Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

E547 051

Fent az előzőnél a kód...

Magma Red a szín neve :D Ezt csak úgy érdekességképp írom ;) ;)

Próbáltad volna meg December-Január-Február környékén :P :wacko: :wacko: :D

Ez igaz! :D :P De hiába találtam meg 3 perc alatt, nem olyan színű kell, hanem 547-es. A vaterás 538-as :wacko:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

nemtudom hogy a legjobb helyre írok-e

de teszek egy próbát.

elromlott az f-es astrámon a vezetőoldali biztonsági övnek az a része ami az üléshez van rögzítve, amibe be kell kapcsolni az övet. Mondom telefonálok rendelek egyet biztos nem olyan oltári nagy pénz.

Mint kiderült igen az.

2 helyen próbálkoztam az egyik 60 ezer ft-ba a másik helyen 120 e ft-ba kerül.

mondta a tag h valami patronos, övfeszítős .... korrekt tag volt bedidktáltam minden adatot alvázszám stb de semmi

60 rugóért lehet rendelni németből. hívtam egy-két bontót de sehol semmi

tudtok nekem segíteni?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

nemtudom hogy a legjobb helyre írok-e

de teszek egy próbát.

elromlott az f-es astrámon a vezetőoldali biztonsági övnek az a része ami az üléshez van rögzítve, amibe be kell kapcsolni az övet. Mondom telefonálok rendelek egyet biztos nem olyan oltári nagy pénz.

Mint kiderült igen az.

2 helyen próbálkoztam az egyik 60 ezer ft-ba a másik helyen 120 e ft-ba kerül.

mondta a tag h valami patronos, övfeszítős .... korrekt tag volt bedidktáltam minden adatot alvázszám stb de semmi

60 rugóért lehet rendelni németből. hívtam egy-két bontót de sehol semmi

tudtok nekem segíteni?

mint a lottó reklámban MENNYI????? :wacko: :wacko: miből van az aranyból vagy ennyire bonyolult szerkezet? :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

nemtudom hogy a legjobb helyre írok-e

de teszek egy próbát.

elromlott az f-es astrámon a vezetőoldali biztonsági övnek az a része ami az üléshez van rögzítve, amibe be kell kapcsolni az övet. Mondom telefonálok rendelek egyet biztos nem olyan oltári nagy pénz.

Mint kiderült igen az.

2 helyen próbálkoztam az egyik 60 ezer ft-ba a másik helyen 120 e ft-ba kerül.

mondta a tag h valami patronos, övfeszítős .... korrekt tag volt bedidktáltam minden adatot alvázszám stb de semmi

60 rugóért lehet rendelni németből. hívtam egy-két bontót de sehol semmi

tudtok nekem segíteni?

mint a lottó reklámban MENNYI????? :wacko: :D miből van az aranyból vagy ennyire bonyolult szerkezet? :D

Semmi csoda nincs benne, tényleg ennyi. Az övfeszítő erősen dob rajta :wacko: Irány a bontó, és 3-4-drágahelyen5ezerből hozol egyet. Addig kell bontót (vagy bontást) keresni amíg nem lesz, mert bontáson kívül halál ára van. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

köszi a válaszokat

hát nemtudom, keresgélek hátha lesz

de nagyon kezdem már unni ezt az opelt, lekopogom nem sok baja volt eddig de ehez minden 5x olyan drága mint a sima astrákhoz, meg sok szerelő hülye hozzá

oltári alkatrész árak vannak ehez. pl az utóbbi a lambdaszonda más astrába tizenvalahány ezer , ebbe meg 60 ezer, nesze egyél

nem, igaz gondolkozom rajta h eladom. mit kérhetnék érte???

:D

adatok

Opel Astra F 1,8 x18xe 115 le , automataváltó (téli fokozat+sport) ABS, ASR

120 e km-tert futott , 1997

elektromos ablak, elekromosan állítható és fűthető tükrök , bőr műszerfal és kormány. vezető és utasoldali légzsák

manuális klíma, alufelni, színre fúj lökhárító és tükrök, ködlámpa

minden okés rajta kivéve ez a kurw@ övcsatt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 4-ért akartak adni amikor az üléseket vettem, de az enyémek jók voltak, úgyhogy nem kellett :D Lehet hogy be kellett volna vásárolnom belőle? :wacko: :D

Nekem Monoron OPEl bontóban 20-asért adtak kettőt :wacko:

De 30-ért akarták adni. Bezzeg vaterán 5-6 ezrekért megkapod. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tutira egyben van. Szét se igazán lehet szedni :D

Ahogy a képen is látszik egyben van. Még az a kis piros műanyag is benne van ami nem engedi eldurranni.

Mikor vettem azt mondták, hogy óvatosan bánjak vele mert nincs benne az a piros vacak és könnyen eldurran.

Azóta már többször kivettem az ülést és semmi gond.

Pedig a könyv is írja, hogy mielőtt kiveszed az ülést tedd bele.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy a képen is látszik egyben van. Még az a kis piros műanyag is benne van ami nem engedi eldurranni.

Mikor vettem azt mondták, hogy óvatosan bánjak vele mert nincs benne az a piros vacak és könnyen eldurran.

Azóta már többször kivettem az ülést és semmi gond.

Pedig a könyv is írja, hogy mielőtt kiveszed az ülést tedd bele.

Igen. Ha nincs kipöckölve azzal a kis vacakkal, akkor elég könnyen eldurran. Én is vettem már ki úgy hogy nem volt kipöckölve (elfelejtettem) de nem lőtte el magát. Viszont a bontóban egy kupacban le volt rakva kb. 30 darab , és a srác bele-ejtett a csomóba valami kis vackot. Akkor hallottam elpukkanni egyet. (utána vadászta egy darabig, hogy melyik volt az, a kupacból :D :wacko: )

Link to comment
Megosztás:

A "hegedülés" az jelenti, hogy 1 nagyobbacska simítóval átcsiszolni a felületet.

A hajókhoz ekkorákat használunk. Olyan mozdulatokkal dolgozunk vele, mint aki hegedül.

http://pics.coldline.hu/pics/70507-20100804-L9we0j.jpg

Ehhez kell. Látod a komát ott az orrnál, mit csinál? Hegedül.

http://pics.coldline.hu/pics/70508-20100804-7bf6XG.jpg

Jaaaa. Ilyet a Csipfúzék is használnak az autóépítőkben. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.