Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem is tudtam, hogy vízvezetékszerelő vagy. Nyáron meg kéne csinálni a fürdőszobámat, majd kérek tanácsokat.

Hogy ne csak OFF legyek, elkészült a festés, megint olyan szép az eleje, mint volt.

Én sem tudtam hogy vízvezeték szerelő vagyok. :) :D

Kifestem a fürdőszobádat. ;)

Az indexet miért nem cseréled fehérre? Lehet hogy csak nekem nem tetszik, de elég hmmm. ;)

Link to comment
Megosztás:

Alváz védővel ha lekezelem az autó alját akkor az megfogja védeni a rozsdásodástól? Hogy kell használni meg kell mosni az autó alját és a spray-ből föl kell fújni az aljára az anyagot és hagyni megszáradni ennyi lenne az egész? Milyen márkát tudtok ajánlani ami már bevált nektek?

Köszönöm: Dávid

Link to comment
Megosztás:

Alváz védővel ha lekezelem az autó alját akkor az megfogja védeni a rozsdásodástól? Hogy kell használni meg kell mosni az autó alját és a spray-ből föl kell fújni az aljára az anyagot és hagyni megszáradni ennyi lenne az egész? Milyen márkát tudtok ajánlani ami már bevált nektek?

Köszönöm: Dávid

Igazából, ha rozsdás akkor előtte fémig le kell csiszolni, vagy rozsdamarózni, aztán rozsdagátló alapozó, vagy akár horganyspré, alapozó, majd jöhet az alvázvédő. Vagy kátrány alapu, meg van olyan gumis rücsi is. Én ilyen gumis rücsit vettem 1500-ért asszem egy kilót valami Body 950-a neve.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt drága, pláne, hogy 15-ért fúj 1 elemet. :)

Jaja, elvileg a bal első sárvédő teljes fújása nem volt tervben, csak egy kis rozsdásodás volt az ív tetejénél a kerék felől, de mivel a szín kicsit elütött volna a sárvédő többi részétől, inkább lefújta. Aztán gondolom már nem akart többet kérni, mint amiben megállapodtunk.

Jó színlátása van, felfedezte, hogy legalább 3-féle színárnyalat van a kocsin, nekem fel se tűnt, amíg nem mondta, így legalább az eleje már egységes.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, elvileg a bal első sárvédő teljes fújása nem volt tervben, csak egy kis rozsdásodás volt az ív tetejénél a kerék felől, de mivel a szín kicsit elütött volna a sárvédő többi részétől, inkább lefújta. Aztán gondolom már nem akart többet kérni, mint amiben megállapodtunk.

Jó színlátása van, felfedezte, hogy legalább 3-féle színárnyalat van a kocsin, nekem fel se tűnt, amíg nem mondta, így legalább az eleje már egységes.

Egy két év és a teljes kocsi egyszinű lesz :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok tudnátok segíteni nekem!?Cseréltem sast és ez kicsit zörög vagyis nagyon!Főleg hátul!Van valami tippetek hogyan lehetne ezt megszüntetni?Előre is köszi!

Nah várjál ;) Miiivaaaa' ? :D ;) ;)

:P

Most autót cseréltél? Mi zörög? Futómú-kipufogó-lóg a dísztárcsa-? Nem egyszerű értelmes választ adni ennyire :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok tudnátok segíteni nekem!?Cseréltem sast és ez kicsit zörög vagyis nagyon!Főleg hátul!Van valami tippetek hogyan lehetne ezt megszüntetni?Előre is köszi!

Vagy nagyon egyszerű, vagy nagyon bonyolult. :) Először is az okát kéne megkeresni. Alámenni, megrángatni. Amugy a sas védett madár, nagyon vigyázz vele. :D

Link to comment
Megosztás:

Nah várjál ;) Miiivaaaa' ? :D ;) ;)

:P

Most autót cseréltél? Mi zörög? Futómú-kipufogó-lóg a dísztárcsa-? Nem egyszerű értelmes választ adni ennyire :)

Igen autót cseréltem!A kárpit alatti zörgésre gondoltam!Futóművel nincs gond!Hanem ha földúton megyek vele akkor jön ez az idegesítő zörgés!

Link to comment
Megosztás:

Igen autót cseréltem!A kárpit alatti zörgésre gondoltam!Futóművel nincs gond!Hanem ha földúton megyek vele akkor jön ez az idegesítő zörgés!

Kárpit alatt az ajtókárpitokra gondolsz? Az ilyen zörgéseket igazából csak keresgetni lehet, kárpit leszed, bolhák megnéz (cserél). Ezeket csak lenyomozgatni lehet, nincsenek bevált távgyógyítások zörgésmentesítés témakörben :)

Link to comment
Megosztás:

Kárpit alatt az ajtókárpitokra gondolsz? Az ilyen zörgéseket igazából csak keresgetni lehet, kárpit leszed, bolhák megnéz (cserél). Ezeket csak lenyomozgatni lehet, nincsenek bevált távgyógyítások zörgésmentesítés témakörben :)

Köszi!Közben Johnny is adott néhány tippet amire ránézek majd!Aztán csak meg lesz!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.