Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

jaaaa akkor sajni, de legalább te megoldod magadnak. :) am egy elem fújása hogy is megy? nekem a mocitetőmet kellene festeni, mert van rajta pár horpadás, ezket te ki tudod ütni, gittelni, vagy előbb el kell vinnem kasztnishoz?? és utána hozzád pl??

én is törtem a fejem, de nem jöttem rá :(

http://kepfeltoltes.hu/090711/Fot_0342_www...ltoltes.hu_.jpg

ilyen hátsó cuccokat be lehet szerezni? mert ilyet nagyon keveset láttam még, és nekem tetszik ez a fekete cucchoz hasonló fényvisszaverős piros sárga cucc, meg az a szárny se olyan hivalkodó

hm??

hahóó alex

Link to comment
Megosztás:

akkor miért van az(most nem kötekedés ként) hogy a fényezhető lökös törik,a nem fényezhető pedig nyúlik? :)

Nem tudom!!! Én elhiszek sokmindent...Azt se mondom, hogy Futó úrnak nincs igaza, de a szomszéd F-esét, 3 éve fújtam ezzel az eljárással, és azóta is patentul ál rajta a festék! Pedig nem is szárítottam rá kamrába. Nem volt egyszerű, mert az ember minden évbe ráfújt egy vödör szilikonolajat.....

Link to comment
Megosztás:

Szintén nem kötekedés végett, de te már láttál "nyúló lököst"? :) ..az milyen az?

nekem pl megvannak húzgálva a sarkai

így vettük, de én is elcsaptam egy őzet ugye, de a lökösön semmi látszatja nem volt.

egy srácc szlovákból jött a tokaji talinkra, és neki pl a lámpa alatt be van nyomva a fém vagy 2 cmre, de a lökösön egy halvány gyűrődés látszik csak

így gondolom

SP akkor lehet utángyárit láttam, és FG is ugy-ket vesz a versenygépre.

Link to comment
Megosztás:

Attól függ hogy milyen állapotba van a lökös....de erős átlagba 20ezer egy lökhárító tokkal vonóval.

alapvetően nem rossz az állapotuk, nincsenek horzsolva vagy ilyesmi, csak van néhány kavicsnyom rajta ami nem tetszik. Nem feltűnő, de én látom és zavar. Ezért gondoltam, hogy lecserélem olyanra ami festhető. Gondoltam akkor a műa lazítót és a szórógittet már megspórolják nekem :)

Akkor is 20 ha metál?

Link to comment
Megosztás:

nekem pl megvannak húzgálva a sarkai

így vettük, de én is elcsaptam egy őzet ugye, de a lökösön semmi látszatja nem volt.

egy srácc szlovákból jött a tokaji talinkra, és neki pl a lámpa alatt be van nyomva a fém vagy 2 cmre, de a lökösön egy halvány gyűrődés látszik csak

így gondolom

SP akkor lehet utángyárit láttam, és FG is ugy-ket vesz a versenygépre.

bontóban néztem egy lököst, mondom ú de zsír állapotban van...aztán megnéztem a másik oldalát is és össze vissza volt repedve... ugy volt..

van egy alaktrész, műanyagforrás hátsó fényezett lökösöm...gyári, seggbe lett verve az autó amin volt és alul végig van repedve, de ez természetes mivel nem tud hova gyűrődni ott...volt egy másik ugyanilyen tarcsi lökösöm, azzal oszlopot fogtak és horpadt... :)

Link to comment
Megosztás:

alapvetően nem rossz az állapotuk, nincsenek horzsolva vagy ilyesmi, csak van néhány kavicsnyom rajta ami nem tetszik. Nem feltűnő, de én látom és zavar. Ezért gondoltam, hogy lecserélem olyanra ami festhető. Gondoltam akkor a műa lazítót és a szórógittet már megspórolják nekem :)

Akkor is 20 ha metál?

Igen...akkor is 20! Lazítót és füllert mindig fújok rá...ha festhető hanem.

Link to comment
Megosztás:

bontóban néztem egy lököst, mondom ú de zsír állapotban van...aztán megnéztem a másik oldalát is és össze vissza volt repedve... ugy volt..

van egy alaktrész, műanyagforrás hátsó fényezett lökösöm...gyári, seggbe lett verve az autó amin volt és alul végig van repedve, de ez természetes mivel nem tud hova gyűrődni ott...volt egy másik ugyanilyen tarcsi lökösöm, azzal oszlopot fogtak és horpadt... :)

Nem lehet hogy csak attól függ, hogy törik vagy horpad, hogy hova kapja az ütést?

Link to comment
Megosztás:

Igen...akkor is 20! Lazítót és füllert mindig fújok rá...ha festhető hanem.

okés , köszi :) a 20 elfogadható ár, nálunk 25-30 körül fújják nem tudni milyen technikával

ez a müa lazító kapható autófényezős boltban vagy csak spéci helyen?

