Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Isten után te vagy a harmadik ember. :lol: nah de off vége.

ON első sárvédő ha az íven rozsdás akkor jobb a csere mi? Mivan akkor ha a hátsó íve is rozsdásodik a kerék fölött? Azt nem lehet cserélni kompletten mi? Gondolom azt lakatolni kell.

Első az inkább csere. (5-6 környékén kapsz bontottat) Hátsó az körbenyesős, javítóíves, behegesztős, lefényezős téma. javítgatni csak időlegesen lehet. Ha egyszer elindult, akkor az rozsdásodni is fog. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na megoldódott az a problémám, hogy menet közben egy kattanásra kinyílt a jobb első ajtóm. A stift csere nem segített, csak azon hogy nem lóg annyira... sztán a karosszériásom mondta olyan nincs, hogy egy zár beakad és vissza nyílik... elmentem bontóba, vettem egy zárszerkezetet (4000 Ft, boltban 15-20 ezer)...kicseréltük...azóta úgy csukódik mint ahogy kell :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na megoldódott az a problémám, hogy menet közben egy kattanásra kinyílt a jobb első ajtóm. A stift csere nem segített, csak azon hogy nem lóg annyira... sztán a karosszériásom mondta olyan nincs, hogy egy zár beakad és vissza nyílik... elmentem bontóba, vettem egy zárszerkezetet (4000 Ft, boltban 15-20 ezer)...kicseréltük...azóta úgy csukódik mint ahogy kell :devlish:

Akkó öröm és bódottság! Nem fényképeztél zárcsere közben?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na megoldódott az a problémám, hogy menet közben egy kattanásra kinyílt a jobb első ajtóm. A stift csere nem segített, csak azon hogy nem lóg annyira... sztán a karosszériásom mondta olyan nincs, hogy egy zár beakad és vissza nyílik... elmentem bontóba, vettem egy zárszerkezetet (4000 Ft, boltban 15-20 ezer)...kicseréltük...azóta úgy csukódik mint ahogy kell :lol:

Tőlem meg kaptál volna egyet ingyen. De nem kell megkeresni, mert így legalább megmarad nekem. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Caravánosok? :devlish:

Borzalmas, egyedül a felni ami elfogadható, bár hátul szar az etje.

Azért fikázom mert: A hátsó lökös, lol...na hamár telibe fújunk egy lökit, és levesszük a csíkot az oldaláról, a csomiajtón nem hagyjuk meg, se a rendszámvilágításnál...

Gondolom az első lökös is vmi hasonló szépség, a küszöb megint kaksi. Ültetni meg nem kell, hisz van bojler amit földig lehet húzni, csak a fejem meg befér a sárvédő és a gumi közé. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hm...hát sajnos ez a mai nap sürgősbe kellett mert kell a jármű holnap reggel...de azért nagyon szépen köszönöm!! :lol:

Ez egy egyszeri "ajánlat" volt. Legközelebb azért is felszámítok díjat, hogy hányszor nyomtam le a billentyűzetem gombját. :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez egy egyszeri "ajánlat" volt. Legközelebb azért is felszámítok díjat, hogy hányszor nyomtam le a billentyűzetem gombját. :devlish: :lol:

Helyes!Árajánlat kérés+szellemi munka:D

Nyári vakáció,küszöbcsere.Hogy a kaszni témához szóljak:D

Aztán még a 90-es samarám volt ropira rohadva....Gyerekeeeeek,a Fastra hátulját lengőkarnál emeltem a bal felén,mert nem volt kedvem az emelőt kibányászni belőle,ha hirtelen felfalja:D

A többi hervadás már orvosolt.Sárvédő ívek,tankbetöltő,csomi ajtó.Fuhúúú.Szép kis történet.

Viszont az alja nem vészes.Pár pörsenés van rajt,semmi komoly.Meg a balos első ajtóoszlopon van egy luk szkájvóker:D

Na nem baj.Lesz vele valami.Nem aggódom agyon magam.Elég,ha műszakira(dec) fényezni kell a szekeret.Na az szép eset lesz.Teddy henger meg jupol:D

Nem lesz csúnya....rusztikus:D

Link to comment
Megosztás:

Helyes!Árajánlat kérés+szellemi munka:D

Nyári vakáció,küszöbcsere.Hogy a kaszni témához szóljak:D

Aztán még a 90-es samarám volt ropira rohadva....Gyerekeeeeek,a Fastra hátulját lengőkarnál emeltem a bal felén,mert nem volt kedvem az emelőt kibányászni belőle,ha hirtelen felfalja:D

A többi hervadás már orvosolt.Sárvédő ívek,tankbetöltő,csomi ajtó.Fuhúúú.Szép kis történet.

