Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Én egy éve vettem ilyeneket, és mind külsőre, mind funkciójukat tekintve jobbak a régi rázkódós, kopott tükröknél.

nekem csak simán esztétikailag csúnyák :lol: meg a fűthetőség kellene nekem, akkor gondoltam legyen már elektromos, a másikban megvan minden hozzá: vezeték, kapcsoló.. (annak a régebbi kockább el.tükrei vannak, de az nem tetszik :lol: )

ezen a képen látszik, hogy hogy is mutat most a tükör a szigetelőszalaggal :( ... ja, és még egy facsavar is tartja :D

Link to comment
Megosztás:

nekem csak simán esztétikailag csúnyák :lol: meg a fűthetőség kellene nekem, akkor gondoltam legyen már elektromos, a másikban megvan minden hozzá: vezeték, kapcsoló.. (annak a régebbi kockább el.tükrei vannak, de az nem tetszik :lol: )

ezen a képen látszik, hogy hogy is mutat most a tükör a szigetelőszalaggal :( ... ja, és még egy facsavar is tartja :D

Az a szárny még mindig üt. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondoltam lecserélem a már szinte csak szigetelőszalag által tartott agyongyötört tükreimet...

S ha már csere, akkor legyen elektromos, és fűthető...

találtam is egy helyen (http://www.alkatresz.eu) de itt is van 2 féle

(kép ugyanaz, csak a száma nem: 1.:325-0007 2.:MOP111-R)

szerintetek az ilyen jó lenne? 6282 Ft/db. Igaz utángyártott, de bontóban is 5000 ft/db, és ez mégiscsak új :D

(nekem a fűthetőség lenne a lényeg :lol: ... 1x beállítom, és kész, nem szoktam bajlódni vele :D )

Tényleg Misi azt a szárnyat nem akarod lerugdalni hátulról? Nekem is le kell rugdosnom a visszapillantó tükröket, mi lenne ha együtt csinálnánk? :D

nekem csak simán esztétikailag csúnyák :lol: meg a fűthetőség kellene nekem, akkor gondoltam legyen már elektromos, a másikban megvan minden hozzá: vezeték, kapcsoló.. (annak a régebbi kockább el.tükrei vannak, de az nem tetszik :lol: )

ezen a képen látszik, hogy hogy is mutat most a tükör a szigetelőszalaggal :( ... ja, és még egy facsavar is tartja :D

Én is ilyeneket akarok :D

Link to comment
Megosztás:

Van két kocka tükröm olcsóért ha mégsenem kell fűthető :( :lol:

Mennyire jók azok a kockatükrök? :lol: Ha esetleg mégis kell neki a fűthető, elképzelhető, hogy vevő lennék... nagyon remeg, ugrál, ciripel a bal oldali, pályán nem sok semmit látok benne, úgyhogy lassan ki kéne cserélni. Csak nem tudom, nem lesz-e "csinált" utánérzése a kocsinak tőle...

Link to comment
Megosztás:

Mennyire jók azok a kockatükrök? :lol: Ha esetleg mégis kell neki a fűthető, elképzelhető, hogy vevő lennék... nagyon remeg, ugrál, ciripel a bal oldali, pályán nem sok semmit látok benne, úgyhogy lassan ki kéne cserélni. Csak nem tudom, nem lesz-e "csinált" utánérzése a kocsinak tőle...

nekem az ilyen jobban tetszik...nem hiába ráncfelvarott :lol: De megoszlanak a vélemények, mert sokaknak a kocka tetszik :(

Link to comment
Megosztás:

nekem az ilyen jobban tetszik...nem hiába ráncfelvarott :lol: De megoszlanak a vélemények, mert sokaknak a kocka tetszik :(

Hát tudom, nekem is ilyen van (normál, kézzel állítható változatban), a kockatükör az olyan Kadettes (ami persze egyáltalán nem baj, csak ez már egy másik generáció)...

Csak attól félek, hogy ettől olyan összerakottnak fog kinézni. Lehet, el kéne dobnom a hátsó lámpákat meg a hűtőrácsot, meg a fehér indexeket... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát tudom, nekem is ilyen van (normál, kézzel állítható változatban), a kockatükör az olyan Kadettes (ami persze egyáltalán nem baj, csak ez már egy másik generáció)...

Csak attól félek, hogy ettől olyan összerakottnak fog kinézni. Lehet, el kéne dobnom a hátsó lámpákat meg a hűtőrácsot, meg a fehér indexeket... :lol:

Nem hiszem, főleg ha gyári cuccokat használsz!

Link to comment
Megosztás:

Hát tudom, nekem is ilyen van (normál, kézzel állítható változatban), a kockatükör az olyan Kadettes (ami persze egyáltalán nem baj, csak ez már egy másik generáció)...

Csak attól félek, hogy ettől olyan összerakottnak fog kinézni. Lehet, el kéne dobnom a hátsó lámpákat meg a hűtőrácsot, meg a fehér indexeket... :D

kismilliónyi variációban futnak astrák :D hidd el nem mutatna rosszul

(a múltkor olyat láttam.... :D az egyik index fehér, a másik sárga, kb így néztem :lol: :( azé az már sok volt nekem :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Mennyire jók azok a kockatükrök? :lol: Ha esetleg mégis kell neki a fűthető, elképzelhető, hogy vevő lennék... nagyon remeg, ugrál, ciripel a bal oldali, pályán nem sok semmit látok benne, úgyhogy lassan ki kéne cserélni. Csak nem tudom, nem lesz-e "csinált" utánérzése a kocsinak tőle...

nekem gyárilag az volt rajta. ('94 előtt ez volt az oridzsi) Nekem nem tetszett, és lecseréltem őket gömybölyűre. Nem újak, de nincsenek összetörve, megrepedve, egyebek. Ha érdekel akkor írj PÜ-t mert itt már elmegyünk offba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.