Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Még semmi tapasztalatom nincs. Hacsak az nem, hogy jól néz ki. :huh: Ma raktam fel. ^_^

Én is nem rég vettem rá de csak elsőt, hátsó ablak úgysincs nagyon használva...

Nekem egyáltalán nem zörög lehúzott ablaknál sem...és azért döntöttem a vétel mellett, mert esős időben felhúzott ablakokkal kicsit levegőtlen volt a közlekedés :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is nem rég vettem rá de csak elsőt, hátsó ablak úgysincs nagyon használva...

Nekem egyáltalán nem zörög lehúzott ablaknál sem...és azért döntöttem a vétel mellett, mert esős időben felhúzott ablakokkal kicsit levegőtlen volt a közlekedés :huh:

Van venti 3 fokozattal!

Link to comment
Megosztás:

Akkor leengedtem az ablakot. :huh:

tegnap még 120nál is olyan forró levegő csapottbe az ablakokon, hogy inkább feltekertük az ablakot, és akkor meg tök jó idő lett.

gondolom az aszfalt volt vay 50 fokos, vagy még több, és azt éreztük, az abla meg nem engedte ezt be, meg neki a golfon gyárilag kékes az üveg.

Link to comment
Megosztás:

Klíma on. B) :D

Egyébként ez nem off egy hangyányit? :P

És lesz különbség? :D :lol:

Amúgy én igenis használom a 4-est. Páralefújni simán jó. Utána persze kiütöm a hajszárítóüzemmódot, de addig jóaz :huh:

Az ablaktekerőnél, nekem nem is maga az üveg szorult a sínben, hanem a mechanikája volt retkes. A sínekhez nem is nyúltam ^_^ lehet hogy ha azt is megcsinálom akkor egyujjas lesz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

11éves a legrégebbi G astra

hát asszemelmehetnek a sunyiba a horganyzott kasztnijukkal.

nem egy G-t láttam, hogy a hátsó sárvádő ív ki van rohadva

de enm is a betöltőnél, hanem úgy az ajtó mögötti résztől kezdve végig

és még azt tatották róluk, hogy azok az autók kasztnija örök életű... nem pont ezt venni észre.

Link to comment
Megosztás:

11éves a legrégebbi G astra

hát asszemelmehetnek a sunyiba a horganyzott kasztnijukkal.

nem egy G-t láttam, hogy a hátsó sárvádő ív ki van rohadva

de enm is a betöltőnél, hanem úgy az ajtó mögötti résztől kezdve végig

és még azt tatották róluk, hogy azok az autók kasztnija örök életű... nem pont ezt venni észre.

Figy, sztem ha egy maybach-ot összegyűrnek mint egy papírzsepit, utána az is rohadni fog :huh: . Láttam már én is ilyen g-ket, de azoknál egyértelműen azt is látni lehetett hogy volt annak már alufóliagülü formája is valamikor. F-ből azért szomorúbbakat látni :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

Figy, sztem ha egy maybach-ot összegyűrnek mint egy papírzsepit, utána az is rohadni fog :huh: . Láttam már én is ilyen g-ket, de azoknál egyértelműen azt is látni lehetett hogy volt annak már alufóliagülü formája is valamikor. F-ből azért szomorúbbakat látni :lol: ^_^

én meg olyat láttam, ami tuti nem volt törve, és mégis rohadt 8 éves korában is már.

F ek nem ritkán 16 évesek

Link to comment
Megosztás:

Jut ezsembe - valaki irta is nekem amikor csináltam a hátsó kerékjárati ivet, igaza volt - a javitásom nem fog kibirni egy évet sem, már most úgy néz ki... a két lemez között dolgozik a rozsda és nyomja szét, majdnem hiába kinlódtam rajta/vele...elemcsere kell oda. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.