Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol: :( :D

Ez a rendszám odalőtt. Amúgy pont olyan dísztárcsád van ami szerintem az egyik legocsmányabb. :lol: (bocsi...nem sértésként de az a tengeri-csillag feeling nagyon randa)

Új sárvédő ???

Link to comment
Megosztás:

köszi a fotókat! :D

komoly nagyon :(

Funkcióját tekintve milyen ? nem vág annyira be a szél, vagy azt még nem próbáltad??

nekem tapasztalatok csak a wartis korszakból vannak de ez kicsit másabb :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

aha egész jó ár,de most nekem előbb a műszaki, utánna meg ezek a fontosak, nyárára lehet beszerzem én is a terelőket :lol:

Elektromos tükör , jó dolog. Még esőben is be szoktam kapcsolni a tükörfűtést, leszáradnak a cseppek a lapról. Meg persze parkolásnál is segít ha lefordítod a jobb tükröt.

Link to comment
Megosztás:

de annak kéne vmi gomb nem?

az addig ok hogy be van kábelezve, de a gombokat honnan kapja az ember?

Én a gombot bontóban vettem, a relét a Karcsitól kaptam , a kábeleket meg csináld magad! :lol:

311116.jpg

Mit fog anyázni a következő gazdi(már ha lesz) valaki az összes kábelt sárga-zöldből húzta be. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én a gombot bontóban vettem, a relét a Karcsitól kaptam , a kábeleket meg csináld magad! :lol:

http://kep.ivpicture.hu/311116.jpg

Mit fog anyázni a következő gazdi(már ha lesz) valaki az összes kábelt sárga-zöldből húzta be. :lol:

a kábellel nem lesz gond, csak menjek dolgozni....

simán el tudok tüntetni 100m 3*1,5 kábelt :(

Link to comment
Megosztás:

jut eszembe hogy nézne ki a dolog??

Lemegyek a ház elé ( 2 tízemeletes az egyik oldalon és vagy 3 4emeletes a balon ) és az egyik autóból pakolom át a cuccokat a másikba.... :lol:

Akkor se néznek érdekesebben amikor kiveszel minden ülést belőle a lakótelepi parkoló közepén, és fel-liftezed őket a 3.-ra :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

a kábellel nem lesz gond, csak menjek dolgozni....

simán el tudok tüntetni 100m 3*1,5 kábelt :lol:

Nekem is tüntethetnél el :lol:

A 4 ajtós sedan-nak, meg az 5 ajtósnak ugyanaz a hátsóajtaja? Úgy emlékszem, hogy erről már volt szó, és valaki azt mondta hogy igen. Ha igen, akkor a kárpit is ugyanaz nem de?

http://pics.coldline.hu/pics/18458-20100218-psrZwk.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szép nappos időt mindenkinek...lenne egy kérdésem :lol:

Szeretnék kicsi astrámnak egy friss szinezést, tudna valaki segiteni abban hogy, hogyan is lehet leszerelni az ajtók felső részéről azokat a gumiból készült külső szigetelést, sokszor nézegetem már de nem szeretném rosszul leveni őket, vagy ezek nem is leszerelhetőek? Bocsi a tudatlanságomért de jobb tudni mint elszakitani

Link to comment
Megosztás:

Szép nappos időt mindenkinek...lenne egy kérdésem :lol:

Szeretnék kicsi astrámnak egy friss szinezést, tudna valaki segiteni abban hogy, hogyan is lehet leszerelni az ajtók felső részéről azokat a gumiból készült külső szigetelést, sokszor nézegetem már de nem szeretném rosszul leveni őket, vagy ezek nem is leszerelhetőek? Bocsi a tudatlanságomért de jobb tudni mint elszakitani

Arra a gumikéderre gondolsz, ami az atjókeretnél megy körbe, és ha kinyitod az ajtót akkor marad a kasztnin, vagy arra ami az ajtón marad nyitásnál? :lol:

Ha a gumikéder, akkor simán alányúlsz, és addig szadizod amíg le nem jön. Ha már egy részen sikerült lebontani, akkor már könnyebb lehúzni.Arra figyelj hogy ne a puha oldalába kapaszkodj, mert azt simán letéped. Inkább a belső felénél küzdj vele :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.