Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem törekedj a legolcsóbbra, 2 max. 3 év után úgyis lehervad :)

Nem értem hogy az exasszony buzuki stiftjének hogy birja a gyári kipuff dobja? 93-as első szériás 1.0. Az hagyján hogy nincs szétrohadva, de a cső belseje egyáltalán nem kormos. Talán valami minimális vakrozsda látható inkább, de mintha vadi uj lenne. Papirzsepivel ha benyuluk, semmi korom nem marad rajta.

Opelék miért nem tudják ezt?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek miért található a küszöbön 2 db lukacska? :)

Szerintem olyan céllal, amilyennel a hasán is vannak ilyen lyukak, csak szokott lenni benne gumidugó.

A gyári dobom csövében nekem se volt se rozsda se korom, de az vmi rozsdamentes lehetett, mai napig megvan valahol a gariban, de semmi rozsda.

Link to comment
Megosztás:

...

A gyári dobom csövében nekem se volt se rozsda se korom, de az vmi rozsdamentes lehetett, mai napig megvan valahol a gariban, de semmi rozsda.

Ja, de csak a hátsó csövében, a többi az szétrohadt, de ami látszik kívülről, az jó. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Hátsó dobból milyet érdemes venni?

Ezt a Bosal-t , vagy van valami jobb ár/értékben?

Nekem bevált a bosal. Előtte a legolcsóbb lengyel dob volt és másfél év alatt épp hogy két telet kibírt és már szétesett a közepe és kilyukadt. A bosal most 2,5 éves és még nincs rajta rozsda és annyival nem is volt drágább a lengyelnél szóval sztem jó az ár/érték arány :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem bevált a bosal. Előtte a legolcsóbb lengyel dob volt és másfél év alatt épp hogy két telet kibírt és már szétesett a közepe és kilyukadt. A bosal most 2,5 éves és még nincs rajta rozsda és annyival nem is volt drágább a lengyelnél szóval sztem jó az ár/érték arány :)

Nekem a rozsdamentes Remus vált be...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek miért található a küszöbön 2 db lukacska? :)

http://kepfeltoltes.hu/100415/DSC01599_www...ltoltes.hu_.jpg

Szerintem egyrészt azért mert ha merítik valamiben a gyártás során ki tudjon folyni, másrészt pölö páralecsapódásnál keletkezett víz kitudjon folyni.

Nem értem hogy az exasszony buzuki stiftjének hogy birja a gyári kipuff dobja? 93-as első szériás 1.0. Az hagyján hogy nincs szétrohadva, de a cső belseje egyáltalán nem kormos. Talán valami minimális vakrozsda látható inkább, de mintha vadi uj lenne. Papirzsepivel ha benyuluk, semmi korom nem marad rajta.

Opelék miért nem tudják ezt?

Suzuki? Nem tudom, és nem is érdekel! És ne offolj más márkákkal! :) :D Szerintem motortípustól függ, pölö nekem a kertergázszűrőben inkább víz gyűlik össze, ergó ettől is rohad a dob. Más márkánál meg inkább olajos, ettől meg ugye nem rohad.

Link to comment
Megosztás:

Suzuki? Nem tudom, és nem is érdekel! És ne offolj más márkákkal! :) :D Szerintem motortípustól függ, pölö nekem a kertergázszűrőben inkább víz gyűlik össze, ergó ettől is rohad a dob. Más márkánál meg inkább olajos, ettől meg ugye nem rohad.

Ez jó :) :D :D

Egyébként ha jó a katalizátorod, akkor az a működéséből adódóan vizet termel+a természetes kondenzácio megteszi a hatást.

Link to comment
Megosztás:

Ez jó :) :) :D

Egyébként ha jó a katalizátorod, akkor az a működéséből adódóan vizet termel+a természetes kondenzácio megteszi a hatást.

Hát akkor tök felesleges drága dobot venni. :D Amúgy Petyánénak is sportos hangja van alá is hasaltam kapásból milyen dob van alatta, de csak a gyári. Ez enyém is kezd egyre morgósabb lenni, gondolom a belselye kuka.

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor tök felesleges drága dobot venni. :) Amúgy Petyánénak is sportos hangja van alá is hasaltam kapásból milyen dob van alatta, de csak a gyári. Ez enyém is kezd egyre morgósabb lenni, gondolom a belselye kuka.

Azért talán még jó lesz valamire :)

30077-20100415-APKtzi.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az a problémám most, hogy az anyósülés felőli ajtóm sokadszorra csukódik be rendesen...csak szimplán egy kattanásra csukódik, hiába nyomom be erősebben visszadobja.

Eddig csak néha néha kiakadt egy kattanásra, de most nem csukódik :)

Hogy tudok ezen állítani? Vagy mi lehet a megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az a problémám most, hogy az anyósülés felőli ajtóm sokadszorra csukódik be rendesen...csak szimplán egy kattanásra csukódik, hiába nyomom be erősebben visszadobja.

Eddig csak néha néha kiakadt egy kattanásra, de most nem csukódik :)

Hogy tudok ezen állítani? Vagy mi lehet a megoldás?

Nem lóg az ajtó? Ha kinyitod, és emelgeted nem kottyan?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.