Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Helló!

Az első két ajtóban rezegnek az ablakok.ha kicserélem az ablkemelő mechanikát, akkor elképzelhető hogy meg szűnik a próblámám?

Előre is köszi a segítséget

Elképzelhető, de az ajtó külső részén a gumi tömítés nálam szorítja hozzá alatta a belő tömítéshez. Nem is tud rezegeni :lol: Nincs nálad kikészülve a valamelyik gumi? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Elképzelhető, de az ajtó külső részén a gumi tömítés nálam szorítja hozzá alatta a belő tömítéshez. Nem is tud rezegeni :lol: Nincs nálad kikészülve a valamelyik gumi? :devlish:

Nah ez nem is jutott eszembe. Köszi. Ha kivan készülve akkor ezt hogy tudnám kicserélni?Boltba lehet ilyen gumit kapni?

Link to comment
Megosztás:

Nah ez nem is jutott eszembe. Köszi. Ha kivan készülve akkor ezt hogy tudnám kicserélni?Boltba lehet ilyen gumit kapni?

Háááát... passz. :devlish: De szerintem fényezéshez is le szokták venni, akkor meg cserélni is lehet jobb bontottra. Alex majd megmondja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rezeg sajnos és nagyon idegesítő.

Csak azt nem tudom hogy bírnám megszűntetni

Lehet egy próbát megérne, hogy leszedd az ajtókárpitot, és megnézd az ablak beállításokat.

Amikor húzod felfelé, és már majdnem teljesen fent van, nem mozdul el valamelyik irányba picit? (úgyértem, lehet, hogy csak egy ponton feszül meg, és a többi részen már nem tud odafeküdni rendesen) ezeken tudsz állítani, a dőlésén.

Link to comment
Megosztás:

Lehet egy próbát megérne, hogy leszedd az ajtókárpitot, és megnézd az ablak beállításokat.

Amikor húzod felfelé, és már majdnem teljesen fent van, nem mozdul el valamelyik irányba picit? (úgyértem, lehet, hogy csak egy ponton feszül meg, és a többi részen már nem tud odafeküdni rendesen) ezeken tudsz állítani, a dőlésén.

Köszi a segítséget . Holnap meg is nézem

Link to comment
Megosztás:

Köszi a segítséget . Holnap meg is nézem

Szívesen! :devlish:

Nekem emiatt zörgött a bal oldali, aztán utánnaállítottam, és jó is lett! :lol:

Esetleg még megnézheted azt is, ha már le lesz szedve a kárpit, hogy nincs-e meglazulva valamelyik mehanikatartó popszegecs (vagy ha már volt berhelve, akkor csavar. -4db van belőle-). :lol: Szerintem az is okozhat ilyesmit! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szívesen! :lol:

Nekem emiatt zörgött a bal oldali, aztán utánnaállítottam, és jó is lett! :lol:

Esetleg még megnézheted azt is, ha már le lesz szedve a kárpit, hogy nincs-e meglazulva valamelyik mehanikatartó popszegecs (vagy ha már volt berhelve, akkor csavar. -4db van belőle-). :lol: Szerintem az is okozhat ilyesmit! :lol:

Én ha egy nagyon picit visszaengedem az ablakot, elmúlik a rezgés, csak amikor totál fent van akkor rezeg. nekem ez azért van mert volt szélterelőm vagy 5 évig csak miután kifejeltem mind a kettőt, ugye a gumik már picit ki voltak tágulva ami alá volt téve. Gondolom ezért :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem, de ha kensz is oda valamit akkor ne szilót, mert az ecetsavas.

Inkább szilót kenyeszüljön oda! Lehet kapni ecetsavmentes szilót, direkt festhetőt pl: ilyet :lol:

Háááát... passz. :lol: De szerintem fényezéshez is le szokták venni, akkor meg cserélni is lehet jobb bontottra. Alex majd megmondja :lol:

Le szoktuk venni. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Meg is érdemli. :lol:

Sajnos vannak ilyen emberek. :lol: :lol:

Hülye kérdése volt az egyik ismerősömnek.Valami oknál fogva eszébe jutott,hogy daewoo nexia lököst tesz Astra F-re.Mondtam neki,hogy úgy sem fog menni,de nem hisz nekem.Szerintetek passzol rá?

Szerintem attól,hogy hasonlít,semmi nem egyezik rajt.

Végülis ha abból indulsz ki, hogy a daewoo racer, meg egy az egyben kadett, akkor még akár passzolhat is. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.