Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

őőőő

legkkorrektebb ötletnek olyat láttam, hogy a vonószem kapott egy szép kertet a rácsban

mint pl a mocinyitók az audiknál, amiben tuningos maszk van :lol:

az a baj, hogy az eredeti ronda és sehogy se illik a képbe! ha meg már azt is alakítani kell akkor inkább a kivehető rács és legalább nem látszik, de ha kell ott van :lol:

Link to comment
Megosztás:

az a baj, hogy az eredeti ronda és sehogy se illik a képbe! ha meg már azt is alakítani kell akkor inkább a kivehető rács és legalább nem látszik, de ha kell ott van :lol:

nem...a baj az, hogy legszívesebben flexel levágnám, azt gondolván, hogy elégé odafigyelek az autóra, hogy ne keljen soha vontatni! De amilyen mázlista vagyok, biztos utánna lerohadnák valahol :lol:

(mondjuk második tulaj vagyok, és az 5 év alatt még egyszer nem vontattak :lol: )

Link to comment
Megosztás:

nem...a baj az, hogy legszívesebben flexel levágnám, azt gondolván, hogy elégé odafigyelek az autóra, hogy ne keljen soha vontatni! De amilyen mázlista vagyok, biztos utánna lerohadnák valahol :lol:

(mondjuk második tulaj vagyok, és az 5 év alatt még egyszer nem vontattak :lol: )

jól van látom neked is viszket a tenyered illetve flexed :lol: , de pont ettől tartok én is

Link to comment
Megosztás:

az 1.8-asomat csak egyszer kellett vontatni KLIKK de az ellenfelemet csak tréler tudta elvinni :lol:

Erre van nekem is egy replikám de nem kapom a képet. Egy Caravan Astra egy Focust küldött a roncstelepre. Jó volt látni, hogy a kis Astra a csilli villi gépet hogy kettéfejelte. Egy lökhárító, egy fényszóró, egy sárvédô ellenében egy fél Focus lett hello. :lol:

U.I. Ugy látom az Opelok rossz hatással vannak a Fordokra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ami igazán számít a középdob életében, az a hidegindítások száma... ugyanis ilyenkor a katalizátor rengeteg vízpárát okád, ami

a még hideg középdobban és hátsó dobban csapódik le. Ez korrodálja folyamatosan belül.

Ezt magyarázom a nejemnek, hogy a motor kopásán kívül ezt eszi meg a sok pár km-es hajtás.

Ja nem kell oda katalizátor, anélkül is van pára.

Az ő japán verdáján most cseréltettem kipuff csöveket. A dobok maradtak, a leömlőt pasztázták, féltengely gumiharang csere, sok bilincs. Jól néz ki szabályos csőkötések, nem flex hegesztő és társai.

A vége 32 k, (na most az ő gépéhez a csak gyári közép dob, csővel 40 ezer, a hátsó cső 15...a hátsó dobot nem írom, mert az dettó sok !) a dobok maradtak, még elmegy egy darabig.

Link to comment
Megosztás:

trükköztem kicsit a Facelift-es, és a NEM Facelift-es lámpákkal, hűtőmaszkokkal :lol:

3 féle hűtőmaszk: http://img10.tar.hu/ujlakimisi/img/38918432.jpg#2 http://img10.tar.hu/ujlakimisi/img/38918433.jpg#2

így néznek ki felrakva:

http://img10.tar.hu/ujlakimisi/img/38918455.jpg#3

http://img10.tar.hu/ujlakimisi/img/38918456.jpg#3

http://img10.tar.hu/ujlakimisi/img/38918457.jpg#3

Melyik a legjobb :lol: szerintetek??

most a legutolsó maradt fent, mert besötétedett :P

nekem a kék tetszik a legjobban a szemöldökökkel együtt. Azt már régebben is néztem hogy jól kinéz :lol: A feketét ahogy elképzelem színre fújva, (nekem legalábbis) nem jön be annyira mint a kék. Nah de nem az én autómon lesz. :D :D

ui. Csak csinálj rá egy teljes emblémát :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

nekem a kék tetszik a legjobban a szemöldökökkel együtt. Azt már régebben is néztem hogy jól kinéz :lol: A feketét ahogy elképzelem színre fújva, (nekem legalábbis) nem jön be annyira mint a kék. Nah de nem az én autómon lesz. :D :D

ui. Csak csinálj rá egy teljes emblémát :lol: :D

Én erre szavazok: http://img10.tar.hu/ujlakimisi/img/38918455.jpg#3

Szerintem az összes közül ez a legjobb!

