Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Egy teKKnológijáról hallott amivel sajtolják, és nem vágják a sárvédőt. Csak addig szerintem nem jutott el, hogy egy sajtolás alatt az egész lemez meg fok görbülni, és azon a környéken tutira lepattogzik a fényezés. De különben is, miért akarsz transzporter-szellőzőt rá Novy? :devlish:

Tudom, hogy kell majd fényeztetni, és a transporter beömlő pont nem olyan amilyet szeretnék :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy teKKnológijáról hallott amivel sajtolják, és nem vágják a sárvédőt. Csak addig szerintem nem jutott el, hogy egy sajtolás alatt az egész lemez meg fok görbülni, és azon a környéken tutira lepattogzik a fényezés. De különben is, miért akarsz transzporter-szellőzőt rá Novy? :lol:

És úgy sajtolják, hogy nem kell levenni, nem tartanak ellen a másik oldalról? :devlish: Ne kérdezd, kell neki és kész. :lol: A matrinyás mire kellett neki? :lol:

Link to comment
Megosztás:

És úgy sajtolják, hogy nem kell levenni, nem tartanak ellen a másik oldalról? :devlish: Ne kérdezd, kell neki és kész. :lol: A matrinyás mire kellett neki? :lol:

gondolkozz és rájössz :lol: próba

Nekem volt ilyen beömlős sárvédőm. Sprinter cucc volt belemókolva...Ha megtalálom a képeket, akkor belinkelem.

akartam írni, hogy előre is kössz, de már itt is van kössz :lol:

Link to comment
Megosztás:

gondolkozz és rájössz :lol: próba

akartam írni, hogy előre is kössz, de már itt is van kössz :devlish:

Nm.

Ez nem is néz ki rosszul. Nincs sima pirosban egy véletlenül? :lol:

Ez kérlek már majdnem két éves kép..azóta már ez a sárvédő kék színű. :lol: Azóta meg nem volt ilyesmi...

Link to comment
Megosztás:

Ez nem is néz ki rosszul. Nincs sima pirosban egy véletlenül? :lol:

na és neked minek ilyesmi? :lol:

Tyúúúúkkráááááács! :devlish:

mit ajánlasz?

Nm.

Ez kérlek már majdnem két éves kép..azóta már ez a sárvédő kék színű. :lol: Azóta meg nem volt ilyesmi...

Mennyibe kerül egy ilyen elem ? Ill te mennyiért passzoltad el ha emlékszel még.

Inkább ilyet tennék bele mint szállítósat. Van egy B veki ilyennel itt vadkerten, az is szép.

Link to comment
Megosztás:

Ezeknek a rácsoknak elvileg az voilna a szerepe,hogy a dircsiszörcsi hideg levegőt kapjon.

Nem tom...nekem nem tetszik.

Ja az lenne, de ahhoz még ki kell heffinteni azt a perforrált lemezt, ami a légszűrő ház mögött van még, de akkor se sok levegő jutna be ott, szóval... 20 % levegő többelt, a többi csak csilli villi, de tetszik nah :devlish:

És ha le lennefestve feketére a tíkrács?

Link to comment
Megosztás:

na és neked minek ilyesmi? :lol:

Dízeleken még mindig gyakoribb mint cétizenakárhányenzén :lol: :lol: Régen volt mergán is ilyesmi. Amúgy meg csak egy szebb sárvédőt akartam, mert a mostani az gyors-segély volt, de nem az igazi ;) Piros MHT valaki? :devlish: (nem kell rá semmilyen légbeömlő :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Dízeleken még mindig gyakoribb mint cétizenakárhányenzén :lol: :lol: Régen volt mergán is ilyesmi. Amúgy meg csak egy szebb sárvédőt akartam, mert a mostani az gyors-segély volt, de nem az igazi ;) Piros MHT valaki? :devlish: (nem kell rá semmilyen légbeömlő :lol: )

mert egy 1.7 d az hidenagyon ;) :lol:

mercin meik oldalon van vajon?

Link to comment
Megosztás:

Ahh, ennyire nem bonyoult. mind1 melyik oldalon van, kivágod, beheggeszted, jónapot. Am meg tök felesleges. Sprinter, T4, MerciE beömlőket szokták feldobni....

Az én elképzelésem, az olyan hogy az index vonalát követné, de se a t4 se a sprinter nem olyan... azé lenne lényeges az oldali hovatartozás. Azé olyat meg nem akarok, hogy mind a kétoldalon legyen, mint egy régebben linkelt caravanon :devlish:

Azért annyira neeeem :lol:

Link to comment
Megosztás:

-Még egy ilyen dobása van,aztán megy a leves

Üdv. Mért mi nm volt érthető benne? szivesen válaszolok.

Csak rossz napja volt :lol: Kimorogta magát és kész. :lol: Mondjuk a 4 soros mondatokat tagolva egyszerűbb értelmezni :devlish: De nem volt vészes, értettük.

Link to comment
Megosztás:

Nah a fehér az stipi stopi. Mennyit kérsz érte? Kérlek mond, hogy megvan rajta a festés épségben :lol:

Meg. Hibátlan, unokatesóm gépén volt (mármint a kiégés előtt :lol: ) lecserélte TT ajtóra, és azt olvasztotta bele. Megkeresem, aztán megbeszéljük :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Meg. Hibátlan, unokatesóm gépén volt (mármint a kiégés előtt :lol: ) lecserélte TT ajtóra, és azt olvasztotta bele. Megkeresem, aztán megbeszéljük :devlish:

Isten után te vagy a harmadik ember. :lol: nah de off vége.

ON első sárvédő ha az íven rozsdás akkor jobb a csere mi? Mivan akkor ha a hátsó íve is rozsdásodik a kerék fölött? Azt nem lehet cserélni kompletten mi? Gondolom azt lakatolni kell.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.