökre vannak felszúrva. Elvileg van egy gumi-tömítés a pereménél belülről. Nekem túl sokat nem segít, mert én egy eredetileg nem takarós csomi-ajtóra tettem föl, ezért nekem ragasztva van, de a gyárinál, elvileg tömítenie kéne annyira, hogy ne álljon meg alatta. (ha ennyi jeget hordasz rajta, akkor nem fognak túl sokáig tartani azok a jó kis teleszkópok :))

Na itt van a baj. Vagyis be se kéne jusson oda a víz. Csodálkoztam is rajta, mikor esőben felnyitottam és a nyakamba csorgott a lé :lol:

Bírják azok.... :D

Link to comment
Megosztás:

Vannak akik nem vesznek meg 3-at valamiből, amikor az kevés, csak azért hogy legalább annyi legyen, mert jóleszaz. Én nem ismerek ilyet, meg gondolom te sem, de én hallottam már róluk hogy léteznek :lol: :D

Amatőrök. A hiányos garnitúrát meg lehet venni bagatell összegért, majd lősz hozzá egy kiegészítő darabot, szintén óccsóé...vagy egy másik csonka garnit, és még tartalék is lesz. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Amatőrök. A hiányos garnitúrát meg lehet venni bagatell összegért, majd lősz hozzá egy kiegészítő darabot, szintén óccsóé...vagy egy másik csonka garnit, és még tartalék is lesz. :lol: :lol:

A legnagyobb mennyiség 1 db nyűves kupak lett volna.....nem éri meg a fáradtságot :)

Link to comment
Megosztás:

Amatőrök. A hiányos garnitúrát meg lehet venni bagatell összegért, majd lősz hozzá egy kiegészítő darabot, szintén óccsóé...vagy egy másik csonka garnit, és még tartalék is lesz. :D :D

Rajta vagyok, csak tudnám mit csinálok majd ha meglesz a 4. kormánykerekem is :lol: teszek minden utasnak egyet? :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

A legnagyobb mennyiség 1 db nyűves kupak lett volna.....nem éri meg a fáradtságot :D

:D

Rajta vagyok, csak tudnám mit csinálok majd ha meglesz a 4. kormánykerekem is :lol: teszek minden utasnak egyet? :lol: :) :D

Kérdezd meg Brekit a lökhárítós polcomról és környékéről... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudom felmerült e már itt de én azt szeretném tudni hogy az f astrák motorháztetője változott e valamit az évek alatt?1994 előtt és után gyártott opelekre gondolok.... Illetve egy kis segítségre is lenne szükségem. Győrhöz legközelebb van e valaki akinek van egy hetrengő de jó géptetője(1992-94) addig amíg a homlokfalat beállítja a lakatos.... persze nem ingyen kérem de azért nem akarok venni egyet 10-14 ezerért hogy aztán majd kidobjam ha találok színben hozzávalót. Köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudom felmerült e már itt de én azt szeretném tudni hogy az f astrák motorháztetője változott e valamit az évek alatt?1994 előtt és után gyártott opelekre gondolok.... Illetve egy kis segítségre is lenne szükségem. Győrhöz legközelebb van e valaki akinek van egy hetrengő de jó géptetője(1992-94) addig amíg a homlokfalat beállítja a lakatos.... persze nem ingyen kérem de azért nem akarok venni egyet 10-14 ezerért hogy aztán majd kidobjam ha találok színben hozzávalót. Köszi a válaszokat.

Szia! 92-től egészen 2002-ig semmit nem változott a motorháztető! Csak ennyibe tudok segíteni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fehér lenne az igazi. de kb 2. napra kölcsönbe teljesen mindegy csak a lakatos tudjon melózni.

Próbáld meg ezt: Klikk ide Nem mostani a hirdetés, de hívd fel, hátha megvan még a gépháztető. Meg írhatsz PÜ-t öcsibácsinak is itt a fórumon, ő bontott fehér astrát...... :lol: Ha sikerült szerezni, akkor mégse kell kölcsönkéregetni.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.