Viszont az alja nem vészes.Pár pörsenés van rajt,semmi komoly.Meg a balos első ajtóoszlopon van egy luk szkájvóker:D

Na nem baj.Lesz vele valami.Nem aggódom agyon magam.Elég,ha műszakira(dec) fényezni kell a szekeret.Na az szép eset lesz.Teddy henger meg jupol:lol:

Nem lesz csúnya....rusztikus:lol:

Rat style. :devlish:

Viszont ha nem akarsz a modikkal rosszban lenni, fogalmazz kevésbe csak a számodra érthető módon. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helyes!Árajánlat kérés+szellemi munka:D

Nyári vakáció,küszöbcsere.Hogy a kaszni témához szóljak:D

Aztán még a 90-es samarám volt ropira rohadva....Gyerekeeeeek,a Fastra hátulját lengőkarnál emeltem a bal felén,mert nem volt kedvem az emelőt kibányászni belőle,ha hirtelen felfalja:D

A többi hervadás már orvosolt.Sárvédő ívek,tankbetöltő,csomi ajtó.Fuhúúú.Szép kis történet.

Viszont az alja nem vészes.Pár pörsenés van rajt,semmi komoly.Meg a balos első ajtóoszlopon van egy luk szkájvóker:D

Na nem baj.Lesz vele valami.Nem aggódom agyon magam.Elég,ha műszakira(dec) fényezni kell a szekeret.Na az szép eset lesz.Teddy henger meg jupol:lol:

Nem lesz csúnya....rusztikus:D

Nem jó. Nem birja a vizet. :devlish: Homlokzatfesték, az a tuti. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem jó. Nem birja a vizet. :devlish: Homlokzatfesték, az a tuti. :lol: :lol:

Az lesz.Jó ocsmányul gittelek és lehálózom,mert 3 centiben azért kireped:D

Volt egy trehány kasznis ismerősöm,ő a küszöb cserét sajátos módon oldotta meg.

Fogta a gyári új elemet és kis faragással csak rávarrta a régi,lyukas szemétre.Így nyert vele az ember már mili tunning szélesítést.

Nekem a samara küszöböt is úgy foltozta egy helyen.Fainul legittelte.Felettébb jól nézett ki messziről.Mint egy postaláda bedobó nyílása:D.Volt rajt egy púp a közepén.Kérdeztem,hogy vajon mi is ez,erre ő azt válaszolta:Ennyi pénzért mit akarok,meg különbenis....

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy túl fiatal vagyok, de én mindent értettem. :lol: :devlish:

Én meg túl öreg azért. Egy-két -három gyereket felnevel az ember, megérti a gügyögésüket, lehúzol 3 hónapot a Szociális Foglalkoztatóban, utánna gyakorlatilag a kutyaugatást is le tudod fordítani. A belehelős témát most az egyszer ne hozzuk elő jó? :lol: :lol:

Az lesz.Jó ocsmányul gittelek és lehálózom,mert 3 centiben azért kireped:D

Volt egy trehány kasznis ismerősöm,ő a küszöb cserét sajátos módon oldotta meg.

Fogta a gyári új elemet és kis faragással csak rávarrta a régi,lyukas szemétre.Így nyert vele az ember már mili tunning szélesítést.

Nekem a samara küszöböt is úgy foltozta egy helyen.Fainul legittelte.Felettébb jól nézett ki messziről.Mint egy postaláda bedobó nyílása:D.Volt rajt egy púp a közepén.Kérdeztem,hogy vajon mi is ez,erre ő azt válaszolta:Ennyi pénzért mit akarok,meg különbenis....

Na én pont ezért ruháztam be egy barkácskategóriás hegesztőgépre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is szaporodott a műhely tartalma.Vettünk CO-t,kompresszor fújó szettekkel,egy-két flex,

meg némi rutin az évek alatt.Az "új" verdán már megvolt a tűzkeresztség,nem is lett olyan rossz.Ami még hátra van az majd alakul.Idő,pénz...

Kép? :devlish:

Milyen kompresszort vetetek? Milyen fújó szettet?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.