Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Értem!

Szóval akkor ha én belerakom nem szólhat érte senki mivel gyári lámpa minden ott világít mint a gyárin mivel az, igaz nem azé az autó de na:D

Jól értem? :D

Yep.

Szólhatnak bármiért. Plusz rohadni fog az egész segge a kocsinak.. :)

gyááá... már megint beszósz.... :D Majd amikor raknád be a Saab lámpákat szólok hogy ne felejtsd el :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ahha...

Azért rohadna a kocsi hátulja mivel ott befolyna a víz? De hátha rendesen meg van csinálva, akkor nem folyik be... vagy igen?

Azért rohadna, mert egyrészt fastráról beszélünk, tehát magától is rohad, no meg ha jól meghegeszted, akkor még amiatt is...

Link to comment
Megosztás:

Azért rohadna, mert egyrészt fastráról beszélünk, tehát magától is rohad, no meg ha jól meghegeszted, akkor még amiatt is...

Hát ez az. Én is naívan azt hittem veszek hegesztőt, aztán majd csak meghegesztem a rohadt részt, lekezelem, és kihúzom a kasztnival bármeddig. Hát nem, ahogy piszkálom mind több, és több helyen tűnik fel a rozsda. Egy kis pöttya a festéken, aztán kéttenyérnyi rozsdás lemez alatta. Szerintem ebből előbb-utóbb, inkább utóbb autócsere lesz.

Link to comment
Megosztás:

Valaki probált már sedan Astráról hátsó lököst leszedni? Azt tudom, hogy összesen 6 db csavar tartja, ebből 4 csavarral nincs gondom, mert azokat látom a kerékív környékén, ezek lemezcsavarok, de sajnos a 2 db anyacsavar az viszont kifog rajtam, pedig helyileg sejtem, hogy hol vannak, de mégsem találom. Segítsetek! :)

Link to comment
Megosztás:

Valaki probált már sedan Astráról hátsó lököst leszedni? Azt tudom, hogy összesen 6 db csavar tartja, ebből 4 csavarral nincs gondom, mert azokat látom a kerékív környékén, ezek lemezcsavarok, de sajnos a 2 db anyacsavar az viszont kifog rajtam, pedig helyileg sejtem, hogy hol vannak, de mégsem találom. Segítsetek! :)

Csomagtérből belülről a Nálam a csapott hátuljúba legalább is ott van:D van ott belül műanyag takaró azt leszeded és alatta van két darab 13as anya elvileg:D Zár ahova belekattan a kasztniba ott az alatt van ELVILEG.

Link to comment
Megosztás:

Csomagtérből belülről a Nálam a csapott hátuljúba legalább is ott van:D van ott belül műanyag takaró azt leszeded és alatta van két darab 13as anya elvileg:D Zár ahova belekattan a kasztniba ott az alatt van ELVILEG.

Biztos nálam is ott van, pedig benéztem a szönyeg alá a csomagtartóban, de az nem jutott az eszembe, hogy ott van a műanyag burkolat alatt. Nagyon szépen köszönöm a segítséget, magamtól sohasem jöttem volna rá! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Biztos nálam is ott van, pedig benéztem a szönyeg alá a csomagtartóban, de az nem jutott az eszembe, hogy ott van a műanyag burkolat alatt. Nagyon szépen köszönöm a segítséget, magamtól sohasem jöttem volna rá! :D :)

Most hogy megvan, azt is megosztod velünk, hogy miért szeded le? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Két kérdésem volna.

1. Hogyan kell kiszedni a műszerfalat. (Ki szeretném cserélni feketére)

2. Az univerzális elektromos ablak az jó a hátsó ajtóba?

Köszi

A műszerfal kiszedés jó móka, asszem a mototér felől is vannak csavarok, szerintem lefigyel a kormány is, meg vannak a kormányműnél letört fejű csavarok is. Da nagyvonalakban annyi, hogy mindent lebontasz-kibontasz róla, kiveszed az összes csavart, és kijön.

Minek neked fényező??? Gurítsd körbe hengerrel. :) :)

Csak rendesen húzd le a rácson, nehogy megfolyjon! :D Klikk ide! :D

Link to comment
Megosztás:

A műszerfal kiszedés jó móka, asszem a mototér felől is vannak csavarok, szerintem lefigyel a kormány is, meg vannak a kormányműnél letört fejű csavarok is. Da nagyvonalakban annyi, hogy mindent lebontasz-kibontasz róla, kiveszed az összes csavart, és kijön.

Már kikaptam. De a kormány nem jött le, úgyhogy kiszedtem az egész kormányművet, de ez sem volt egyszerű... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.