Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem az a hajlat furcsa a kerékívnél... nem emlékszem, hogy az enyém hajlana

de jónak kell lennie, mert a caravan is csak annyiban tér el, hogy felül van egy lyuk az 5 ajtóséba, ami a caravanéban nincs, az üveg sarkában lévő műanyag miatt.

caravan 5 ajtós sedan 3 ajtós

mindegyiknek ugyan az a teng táv

így ameiken 4 ajtó legalább van azoknak az ajtajai is egyeznek alul.

de a sedan egyezik fulra az 5 ajtóssal

Prolbalj megállni, egy sedan, vagy egy hatchback mögött.. más az ajtó tetejének a futása.

Vagyis arra gondolok, hogy a Caravan hátsó ajtójának a teteje párhuzamos a tetővel, egyenes. Mig a másik kettőnel van egy kis lejtés benne.

Ha egymás melett van a két fajta, ordit a különbség :lol:

Link to comment
Megosztás:

Prolbalj megállni, egy sedan, vagy egy hatchback mögött.. más az ajtó tetejének a futása.

Vagyis arra gondolok, hogy a Caravan hátsó ajtójának a teteje párhuzamos a tetővel, egyenes. Mig a másik kettőnel van egy kis lejtés benne.

Ha egymás melett van a két fajta, ordit a különbség :lol:

De ő nem az ajtóról beszélt hanem az ajtókárpitról :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ő nem az ajtóról beszélt hanem az ajtókárpitról :D :lol:

és az ajtókárpitban is van különbség, caravan és 5 ajtós között :D

Prolbalj megállni, egy sedan, vagy egy hatchback mögött.. más az ajtó tetejének a futása.

Vagyis arra gondolok, hogy a Caravan hátsó ajtójának a teteje párhuzamos a tetővel, egyenes. Mig a másik kettőnel van egy kis lejtés benne.

Ha egymás melett van a két fajta, ordit a különbség :lol:

na most meik másabb meiktől? :(

sedan is más caravan is más meg az 5 ajtós is más szerintem, legalábbisahogy nézegettema használtauton...

de az tuti, hogy a caravannak eltér a kárpit is!!

Link to comment
Megosztás:

és az ajtókárpitban is van különbség, caravan és 5 ajtós között :lol:

na most meik másabb meiktől? :lol:

sedan is más caravan is más meg az 5 ajtós is más szerintem, legalábbisahogy nézegettema használtauton...

de az tuti, hogy a caravannak eltér a kárpit is!!

Sedan, és az 5 ajtós teljesen egyforma...az ajtó is, meg a kárpit is! A Caraváné más.....

Link to comment
Megosztás:

Rá elvileg. Csak a kivágás más alul ha jól tudom. A klímásnak több rés van kivágva.

van klíma egyébként az én autómban is,csak az utólag lett beletéve, csak azért kérdem, mert vettem egy állítolag gyárilag fényezett lököst 10 pénzért, csak mintha kicsit festék szaga lenne, ezért kicsit elbizonytalanodtam, meg a lökös belseje is kicsit vékony rétegben festékes, egyébként GM a lökös!! Vkinek, akinek gyárilag fényezett? Nektek is szines kicsit belül is?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.