Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

há jó, attól még egy leírásnak jó nem? :)

én pl szeretnék, egy egyedi hűtőmaszkot, na azt pl nem tudom epokittel megoldani.

ahhoz üvegszál, és műgyanta kell

Az egész kasztnit kéne ebből csinálni, egyből megoldódna a korróziós probléma. Csak nem tudom törésteszten hogyan vizsgázna.

Link to comment
Megosztás:

De ki fizetné meg az árát? :(

sok astra szaladgál pl kevláros mocitetővel :hiya:

Itt a nyári szünet a gyerkőcök ismét kint eszetlenkednek a hülye 3 kereküvel :) Én nem bánom, de a bal indexbúrám igen :P Esetleg ha van valakinek akkor vevő vagyok rá.....

http://kep.ivpicture.hu/141366.jpg

és akkor mondjuk azt, hogy szerencséd van, hogy nem a sárvédődet nyomták meg.

ezért állok én be mindig a gariba

Link to comment
Megosztás:

Nem irigyelek...Kezdem a bőrőmön tapasztalni azokat a rossz dolgokat amiket itt olvastam! Elöször a bal tükröm februárba, most meg ez....

tükrömet 2x megütötték...akik itt laknak a közelben, azok ismernek, és fél métert tartanak a kocsitól. akik nem itt laknak, de idejárnak azoknak szóltam h nagyívben...de a biciklizni nem tudó törpékkel nem tuodk mit tenni ha a szomszéd végignézi, megsajnálja, majd elengedi....

Link to comment
Megosztás:

1200-1500? hmm az nagyon baráti...akkor nem is keresgélek tovább, megrendelem náluk :P

Köszönöm szépen a gyors segítséget :)

Nm :(

Van náluk 13000-ért olyan első lökös aminek fényezhető az alsó része. Nem tudod miből van az alja, a fényezhető rész? Fém vagy valami más?

Link to comment
Megosztás:

:) az mi az az??? :lol:

.....

:( ..jaj..má megvan...motorháztető, ugyi!?!? Ujjé!

:D

Nm :P

Van náluk 13000-ért olyan első lökös aminek fényezhető az alsó része. Nem tudod miből van az alja, a fényezhető rész? Fém vagy valami más?

féééém??? le van alapozva, és így nem rücsis, ennyi :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Sajna a sárvédő is kapott az akcióbol, de azt már lefújtam...volt itthon színem.

jaaaa akkor sajni, de legalább te megoldod magadnak. :P am egy elem fújása hogy is megy? nekem a mocitetőmet kellene festeni, mert van rajta pár horpadás, ezket te ki tudod ütni, gittelni, vagy előbb el kell vinnem kasztnishoz?? és utána hozzád pl??

:) az mi az az??? :hiya:

.....

:( ..jaj..má megvan...motorháztető, ugyi!?!? Ujjé!

én is törtem a fejem, de nem jöttem rá :lol:

http://kepfeltoltes.hu/090711/Fot_0342_www...ltoltes.hu_.jpg

ilyen hátsó cuccokat be lehet szerezni? mert ilyet nagyon keveset láttam még, és nekem tetszik ez a fekete cucchoz hasonló fényvisszaverős piros sárga cucc, meg az a szárny se olyan hivalkodó

hm??

Link to comment
Megosztás:

:hiya:

féééém??? le van alapozva, és így nem rücsis, ennyi :(

gondolom ugyan abból mint a többi, csak ott sima :) nemtom miből van, de hogy nem fémből az tuti :P

ezt már annyiszor kitárgyaltuk.

azok a lökösök különböző műanyagból vannak, ahogy Futó G is elmesélte már.

alsó része fényezhető, felső nem.

Link to comment
Megosztás:

Nm :)

Van náluk 13000-ért olyan első lökös aminek fényezhető az alsó része. Nem tudod miből van az alja, a fényezhető rész? Fém vagy valami más?

Ugyanaz az alja mint a teteje! Ha lesz ídőm lefújom az egész lököst....Azt hiszem itt olvastam olyanról, hogy fényezhető lökös meg nem fényezhető lökös... hát engem tutkó nem érdekel....rengeteg Astra lököst fújtam már, olyat ami gyárból jött ki nyersen, és még egynek sem jött le a festék!! Megfelelő cuccot kell ráfújni...műanyaglazító, füller, majd a szín. És akkor örökös mint a szegénység :(

Link to comment
Megosztás:

féééém??? le van alapozva, és így nem rücsis, ennyi :)

csak ennyi a különbség? ennyi erővel ha lecsiszolom az enyémet és lealapozom ugyanott tartok és spóroltam egy tizest? :(

vagy érdemesebb megvenni az előkészítettet és csak fényezni kell?

Link to comment
Megosztás:

csak ennyi a különbség? ennyi erővel ha lecsiszolom az enyémet és lealapozom ugyanott tartok és spóroltam egy tizest? :)

vagy érdemesebb megvenni az előkészítettet és csak fényezni kell?

Nem kell megcsiszolni...szilikonmentesítővel, és zsírtalanítóval át kell törölni, jó rendesen....utána rá kell fújni a lazítót vékonyan(fel lazítja a műanyag felületi szerkezetét, mivel ezek hőre lágyuló műanyagok, nem laminált, így nem tesz benne kárt) 10 perc után mehet rá a füller, száradás után 320 as papírral megcsiszolni, majd vizesen is megcsiszolni, és már mehet is rá a szín!! Ennyi!

Link to comment
Megosztás:

Há'te nemóvasó'fórumot, he!? :P ...kell rá műanyaglazitó+füller oszt jóccakát.... :) csak tudnám mik ezek...!? :(

A müanyaglazító azért kell, hogy a füller durván mondva beleívodjon a müanyagba. A füller=szorógitt

Nem olcsó multaság, mert pl a műanyaglazító 800Ft/dl

Link to comment
Megosztás:

Há'te nemóvasó'fórumot, he!? :hiya: ...kell rá műanyaglazitó+füller oszt jóccakát.... :) csak tudnám mik ezek...!? :(

óvasom én csak jönnek a válaszok miközben pötyögök :P

Nem kell megcsiszolni...szilikonmentesítővel, és zsírtalanítóval át kell törölni, jó rendesen....utána rá kell fújni a lazítót vékonyan(fel lazítja a műanyag felületi szerkezetét, mivel ezek hőre lágyuló műanyagok, nem laminált, így nem tesz benne kárt) 10 perc után mehet rá a füller, száradás után 320 as papírral megcsiszolni, majd vizesen is megcsiszolni, és már mehet is rá a szín!! Ennyi!

mennyiért szoktál ilyeneket fújni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.