Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Asszonypajtira ráfordultak Debrecenben, kereken 1 hónapos volt a kocsi (avagy vadiúj -fiat panda 1.3 td-ről van szó). Bal tükör (nem elektromos, nem fűthető), bal első elem, lőkös, bal fényszóró plusz munkadíj és épphogy pár forint híján 308 ezer volt a végösszeg. Na most nem akarok védeni senkit sem de:

1. ha hagyta volna magát párom, hogy majd kifizetik akkor szerintem még mindíg romokban állna a kocsija -no meg el akarták volna vállaltatni vele a balesetet mivel neki volt cascoja (persze, még mit nem ha már egyszer nem ő volt a hibás)

2. lízinges volt az autó tehát rendőrt kellett hívni a helyszíneléshez a biztosító miatt ami nem tetszett nekik de örüljenek hogy csak helyszínelést kértünk és feljelentést nem szándékoztunk bár ahogy a hölgyike elkezdett cirkuszolni rászoltam, hogy Helló, még nem tettünk de ha nagyon ragaszkodik hozzá..

3. nem tudom miből fizették volna ki a kárt mivel biztos csak a sajátjuk lett volna az első és annak ám az egész jobb oldala romokban volt -egy 3 éves chevrolet aveo

Szóval érdekesek ezek a dolgok de manapság senkiben sem lehet megbízni, sajnos.. <_<

Ha egy vadi új autónak lerombolom a bal elejét, akkor kapásból tudom, hogy nem 20 ezer lesz, aláírom a betétlapot és nyögöm az amúgy sem olcsó kötelezőt. De az én esetemben egy 5 éves kocsiról és egy 10 cm-es repedésről szólt. Számomra legkedvezőbb megoldás az lett volna, hogy fizetek pár 10 ezret az úrnak, ő azt mondja nekitolatott egy oszlopnak és megcsináltatja kaszkóra. Ha be is kellett volna fizetnie önrészt, azt kifizettem volna. De igazából a biztosítóra haragszom az irreális javítási költségért. És hiába fellebezek, hiába fényképezem le a 10 cm-es repedést, ők úgyis bebizonyították volna, hogy a zár is tönkremet, meg a hátsó ajtó is kapott, meg a lökös alatt ez az stb. Megmondom őszintén olyan 50-100 ezer közti összeget vártam.

Link to comment
Megosztás:

Ha egy vadi új autónak lerombolom a bal elejét, akkor kapásból tudom, hogy nem 20 ezer lesz, aláírom a betétlapot és nyögöm az amúgy sem olcsó kötelezőt. De az én esetemben egy 5 éves kocsiról és egy 10 cm-es repedésről szólt. Számomra legkedvezőbb megoldás az lett volna, hogy fizetek pár 10 ezret az úrnak, ő azt mondja nekitolatott egy oszlopnak és megcsináltatja kaszkóra. Ha be is kellett volna fizetnie önrészt, azt kifizettem volna. De igazából a biztosítóra haragszom az irreális javítási költségért. És hiába fellebezek, hiába fényképezem le a 10 cm-es repedést, ők úgyis bebizonyították volna, hogy a zár is tönkremet, meg a hátsó ajtó is kapott, meg a lökös alatt ez az stb. Megmondom őszintén olyan 50-100 ezer közti összeget vártam.

A biztosító alapból márkaszervizes "hivatalos" javítást fogad el, inkább náluk a labda az árképzés ügyében...

Ha bemész a f astrádat javíttatni, hogy lökhárító csere, akkor is min 100e lesz a vége... <_<

Link to comment
Megosztás:

A biztosító alapból márkaszervizes "hivatalos" javítást fogad el, inkább náluk a labda az árképzés ügyében...

Ha bemész a f astrádat javíttatni, hogy lökhárító csere, akkor is min 100e lesz a vége... <_<

Úgybizony! A lányoméba belementek hátulról, (10 éves F Astra caraván) és 96 ezret kapott kézbe tavaly. Csak a lökhárító sérült.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Eladó egy vadi ÚJ Opel Astra F ('92-'02) hátsó műanyag doblemez pár.Hibátlan állapotban,ezt RAJTA lévő még gyári cimkével,blokkal tudom bizonyítani. 9000Ft így újonnan olcsóbban sehol nem kapod meg!! Kép kérésre megoldható. Elérhetőség: 20/943-2019

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Eladó egy vadi ÚJ Opel Astra F ('92-'02) hátsó műanyag doblemez pár.Hibátlan állapotban,ezt RAJTA lévő még gyári cimkével,blokkal tudom bizonyítani. 9000Ft így újonnan olcsóbban sehol nem kapod meg!! Kép kérésre megoldható. Elérhetőség: 20/943-2019

5000-ért is adják párját bizonyos helyeken, de nem akarok kötekedni. Amúgy meg van adok-veszek topik. <_<

Link to comment
Megosztás:

Megjött a kipufogócsövem!!! Közép hátsó dobok, (elég nehezek, és az van szállítón, hogy alu, elég vastagnak tűnnek a csövek...) meg csomó egyéb apróság...de ezeket már leírtam,

a futár kicsit lassú volt, (délelőttre kértem) fél kettőkor telefonált, hogy bocs nem ér hozzám délelőtt ide...(jókor mi)...meg még van 3 falu amit le kell nyomnia,

na mondtam, hogy jöhet a melóhelyre, bár nem tudtam, hogy a góré mit szól hozzá. Ő ugye külföldi, lebeszéltem vele, hogy átveszem, addig semmi mást nem csinálok. Ok mondta ő- aztán nézett egy nagyot, hogy milyen cuccokat vettem occoért...főleg a dobokat találta olcsónak (~45 EUR), egyből benyögte, hogy a GSi jén kéne az összes szűrőt cserélni, gondolom az olajat is. (Na majd keresgélünk dolgoökat....) Mondom, előbb is szólhatott volna, egy max két megrendeléssel kijöttek volna a cuccok és egy valag pénzt spórolt volna ő is, én meg többet adtam volna ki- viszont a maradék dolgot rendberaktuk volna az Opelon. (Fékbetét nem tom milyen állapotú, állítólag 2 éve cserélve volt, a fékmunkahengerek állítólag cserések voltak.Lengéscsillapítók hátul cserélve voltak. Szerintem félig hanta volt.) Főleg a rozsa elleni védelem fér rá, egy két ponton.

Ha a GYIKbe lesz alvázvédelem, meg egyebek annak nagyon örülnék...nekem emelő és tudás nélkül kevés sanszom van végignyomni, de legalább akarom. Csak mindig jobb nézni és tanulni előbb, hogy miként kell.

Link to comment
Megosztás:

Kipuf felfogatással küzdök.

Legutóbbi hátsó dob cserénél letörték a kis füleket mi a csapon tartotta a gumit. Mostanában viszont elkezdett állandóan letáncolni a csapról. Először csak a hővédőt kezdi verni aztán leugrik és lóg az egész.

Már igazítottam a dobokon, hogy ne lefele azaz jobbra feszítse magát, a csapokat is feljebb kalapáltam, hogy ne lejtsen egy kicsit sem, de nem segített <_<

Sokáig azt hittem, hogy az a lemez ami a kaszniról kiálló csapokon van cserélhető, de mint kiderült az oda van ponthegesztve.

Erről a csapról beszélek:

http://picasaweb.google.hu/lh/photo/Fc9OS0...feat=directlink

Link to comment
Megosztás:

Kipuf felfogatással küzdök.

Legutóbbi hátsó dob cserénél letörték a kis füleket mi a csapon tartotta a gumit. Mostanában viszont elkezdett állandóan letáncolni a csapról. Először csak a hővédőt kezdi verni aztán leugrik és lóg az egész.

Már igazítottam a dobokon, hogy ne lefele azaz jobbra feszítse magát, a csapokat is feljebb kalapáltam, hogy ne lejtsen egy kicsit sem, de nem segített <_<

Sokáig azt hittem, hogy az a lemez ami a kaszniról kiálló csapokon van cserélhető, de mint kiderült az oda van ponthegesztve.

Erről a csapról beszélek:

http://picasaweb.google.hu/lh/photo/Fc9OS0...feat=directlink

Sztem vmi karosszériás emberke, vagy akár csak egy ezermester, akinek van hegesztője oda tud varrni ilyen lemezcsíkot neked :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem vmi karosszériás emberke, vagy akár csak egy ezermester, akinek van hegesztője oda tud varrni ilyen lemezcsíkot neked :)

Azért megpróbálom a kipufogósnál (ahol letört), mert 18 hó garanciát adtak. Csak azt mivel magyarázom, hogy egy évig jó volt aztán egyszer csak elkezdett lemászkálni.

Igaz volt nemrég egy eset maikor meredek kapukihajtónál leért a kipuf és akkor leemelte. Akkor visszaraktam, de kb azóta rázódik le.

Már régóta próbálom a családi költségvetésből egy kis inverteres hegesztő árát kispórolni, de most a fékszerelés vitte el a tartalékot. <_<

Ha már meglenne rég rápöttyintettem volna valamit.

Link to comment
Megosztás:

Sokan még azt sem veszik le. Elvileg nem árthat semminek, de jobb félni mint megijedni, szóval sarut én is levenném.

hát én ahogy olvasgattam neten:

aksi fel is robbanhat, illetve első indításkor a számítógépet is kinyírhatja, pl villámcsapáskor is.

szomszéd karosszériázni szokott, ő még a számítógépet is ki szokta venni, ezért kérdezem.

Link to comment
Megosztás:

hát én ahogy olvasgattam neten:

aksi fel is robbanhat, illetve első indításkor a számítógépet is kinyírhatja, pl villámcsapáskor is.

szomszéd karosszériázni szokott, ő még a számítógépet is ki szokta venni, ezért kérdezem.

Éljen az 1.7 DR :lol: :lol: :) :) Anno amikor a OFF toyotát ON (2001-es évj) Hegesztették, akkor csak a sarut vették le a májsztrók, és túlélte minden <_<

Link to comment
Megosztás:

aksi fel is robbanhat, illetve első indításkor a számítógépet is kinyírhatja, pl villámcsapáskor is.

Ez mekkora hülyeség :)

Amúgy vagy le kell venni az akkusarut, vagy rátenni az akku két sarujára egy direkt erre

kitalált védelmi kütyüt. A fordított áramok okozhatnak gondot az ECU-nál, és egyéb vezérlőknél,

ha pl rossz a hegesztő testelése.

Lánghegesztőnél természetesen nem kell védelem <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.