jaja, szerintem is, csak elég gyengusok a lámpák ( a szemöldökösek, és a bal lámpa egyik felső füle el van törve, ragasztottam, de majd kell nézzek valami jobbfajta ragasztót :lol: )

Most megnézem hogy világítanak a donor lámpái, hátha jobbak, sokat járok vele sötétben is, úgyhogy jó lenne! :D

Emblémát bontóba sajna külön nem adnak, újonnan meg r*hadt drága lenne.... :lol: Égen földön keresem már régóta :P

Link to comment
Megosztás:

jaja, szerintem is, csak elég gyengusok a lámpák ( a szemöldökösek, és a bal lámpa egyik felső füle el van törve, ragasztottam, de majd kell nézzek valami jobbfajta ragasztót :lol: )

Most megnézem hogy világítanak a donor lámpái, hátha jobbak, sokat járok vele sötétben is, úgyhogy jó lenne! :lol:

Emblémát bontóba sajna külön nem adnak, újonnan meg r*hadt drága lenne.... :lol: Égen földön keresem már régóta :lol:

Az embléma újonnan 3200Ft körül van, a száma: 13 24 475 :P

Link to comment
Megosztás:

Az embléma újonnan 3200Ft körül van, a száma: 13 24 475 :lol:

Vagy fogsz egy jó kést, és körülnézel a tesco parkolóba :lol: :lol: Na persze ez csak vicc volt.... Az egyszeri kisebség is szól a fiának, hogy na fiam veszünk neked alufelnit a zsigádra! Kiviszi az áruház parkolójába, szét teszi a kezét, és így szól: Válassz!!!

Komolyan srácok...3200Ft egy emblémáért? Bontóba miért nem adnak simán?

Link to comment
Megosztás:

Vagy fogsz egy jó kést, és körülnézel a tesco parkolóba :lol: :lol: Na persze ez csak vicc volt.... Az egyszeri kisebség is szól a fiának, hogy na fiam veszünk neked alufelnit a zsigádra! Kiviszi az áruház parkolójába, szét teszi a kezét, és így szól: Válassz!!!

Komolyan srácok...3200Ft egy emblémáért? Bontóba miért nem adnak simán?

3200 nem vészes, a csomagtartóra való, kisebb embléma 4500. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy fogsz egy jó kést, és körülnézel a tesco parkolóba :lol: :lol: Na persze ez csak vicc volt.... Az egyszeri kisebség is szól a fiának, hogy na fiam veszünk neked alufelnit a zsigádra! Kiviszi az áruház parkolójába, szét teszi a kezét, és így szól: Válassz!!!

Komolyan srácok...3200Ft egy emblémáért? Bontóba miért nem adnak simán?

Tavaly, mikor lelopták az elejét az autónak, nekem is vennem kellett. Persze ugy-ban nem létezik (vagy igen, de nem tudok róla). Úh megvettem. De az árát nem is figyeltem, csak a végére emlékszem, 22 ezer festék, és alapozó nélkül (a rácsot kellett festeni).

Link to comment
Megosztás:

Tavaly, mikor lelopták az elejét az autónak, nekem is vennem kellett. Persze ugy-ban nem létezik (vagy igen, de nem tudok róla). Úh megvettem. De az árát nem is figyeltem, csak a végére emlékszem, 22 ezer festék, és alapozó nélkül (a rácsot kellett festeni).

Lelopták?

Csak a rácsot, vagy komplet az egész hűtőmaszkot?

Link to comment
Megosztás:

melyik hülye lop fastra indexet??!! :lol: :lol:

Én nem ezen vagyok kiakadva, na jó ezen is egy picit:pár ezer forintért vehet indexet párba....Hanem azon, hogy ez már rongálás! Amit kivett Karcsi autójából, nem tudja felhasználni, dobhatja a kukába!!!! Nem igaz??

Húúú ilyenkor fel megy az agyvizem....ha egyszer ilyet látnék, biztos mennék a sitre :lol:

Link to comment
Megosztás:

melyik hülye lop fastra indexet??!! :lol: :lol:

Ezt szerintem Karcsibacsi is tudni szeretné. Aztán valszeg tőle is megkérdezni hogy miért is. Lassan oda jutunk mint az amcsi filmekben ahol leállítják a rendőrök az autót, és mire kijönnek az épületből, már csak a szekrény van meg belőle. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.