Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet, felteszem bal oldalra a kocka tükröt, meg a sárga indexet, jobb oldalon meg marad a gömbölyű tükör a fehér indexszel. :lol:

nekem gyárilag az volt rajta. ('94 előtt ez volt az oridzsi) Nekem nem tetszett, és lecseréltem őket gömybölyűre. Nem újak, de nincsenek összetörve, megrepedve, egyebek. Ha érdekel akkor írj PÜ-t mert itt már elmegyünk offba :lol:

PM ment, off vége. :(

Link to comment
Megosztás:

Éjcaka milyen? :lol:

JOhnny-nak van igaza...este sajnos semmit nem látsz hátra...főleg ezekkel a fos tükrökkel( Már tényleg alig várom hogy lerugdossam őket). Le szoktam engedni az ablakot, és kukucskálok hátra..persze szakadó esőbe ez izgalmas... De ez a két hátránya van, a második, hogy műszaki előtt üveget cserélek.

Link to comment
Megosztás:

JOhnny-nak van igaza...este sajnos semmit nem látsz hátra...főleg ezekkel a fos tükrökkel( Már tényleg alig várom hogy lerugdossam őket). Le szoktam engedni az ablakot, és kukucskálok hátra..persze szakadó esőbe ez izgalmas... De ez a két hátránya van, a második, hogy műszaki előtt üveget cserélek.

:D :lol: Akkor passzolom :lol: Most ami buborékgyűjtemény rajta van, az egy iszonyat, de amíg nem teszek fel mást addig marad... Csak B oszloptól hátrafelé fóliáznám (ahogy most is van) középső tükörről nagyrészt leszoktam, hála annak hogy teherautón tanultam vezetni :( :D Amúgy ha csak hátra teszem, akkor vizsgáztatható?

Link to comment
Megosztás:

JOhnny-nak van igaza...este sajnos semmit nem látsz hátra...főleg ezekkel a fos tükrökkel( Már tényleg alig várom hogy lerugdossam őket). Le szoktam engedni az ablakot, és kukucskálok hátra..persze szakadó esőbe ez izgalmas... De ez a két hátránya van, a második, hogy műszaki előtt üveget cserélek.

ugy hallotam, hogy a B oszlotol hatra senkit nem erdekel milyen a folia, de elol max olyan lehet ami 30% fenyt szur

Link to comment
Megosztás:

JOhnny-nak van igaza...este sajnos semmit nem látsz hátra...főleg ezekkel a fos tükrökkel( Már tényleg alig várom hogy lerugdossam őket). Le szoktam engedni az ablakot, és kukucskálok hátra..persze szakadó esőbe ez izgalmas... De ez a két hátránya van, a második, hogy műszaki előtt üveget cserélek.

Engem ez az,ami visszatart.

Mélygarázsba állok le,tolatva,centizve a falat,figyelni kell nem kicsit.

Másrészt a francnak adjak a paraszt rendőröknek kötözködési felületet.

Link to comment
Megosztás:

ugy hallotam, hogy a B oszlotol hatra senkit nem erdekel milyen a folia, de elol max olyan lehet ami 30% fenyt szur

nagyjából igaz, ami rajta van most nekem az egy olyan semmilyen (nah jó azért valamilyen--randa--) és még műszakin-úton, vizsgáztatók-kékek egyaránt lesz.rták, csak arra gondoltam hogy ha már megy rá valami normális, akkor legyen tuti :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem ez az,ami visszatart.

Mélygarázsba állok le,tolatva,centizve a falat,figyelni kell nem kicsit.

Másrészt a francnak adjak a paraszt rendőröknek kötözködési felületet.

Így van! Ha németekhez megyek, berakom a gyári üvegeket...a magyar rendőrök meg le vannak szarva(tudom tudom, addig jár a korsó a kútra.....)

