Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Hűtőmaszkba való takaró műanyag. Olvassámá' néha! :D

motorháztetőre való szövetről volt szó még, olvass te is többet :)

Nézegettem én is, van sokféle szigetelés, de azok közel sincsenek olyan vastagok, mint a gyári.

amiket én mutogattam gyáriak voltak, mivel astrákból lehhet kiszedve, illetve nnémeik még a helyén volt

Link to comment
Megosztás:

Más téma. Te írtad valahol régebben, hogy van valami védő műanyag beépítve a jobb első kerékdobba, ami a főtengelyt, ill. a generátort védi a víztől? Kéne egy kép róla, élőben még nem láttam olyat, az EPC-s kép alapján meg el se tudom képzelni, hogy menne az oda...

az enyémben van olyan, ha egyre gondolunk. A müa dob ugye kivan hagyva egy darabon, hogy hozzá lehessen férni a főtengelyhez stb... Nekem ott van egy külön műa darab felcsavarozva ami eltakarja a lyukat. Arra gondolsz?

Ha nem felejtem el du lefotózom, hogy egyre gondolunk-e

Hening Karcsi dobott fel róla képet egyszer, de most nem találom. Nem a Karcsit, hanem a képet. :D

Tessék.

Link to comment
Megosztás:

Régebben tett valaki ilyet be, képeket is linkelt, megkeresem.Vagy mégsem találom. :S

Az alsó részén elől van az, ha jól tudom. Egyszer láttam egy Astrát, aminél látszott a főtengely valamint a vezérlés burkolata is egy kicsit. Szerintem az lehet az.

az enyémben van olyan, ha egyre gondolunk. A müa dob ugye kivan hagyva egy darabon, hogy hozzá lehessen férni a főtengelyhez stb... Nekem ott van egy külön műa darab felcsavarozva ami eltakarja a lyukat. Arra gondolsz?

Ha nem felejtem el du lefotózom, hogy egyre gondolunk-e

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=ffa8e5f7b...&aid=167351

Ha a motortartó konzol alatt lenézel látni fogod. (vagy a földet, ha nincs)

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... A belinkelt képek elgondolkoztattak, én nem ilyenre emlékeztem ezzel a takaróval kapcsolatban. Jól rémlett, így megmarad egy lehetséges megoldásnak az ami nekem van felszerelve. Bár nem gyári, de a funkciót ellátja. A dob saras, mögötte a motor azon része ( generátor, főtengely, stb... ) viszont nem. Tehát működni látszik :D

Link to comment
Megosztás:

Télire most felkészülök. Szerzek hőtükröt a kipuffhoz és akkor lesz meleglevegőm is, tezsek műanyagot a maszk mögé, meg akarok szerezni dízelről motorháztető szigetelést, az is számít valamennyit.

nem fogsz :D :D én is szerettem volna mert már cafatokban lóg a mostani, de nem találtam sehol. Csergőben rákérdeztem de valami 60 ropit böktek rá :D :D szerintem nem szerzel bele :D :)

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... A belinkelt képek elgondolkoztattak, én nem ilyenre emlékeztem ezzel a takaróval kapcsolatban. Jól rémlett, így megmarad egy lehetséges megoldásnak az ami nekem van felszerelve. Bár nem gyári, de a funkciót ellátja. A dob saras, mögötte a motor azon része ( generátor, főtengely, stb... ) viszont nem. Tehát működni látszik :D

Én is erre gondoltam és ez nekem is ott van, a másikat passzolom, nem figyeltem még. :)

Link to comment
Megosztás:

Eggy kicsit unatkoztam és snasznak találtam a gyári BÉZS "A" oszlop burkolatot igy LEBŐRÖZTEM. Első próbálkozás szerintem elég jó lett gondoltam meg mutatom. Kiv vok a véleményekre. ÜDV

Beszéljenek a képek:P

DSCI0882.JPG

és olá megérkeztek a képek linkjei de nem nyitja meg nekem :S

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz, milyen ragasztót használtál? A torx csavar takarókupakját ís behúzod?

Pálmatexxel csináltam meg 120darab csipesszel:D Amugy bevan húzva a trox csavar helye de majd szikével kicsípem a trox dugót meg majd lefestem feketére. Első próbálkozás szerintem tűrhető élőbe szebb am. Kicsit még az alján kell finomítani habár az ugyse látszik mert eltakarja a műszerfal:)

Tegnap beszereltem a motorháztetőhöz a teleszkópot is az is elég jó lett azóta meg kerüólt a vasba magasság állítós ülés sin is:P Ha valakit érdekel a dolgok menete segítek ha kiváncsiak vagytok a képekre holnap csinálok. AM holnap a burkolatot beszerelem és úgy is fényképelek:P

Link to comment
Megosztás:

Pálmatexxel csináltam meg 120darab csipesszel:D Amugy bevan húzva a trox csavar helye de majd szikével kicsípem a trox dugót meg majd lefestem feketére. Első próbálkozás szerintem tűrhető élőbe szebb am. Kicsit még az alján kell finomítani habár az ugyse látszik mert eltakarja a műszerfal:)

Tegnap beszereltem a motorháztetőhöz a teleszkópot is az is elég jó lett azóta meg kerüólt a vasba magasság állítós ülés sin is:P Ha valakit érdekel a dolgok menete segítek ha kiváncsiak vagytok a képekre holnap csinálok. AM holnap a burkolatot beszerelem és úgy is fényképelek:P

Én is Pálmatexel raktam fel a műbőrt a tetőkárpitra, de azokon a helyeken ahol feszül, mert hajlat van már párszor elengedte, főleg melegben. De van még anyagom ehhez is, lehet nekilátok. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.