Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Srácok...tuti most kiröhögtök, de most tünt fel, hogy a kesztyűtartó alatt kell lennie egy polcnak :)

Nekem miért nincs :( ? Én is akarok olyat :hiya:

nem kell

felszereltség függő

nekem pl van

de JOHnnynak sincs

Heningnek se volt, de ő tett bele, és tőle tudjuk, hogy a fűtés csövet is cserélni kell ott.

szerintem jobban is néz ki úgy, meg térképnek meg páratörlő szivacsnak pénztárcának stb is jó hely, és nekem pl a neon is az mögött van :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na tesék...látszik mennyire egyszerű vagyok :P

Azt hittem csak fel kell szórni :hiya:

Nem vagy egyszerű, az a egyszerű akinek pölö becarik a termosztátja és ahelyett hogy kicserélné ezt pár ezer forintos alkatrészt évekig kartonpapírral takargatja a hűtőt télen. :) De láttam már zseblámpával kotorászó emberkét is az utastérben, mert kiégett a belső világítás izzója. Ki kéne cserélni, de vajon hol lehet? :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy egyszerű, az a egyszerű akinek pölö becarik a termosztátja és ahelyett hogy kicserélné ezt pár ezer forintos alkatrészt évekig kartonpapírral takargatja a hűtőt télen. :) De láttam már zseblámpával kotorászó emberkét is az utastérben, mert kiégett a belső világítás izzója. Ki kéne cserélni, de vajon hol lehet? :( :P

:lol: :hiya:

Link to comment
Megosztás:

nem kell

felszereltség függő

nekem pl van

de JOHnnynak sincs

Heningnek se volt, de ő tett bele, és tőle tudjuk, hogy a fűtés csövet is cserélni kell ott.

szerintem jobban is néz ki úgy, meg térképnek meg páratörlő szivacsnak pénztárcának stb is jó hely, és nekem pl a neon is az mögött van :( :P

térkép, törlő az ajtózsebben, pénztárca szigorúan zsebben...neon meg hát kinek mi... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy egyszerű, az a egyszerű akinek pölö becarik a termosztátja és ahelyett hogy kicserélné ezt pár ezer forintos alkatrészt évekig kartonpapírral takargatja a hűtőt télen. :) De láttam már zseblámpával kotorászó emberkét is az utastérben, mert kiégett a belső világítás izzója. Ki kéne cserélni, de vajon hol lehet? :( :P

Főnököm fapad classicján egyvalami van ami kéne belőle. A gyárilag benne lévő takaró műanyag a hűtőrácsról. :hiya:

Link to comment
Megosztás:

térkép, törlő az ajtózsebben, pénztárca szigorúan zsebben...neon meg hát kinek mi... :)

térkép kesztyűtartóban, a páramentesítésre meg van nekem egy gomb a középkonzolon, de neked is. :P

neon meg annak kell a beltérbe, aki töksötétben sem tud beszállni egy autóba. :(

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy egyszerű, az a egyszerű akinek pölö becarik a termosztátja és ahelyett hogy kicserélné ezt pár ezer forintos alkatrészt évekig kartonpapírral takargatja a hűtőt télen. :) De láttam már zseblámpával kotorászó emberkét is az utastérben, mert kiégett a belső világítás izzója. Ki kéne cserélni, de vajon hol lehet? :( :P

hát igen... milyen egyszerű is egy kétütemű autó után egy 4 ütemű vezérlése... :lol:

térkép, törlő az ajtózsebben, pénztárca szigorúan zsebben...neon meg hát kinek mi... :hiya:

na ez az

én valahogy az ajtózsebbe semmit se tartok, nemtudom miért... lehet a wareszos idő maradvány :D

térkép kesztyűtartóban, a páramentesítésre meg van nekem egy gomb a középkonzolon, de neked is. :D

neon meg annak kell a beltérbe, aki töksötétben sem tud beszállni egy autóba.

kinek mi hogy, páramantesítésről meg csak annyit, hogy én inkább gyorsan végighúzom a szivacsot, és nem várakozok percekig, mikor erősen párásodott a szélvédő pl :P

neonomról meg le lehet szállni :D nem azért tettem vele, mert nem tudok beszállni, hanem mert tetszik

egyébként sok autóban gyárilag is van lábtér világítás, és biztos nem azért, hogy feltételezik, hogy nem tudnak beszállni :P

