Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem nyugodtan foltozd be, bár én meghagytam, de ha vissza van rakva a helyére, meg allulról kap alvázvédőt, olyan mintha nem is lenne.

Mennyire gáz a rugótányér?

http://kep.psharing.com/405762.jpg

Sztem nyugodtan befoltozhatod, egy rizikófaktorral kevesebb. Gyárilag is csak azért van, hogy a felesleges festék kifolyjon.

Mondom én hogy foltozz be :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Zotya cartárs! parancsolj :wacko: :

1. kép

2. kép

Ha neked nincs ilyen az "alvázon"(érdekesség kép: Nem alváz, hanem önhordó karosszéria :wacko: :wacko: ) Akkor passz...Tudtommal ez nem évjáratfüggő :D

Kösz, most ki nem megyek megnézni, de nem figyeltem még fel rá, pedig egypárszor már kifigyelt a szőnyeg, meg a szivacs is száradni. Majd holnap megnézem, de az tuti, hogy műszakin a közelében sem jártak. Bocs előműszakin, mert a műszakira már a szerelő vitte.

Link to comment
Megosztás:

Én is a befoltozáson eszeltem,de kiderül majd.Meg kell néznem közelebbről is....

Küszöbcsere megvolt,sárvédőknél a küszöbök vége is bajos volt.A tányér külső fele megszűnt.

Szerintem,ha úgy alakul kikapom és csere lesz a vége.

mennyiben fájt a cser?

Nekem a bal hátsó kerél elött van egy 10 cm-es problémám a küszöbbel.

Link to comment
Megosztás:

mennyiben fájt a cser?

Nekem a bal hátsó kerél elött van egy 10 cm-es problémám a küszöbbel.

Nekem is ott volt vele gond.Az A4-es forma nyomtatvány koccanás nélkül befért.Plusz amikor

szétvágtuk,az első ajtó alatt egy fél tubus purhab gombóc figyelt.Szépen legittelte az elődöm és lerücsizte.

5600-ért vettem a küszöböt meg 1600-ért egy kaszni tömítőt.

Egy erős nap volt,de jól sikerült,nagyobb fennakadás nélkül.Saját kezünk munkája,de tudom,hogy jó....Tudom,hogy ez meg van csinálva.Volt még több apró foltozni való,az vasárnapra maradt,de megvan. :D

Link to comment
Megosztás:

Rugótányér foltozás ,íme.

A hátsó telókat ki kell venni és szabad a pálya.

Nenem, a caravannal egy kis közdarab van a tányér, és a hossztartó között, az korrodállódik el, maga a rugótányér teljesen ép, ez a közdarab meg úgy néz ki mint egy négyszögletes gúla, és csak kivülről, és hátulról fértem hozzá tank leszedés nélkül:

405989.jpg

Link to comment
Megosztás:

WOL000051T8..... szerintem: Ellesmere Port, Anglia HHMMMMM?????????????

1996-os évjáratú 5 ajtós F Astra Caravan. Az összeszerelés helye Ellesmere Port, Anglia.

Hmm... Angliában is gyártottak balkormányos autókat? Vagy a gyártási helynek és a célországnak semmi köze egymáshoz?

Link to comment
Megosztás:

1996-os évjáratú 5 ajtós F Astra Caravan. Az összeszerelés helye Ellesmere Port, Anglia.

Hmm... Angliában is gyártottak balkormányos autókat? Vagy a gyártási helynek és a célországnak semmi köze egymáshoz?

A DTL-em '95:

S Szentgotthárd, Magyarország :D

A C16NZ donor '93:

N Norwich, Anglia

Az Isuzu 93':

S Szentgotthárd, Magyarország

Link to comment
Megosztás:

1996-os évjáratú 5 ajtós F Astra Caravan. Az összeszerelés helye Ellesmere Port, Anglia.

Hmm... Angliában is gyártottak balkormányos autókat? Vagy a gyártási helynek és a célországnak semmi köze egymáshoz?

Véletlenül rossz oldalra tették a kormányt, aztán ha már ilyen lett, elküldték oda ahol jó így :D

Link to comment
Megosztás:

Véletlenül rossz oldalra tették a kormányt, aztán ha már ilyen lett, elküldték oda ahol jó így :D

- Főnök, Paddy nagyon be volt tintázva, és fordítva nézte a blueprinteket az első 100 legyártott Astránál... nem gond?

- Nem gond, vigyétek őket Kelet-Európába, ott senkit sem érdekel majd...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ott volt vele gond.Az A4-es forma nyomtatvány koccanás nélkül befért.Plusz amikor

szétvágtuk,az első ajtó alatt egy fél tubus purhab gombóc figyelt.Szépen legittelte az elődöm és lerücsizte.

5600-ért vettem a küszöböt meg 1600-ért egy kaszni tömítőt.

Egy erős nap volt,de jól sikerült,nagyobb fennakadás nélkül.Saját kezünk munkája,de tudom,hogy jó....Tudom,hogy ez meg van csinálva.Volt még több apró foltozni való,az vasárnapra maradt,de megvan. :wacko:

A 10 cm-es darab miatt érdemes az egészet kicserélni, vagy az a kasznitőmitőt vegyek, amúgy az micsoda, a "púrhab egyik fajtálya" :D))

Link to comment
Megosztás:

Ha annyira nincs szétesve,érdemes kivágni,befoltozni.Nekem muszáj volt a csere,mert az egész alja megszűnt az él mellett... :D :wacko: :wacko:

Nem érdemes, ha egy helyen átütötte a rozsda, akkor az egész küszöb belső fele rozsdás, a foltozás csak időhúzás. Én is foltoztam egy lyukat, majd szólok meddíg bírja. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.