...az üveggel együtt, tehát ha az üveged eleve sötétített, akkor semmit. :lol:

A gyári színezett üvegen már 30%os transzparens van, és annyi a megengedett.

Link to comment
Megosztás:

Az árak tájékoztató jellegűek!

Gyártmány: OPEL

Tipus: Astra

Kivitel: 5 ajtós

Fóliázás nettó ára: 31920 Ft.

Helytálló, én 30-at fizettem, mert nem kértem az első szélvédőre a fekete napellenző csíkot.

szerk: De most már innentől a fóliával kapcsolatba a Fólia témába :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát tudom, nekem is ilyen van (normál, kézzel állítható változatban), a kockatükör az olyan Kadettes (ami persze egyáltalán nem baj, csak ez már egy másik generáció)...

Csak attól félek, hogy ettől olyan összerakottnak fog kinézni. Lehet, el kéne dobnom a hátsó lámpákat meg a hűtőrácsot, meg a fehér indexeket... :lol:

Nem hiszem, hogy feltűnő lesz, végülis nagy eltérés, csak a tükrüknél, meg a hűtőrácsnál van ráncfelvarrás előtt-után.

Lehet, felteszem bal oldalra a kocka tükröt, meg a sárga indexet, jobb oldalon meg marad a gömbölyű tükör a fehér indexszel. :lol:

PM ment, off vége. :(

Legalább a tanúk ellentmodásba keverednek. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megtettem az első lépést a tetőkárpit felújítás felé és benéztem a helyi méteráru boltba. Voltak is mindenféle kápítok 990-2700 Ft között. Viszont a szélessége mindnek 130 cm. Ugyan nem mértem még föl a tetőt (Caravan) de szerintem keskeny a 130, tehát keresztbe kell fölraknom majd több darabból, ami viszont a mintázat miatt nem biztos, hogy túl szép lesz. Természetesen az egyszínű, világos volt a 2700 Ft/m, tehát ez alapból kiesett. Olvastam már korábban itt a fórumon tetőkárpit felújításról, de a magára a kárpira vonatkozóan nem emlékszem infóra. Tud valaki vmi tanácsot adni erről a dologról?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megtettem az első lépést a tetőkárpit felújítás felé és benéztem a helyi méteráru boltba. Voltak is mindenféle kápítok 990-2700 Ft között. Viszont a szélessége mindnek 130 cm. Ugyan nem mértem még föl a tetőt (Caravan) de szerintem keskeny a 130, tehát keresztbe kell fölraknom majd több darabból, ami viszont a mintázat miatt nem biztos, hogy túl szép lesz. Természetesen az egyszínű, világos volt a 2700 Ft/m, tehát ez alapból kiesett. Olvastam már korábban itt a fórumon tetőkárpit felújításról, de a magára a kárpira vonatkozóan nem emlékszem infóra. Tud valaki vmi tanácsot adni erről a dologról?

Ajtókédertől-ajtókéderig 110cm a tetőkárpit, kicsit lelóg az A-oszlopnál, de még itt is kijön 130-cm-ből. Én műbőrt raktam fel rá, mert ehhez jutottam ingyen hozzá, és ha összetapizzák le lehet mosni. A hangsúly inkább a ragasztón van, én becoptam vele Palmafixet (vagy texet?) vettem, szépen ragad büdös is hülyén vigyorogtam mire végeztem vele a pincében. Csak az a bibi , hogy nyáron nagy melegben azokon a helyeken ahol feszül elöl az ívnél, vagy a kapaszkodóknál elengedi a ragastó, és lóg. Pedig hőlégfúvóval melengedtem ahol ívre kel hajtani. Vissza lehet nyomni, ha nincs meleg le sem jön, de gondolom hosszútávon előbb-utóbb gond lesz vele. Nekem másfél doboz fogyott el a caravanra, olyan 3 ezer volt, de próbálj mást keresni, mert ez nem a legjobb. Persze le kell venni, gondolom ezt tudod.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.