Link to comment
Megosztás:

hát igen... milyen egyszerű is egy kétütemű autó után egy 4 ütemű vezérlése...

na ez az

én valahogy az ajtózsebbe semmit se tartok, nemtudom miért... lehet a wareszos idő maradvány

kinek mi hogy, páramantesítésről meg csak annyit, hogy én inkább gyorsan végighúzom a szivacsot, és nem várakozok percekig, mikor erősen párásodott a szélvédő pl

neonomról meg le lehet szállni :lol: nem azért tettem vele, mert nem tudok beszállni, hanem mert tetszik

egyébként sok autóban gyárilag is van lábtér világítás, és biztos nem azért, hogy feltételezik, hogy nem tudnak beszállni :D

Ajtózseb jódolog, én használom/tam mindig, (igaz nekem meg az a toyotás-idő maradvány, hogy szemetesnek használom :) ) páratörlés, őőő... nem szeretem b.cogatni a szélvédőt, valamennyire mindig csíkos marad, azt meg rühellem, inkább 4-esen hajszárítóüzemmódban lefújom, és kész :D

gyári lábtérvilágítás oké, nade nem színes nejonnal csinálja egyik gyár sem :hiya: :D jóvan nem szólok, én is meg akarom csinálni már, de valamiért mindig elmarad :P :(

Link to comment
Megosztás:

Ajtózseb jódolog, én használom/tam mindig, (igaz nekem meg az a toyotás-idő maradvány, hogy szemetesnek használom :) ) páratörlés, őőő... nem szeretem b.cogatni a szélvédőt, valamennyire mindig csíkos marad, azt meg rühellem, inkább 4-esen hajszárítóüzemmódban lefújom, és kész :D

gyári lábtérvilágítás oké, nade nem színes nejonnal csinálja egyik gyár sem :hiya: :D jóvan nem szólok, én is meg akarom csinálni már, de valamiért mindig elmarad :P :(

saját magadnak beszólsz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ki mivel szokta tisztítani az ablakokat? Én már próbáltam többféle üvegtisztítót is, de egyik se vált be igazán, volt amelyikkel mindig csíkos lett, volt amelyiknek a tisztító hatása gyenge...

nekem is mindig csíkos meg foltos marad

de egyszer sima ecettel csináltam, na azzal tuti volt :)

de már rájöttem, felesleges kínlódni vele, 10km után már úgyis redvás az első

a többiről meg akármelyik lehozza.

Link to comment
Megosztás:

Ki mivel szokta tisztítani az ablakokat? Én már próbáltam többféle üvegtisztítót is, de egyik se vált be igazán, volt amelyikkel mindig csíkos lett, volt amelyiknek a tisztító hatása gyenge...

Alkoholos clin. Melóból szakadt rám a szokás, mert minden üveget, ablakot egyebet a másológépeken azzal pucolunk, és ha már ott van a kocsiban ugye... :P :hiya: És nem marad csíkos, csak olyan törlőrongyot kell használni hozzá ami nem szöszöl, mert azzal viszont nyaltam már be hogy szép tiszta ablak, sok kicsit szöszmösszel. Úgy meg mindegy hogy a kosz miatt nem látok ki, vagy a szöszök miatt :( :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok!!

Nincs valakinek ilyen műanyag elem a hátsóajtóra, 5 ajtós 96-os B corsához, vagy nem tud valaki valakit akinek van? (na ezt jól megfogalmaztam :( )

sandor.alexcai@gmail.com, vagy PÜ

http://kep.ivpicture.hu/142442.jpg

http://kep.ivpicture.hu/142443.jpg

Már a b corsa topickba beírtam, és a keresek topicba is, de nem kapok választ :) Sajna nincs ídőm bontókba járni.....

Link to comment
Megosztás:

Srácok!!

Nincs valakinek ilyen műanyag elem a hátsóajtóra, 5 ajtós 96-os B corsához, vagy nem tud valaki valakit akinek van? (na ezt jól megfogalmaztam :( )

sandor.alexcai@gmail.com, vagy PÜ

http://kep.ivpicture.hu/142442.jpg

http://kep.ivpicture.hu/142443.jpg

Már a b corsa topickba beírtam, és a keresek topicba is, de nem kapok választ :) Sajna nincs ídőm bontókba járni.....

01

02

03

Valaki biztos eladja róla.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.