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet hogy csak attól függ, hogy törik vagy horpad, hogy hova kapja az ütést?

igen is, meg nem is. a gyári inkább hajlik és vetemedik..az ugy meg törik. de pl amit írtam cvan hátsó, azt telibe nyomták htáulról, és az a 10cm vízszintes perem, nem tud a végtelenségig hajolni, ezért elrepedt keresztben :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a hátsón van egy kidudorodás - mintha "belecsiptek" volna - de már nekem is igy volt amikor megvettem...semmi egyéb hibája nincs...azt hogyan lehetne eltüntetni? Műanyaghegesztőhöz kéne vinni?

:) ..irtam egy ilyet is...esetleg valami ötlet? Na, nem mintha most ez eget rengetően fontos lenne és rohannék kijavitatni, csak érdekelne

..ha már igy a lökösöknél tartunk.. :(

Link to comment
Megosztás:

Én most a vonóhorgot festettem le, mivel a lökhárító le van véve kisebb karoszériamunkálatok miatt, így most erre is sort kerítettem végre. Tiszta rozsda volt már. Flex-szel lamellás csiszolókoronggal lepucoltam fémtisztára, aztán két réteg Tix-korr korróziógátló alapozó (ecsettel), aztán fekete acrylspray (Werywell) szintén 2 rétegben, aztán színtelen acryllakk (szintén Werywell). Remélem egy ideig nem fog megint rozsdásodni :)

Link to comment
Megosztás:

nekem pl megvannak húzgálva a sarkai

így vettük, de én is elcsaptam egy őzet ugye, de a lökösön semmi látszatja nem volt.

egy srácc szlovákból jött a tokaji talinkra, és neki pl a lámpa alatt be van nyomva a fém vagy 2 cmre, de a lökösön egy halvány gyűrődés látszik csak

így gondolom

SP akkor lehet utángyárit láttam, és FG is ugy-ket vesz a versenygépre.

nekem kb 1-1,5 hete faterom parkolta szét a lököst. Egy járdáról letolatásnál egy szegélykocka fel volt állítva, és ahogy leért a kerék, benyomta a lököst kb 15-20 centis részen, úgy hogy teljesen behorpadt. (az öklöm belefért a "lyukba" vagy inkább kráterbe vagy minek hívjam) hétvégén behasaltam alá, és egy gumikalapács kicuppantotta a horpadást, azóta csak a karcok vannak meg :) rendes puha műányág (anno amikor a toyota volt, belement hátulról egy sztrítrészer, és benyomta a lököst. Elég csúnya is volt, mert hosszan behorpadt. Lefényképezték, leintézték a papírokat, és mire elment a srác aki megnyomta, a toyota lököse már ki is pattant az eredeti formájára :P :hiya: ) A ribiének segíteni kellett egy kicsit, nem ugrott ki magától :(

Link to comment
Megosztás:

Én most a vonóhorgot festettem le, mivel a lökhárító le van véve kisebb karoszériamunkálatok miatt, így most erre is sort kerítettem végre. Tiszta rozsda volt már. Flex-szel lamellás csiszolókoronggal lepucoltam fémtisztára, aztán két réteg Tix-korr korróziógátló alapozó (ecsettel), aztán fekete acrylspray (Werywell) szintén 2 rétegben, aztán színtelen acryllakk (szintén Werywell). Remélem egy ideig nem fog megint rozsdásodni :)

Akkor elvoltál vele egy darabig :(

Mentem csicsikálni! Jó éjt srácok!

Link to comment
Megosztás:

Én most a vonóhorgot festettem le, mivel a lökhárító le van véve kisebb karoszériamunkálatok miatt, így most erre is sort kerítettem végre. Tiszta rozsda volt már. Flex-szel lamellás csiszolókoronggal lepucoltam fémtisztára, aztán két réteg Tix-korr korróziógátló alapozó (ecsettel), aztán fekete acrylspray (Werywell) szintén 2 rétegben, aztán színtelen acryllakk (szintén Werywell). Remélem egy ideig nem fog megint rozsdásodni :)

enyém egy évet se bírt, és igencsak rozsdásdik már :(

legközelebb elviszem homokfúvatni, és aztán meg nem geccsolok ilyen fújós hoki festékekkel, ezek annyira véknyak.

átviszem szomszédba, kompresszoral lefujja, az elég vastag rétegben fogja takarni.

Link to comment
Megosztás:

enyém egy évet se bírt, és igencsak rozsdásdik már :)

legközelebb elviszem homokfúvatni, és aztán meg nem geccsolok ilyen fújós hoki festékekkel, ezek annyira véknyak.

átviszem szomszédba, kompresszoral lefujja, az elég vastag rétegben fogja takarni.

vagy lekened ecsettel :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.