Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

a pollen szűrőnek nem lehet valamiféle házat csinálni?

ez csak így van gyárilag is a műanyag alatt?? :D 1.kép 2.kép 3.kép

mert ha beázik az ablak aljánál, pont ráfolyik a víz, nem?

asszem én is ki kellene nyomjam szilóval :lol:

igen szilóval is ki lehet nyomni, de ahogy DÁW írta ott lenne gyárilag egy műanyag

a donorba sincs meg?

Ott emlékeim szerint kéne lennie egy takaró műanyagnak :) Vagy rosszul emlékszem? :)

dede

Link to comment
Megosztás:

ez tiszta sor, de az rajta van nekem is a képen (félre van téve a motorra)

én a pollenszűrőre magára gondoltam, hogy nem megy semmi?

az a nagy műanyag, ami végigér az autón szélességben, az megvan, meg a gumicsík is ami elé jár :)

ÁÁÁÁÁ! Én nem arról beszélek!!! Az van nekem is! Az hogyne lenne már! Én arról beszélek, hogy a szűrő felett közvetlen!

arról arról

Link to comment
Megosztás:

attól függ mit értesz takaró műanyagon! : ami ezen a képen rajta van a mocin? azt vettem ki felette volt, meg a gumcsík is a műanyag előtt :)

nem

ezen kívül van mégegy

nézzétek meg

tettem képet

van egy gumi meg egy olyan tejfölösdoboz műanyag amit te mutattál, meg va egy erősebb ami látszik a második képen.

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁ! Én nem arról beszélek!!! Az van nekem is! Az hogyne lenne már! Én arról beszélek, hogy a szűrő felett közvetlen!

jááá, ott nincs nekem se... azthittem hogy ez a lefolyós nagy műanyag nincs meg. :) (monnyuk ha közvetlen le lenne zárva a szűrő akkor mit szűrne? :) )

Link to comment
Megosztás:

ez tiszta sor, de az rajta van nekem is a képen (félre van téve a motorra)

én a pollenszűrőre magára gondoltam, hogy nem megy semmi?

az a nagy műanyag, ami végigér az autón szélességben, az megvan, meg a gumicsík is ami elé jár :)

arról arról

ami neked félre van téve a képen

az a gumicsík, meg a motorfelé lóg be aza műanyag

de van egy vastagabb, amit a szélvédő alá kell egy perembe bedugni, és a gumit is rá kell húzni arra is

Link to comment
Megosztás:

ami neked félre van téve a képen

az a gumicsík, meg a motorfelé lóg be aza műanyag

de van egy vastagabb, amit a szélvédő alá kell egy perembe bedugni, és a gumit is rá kell húzni arra is

http://img10.tar.hu/ujlakimisi/img/39163213.jpg#3 nekem ilyen nincs, ez csak benzinesnél van (pl donor) ott van valami elektromos kütyü alatta asszem!

az ami félre van téve nekem az megy az ablak alá bepattintva, és elé a gumi ( a motor felől a kasztnira pattintós, mármint a gumi)

Link to comment
Megosztás:

nem is az, csak valami burkolatféle, nem tom, kicsit megemelve, az oldalán lyukakkal (vagy ne gondolkozzak annyit? :) )

ha a gyári a hellyén van tejes létszámmal nem kell neki más.

de 3 db van

az a vékony, meg a gumi, ami a motorodon van, meg mégegy ami a szélvédő alá megy be, és a tűzfalra meg még rá a gumi alá

tehát nem látod a pollenszűrőt elvileg, csak oldalról esetleg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.