Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah de nekem van egy mély lefolyós műanyag is. akkor most én nem értek valamit? :)

nézd meg jól EZT a képet!!!

a középső részén,alul, ami keresztül van téve a motoron, az is olyan mélyített vízelvezető valami amit te mondasz nem?, csak pont rosszul van fordítva asszem, és nem látszik tisztán! (KÖZÉPEN A KÉP ALJÁN KERESD)

Link to comment
Megosztás:

az az

csak nézd meg jobban, mert olyan hülyén tette oda, hogy nem simerni fel

nézd meg jól EZT a képet!!!

a középső részén,alul, ami keresztül van téve a motoron, az is olyan mélyített vízelvezető valami amit te mondasz nem?, csak pont rosszul van fordítva asszem, és nem látszik tisztán! (KÖZÉPEN A KÉP ALJÁN KERESD)

megvaan :) oké, akkor enemi szpáttid, azt kerestem :) akkor sikerült megfejteni? :D

Link to comment
Megosztás:

zörög a csomagtartóm ajtaja :)

főleg a bal oldala.. asszem ez a kis gumi a ludas!, ami be van csavarva ütközőnek az ajtóba...

eléggé meg van keményedve (mint a beton, olyan)

lehet ilyet venni újonnan? és mi ennek a kis guminak a pontos neve?

ha lehet újonnan venni, akkor inkább vennék, ha nem, akkor átteszem a donorét, az valamivel jobb :)

Link to comment
Megosztás:

zörög a csomagtartóm ajtaja :D

főleg a bal oldala.. asszem ez a kis gumi a ludas!, ami be van csavarva ütközőnek az ajtóba...

eléggé meg van keményedve (mint a beton, olyan)

lehet ilyet venni újonnan? és mi ennek a kis guminak a pontos neve?

ha lehet újonnan venni, akkor inkább vennék, ha nem, akkor átteszem a donorét, az valamivel jobb :)

tekerd kintebb.

úgy zárogasd le

ez feszíti be az ajtót, mután lezártad.

nézegesd a hézagokat :)

Link to comment
Megosztás:

zörög a csomagtartóm ajtaja :lol:

főleg a bal oldala.. asszem ez a kis gumi a ludas!, ami be van csavarva ütközőnek az ajtóba...

eléggé meg van keményedve (mint a beton, olyan)

lehet ilyet venni újonnan? és mi ennek a kis guminak a pontos neve?

ha lehet újonnan venni, akkor inkább vennék, ha nem, akkor átteszem a donorét, az valamivel jobb :D

Az mindig is kemény volt :) Záron próbáltál állítani? Vagy a gumikéderek rendben vannak? :)

Link to comment
Megosztás:

tekerd kintebb.

úgy zárogasd le

ez feszíti be az ajtót, mután lezártad.

nézegesd a hézagokat :D

a kitekergetésen már túl vagyok :) nem használt.. régóta fennáll a hiba már, de mostmár nagyon idegesít rossz úton! :)

a gond már az szerintem, hogy olyan, mintha egy kavicsot tennék be a kasztni és az ajtó közé.

de akkor újonnan nincs ilyen? gondolom nem lenne egy őrült összeg! egy pedálgumi is asszem 270 Ft.

Link to comment
Megosztás:

a kitekergetésen már túl vagyok :) nem használt.. régóta fennáll a hiba már, de mostmár nagyon idegesít rossz úton! :)

a gond már az szerintem, hogy olyan, mintha egy kavicsot tennék be a kasztni és az ajtó közé.

de akkor újonnan nincs ilyen? gondolom nem lenne egy őrült összeg! egy pedálgumi is asszem 270 Ft.

Próbáld ki hogy ráragasztasz egy darab bármilyen gumidarabot. Ha úgy is zörög (szerintem fog) akkor nem érdemes ilyen bizé után rohangászni.

Link to comment
Megosztás:

a kitekergetésen már túl vagyok :) nem használt.. régóta fennáll a hiba már, de mostmár nagyon idegesít rossz úton! :)

a gond már az szerintem, hogy olyan, mintha egy kavicsot tennék be a kasztni és az ajtó közé.

de akkor újonnan nincs ilyen? gondolom nem lenne egy őrült összeg! egy pedálgumi is asszem 270 Ft.

nem a kalaptartód dörömböl?

de tuti van ilyen vlaami opelos boltban.

Link to comment
Megosztás:

a kitekergetésen már túl vagyok :) nem használt.. régóta fennáll a hiba már, de mostmár nagyon idegesít rossz úton! :)

a gond már az szerintem, hogy olyan, mintha egy kavicsot tennék be a kasztni és az ajtó közé.

de akkor újonnan nincs ilyen? gondolom nem lenne egy őrült összeg! egy pedálgumi is asszem 270 Ft.

Hát ha ilyet tartanak, ekkor ennek is lennie kell, csak on-line nem találtam.

Link to comment
Megosztás:

nem a kalaptartód dörömböl?

de tuti van ilyen vlaami opelos boltban.

kalaptartó, műanyag borítás, szerszámok, pótkerék kiszedve :) a zörgés megmaradt :)

Próbáld ki hogy ráragasztasz egy darab bármilyen gumidarabot. Ha úgy is zörög (szerintem fog) akkor nem érdemes ilyen bizé után rohangászni.

ezt még azért megpróbálom! köszi a tanácsot! :D

Hát ha ilyet tartanak, ekkor ennek is lennie kell, csak on-line nem találtam.

majd utánnanézek :lol: köszi!

Link to comment
Megosztás:

kalaptartó, műanyag borítás, szerszámok, pótkerék kiszedve :) a zörgés megmaradt :)

ezt még azért megpróbálom! köszi a tanácsot! :D

majd utánnanézek :lol: köszi!

Hell!

A kalaptartód zörög éspedig ott ahol a csomiajtón a müanyag ki van domborítva a hátsó ablaktörlő végett (ideális egy gumikéder darab a kalaptartó éllére rögzítve). Továbbá tekerj kis szigszalagot a kalaptartó 2 lábára is.

Ilusztráció

Link to comment
Megosztás:

Hell!

A kalaptartód zörög éspedig ott ahol a csomiajtón a müanyag ki van domborítva a hátsó ablaktörlő végett (ideális egy gumikéder darab a kalaptartó éllére rögzítve). Továbbá tekerj kis szigszalagot a kalaptartó 2 lábára is.

Ilusztráció

Épp az idézetedben irta is , hogy mindent kipakolt belőle - a kalaptartót is beleértve - és úgy is zörög neki valami. :)

Link to comment
Megosztás:

Épp az idézetedben irta is , hogy mindent kipakolt belőle - a kalaptartót is beleértve - és úgy is zörög neki valami. :)

Hoppá az uccsó idézetet nem olvastam el figyelmesen. Bocsi. Akkor le kéne venni a müanyag borítást mert alatta is zöröghet a zár és egyéb fellazult alkatrészek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.