Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

én úgy tudom, hogy ezek a számlapok nem öntapadós matricás megoldásúak, hanem egy az egybe ki kell őket cserélni a gyárival, szóval szerintem otthon nem oldod meg.

azért 10 ezer ft.

de ja a honlapomon van pár sablonként hsználható kép

mi ragasztgattunk Wareszba öntapadós papírra nyomtatott km óra számlapokat, van arról is kép a honlapomon, elég jól megmaradt rajta.

ilyen egszerű megoldásban azt tudnám mondani, hogy egy fehéret kellene nyomtatni, és pl kékkel a számokat.

ha kéken akarod világoltatni.

Igen, de a wareszon nem is a számok világítottak, sötét háttéren, hanem az egész számlap meg volt világítva. nekem az tetszik ha csak maguk a karakterek világítanak <_< Eddig az egyetlen változat ami tetszett, az a gyári :) :lol: Én nem cserélném le őket :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, de a wareszon nem is a számok világítottak, sötét háttéren, hanem az egész számlap meg volt világítva. nekem az tetszik ha csak maguk a karakterek világítanak <_< Eddig az egyetlen változat ami tetszett, az a gyári :) :lol: Én nem cserélném le őket :)

de ha a gyárit kinyomtatod, úgy hogy a számok kéken vannak, és a többi meg ehér, és beledezed, akkor kéken fog világítani nem?

bárnyomtatási minőségtől függő a fény eloszlása számonként...

Link to comment
Megosztás:

de ha a gyárit kinyomtatod, úgy hogy a számok kéken vannak, és a többi meg ehér, és beledezed, akkor kéken fog világítani nem?

bárnyomtatási minőségtől függő a fény eloszlása számonként...

sztem sima papírra tökmindegy milyet nyomtatsz, úgysem csak a számokon fog világítani, hanem az egész. Ahhoz ki kéne takarni mögötte a számokon kívül mindent. Sztem abban az esetben nem csak a számok világítanának hanem a háttér is, az meg nekem nem tecc. Szal nálam marad a dzsári <_<

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/090626/kocc1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tegnapelőtt munkába menet, szakadó esőben belém durrantott egy Suzukis öregúr.

Egyértelmű volt a szitu, ő volt a hibás. Mondja, hogy megegyezne, mennyi legyen az annyi?

Mivel láttam, hogy legalább egy bontott lökösbe, egy teszkós dísztárcsába és félóra bütykölésbe fog fájni az eset, jelképes 40 ezret mondtam, amit ő ki is fizetett. Ezután, mivel alapvetően jószívű ember vagyok, a szakadó eső ellenére felpókoztam a sz.rrátört lökösét és mindenki ment a maga útján. Gyorsan lezsíroztam telefonon egy bontott lököst ötezeré', és még a melóból sem késtem el. <_<

Ááááá, de genyó vagy. :) Szegény kis öreget így lehúzni. :) Másrészt viszont aki összetöri a másik autóját az fizessen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ááááá, de genyó vagy. :) Szegény kis öreget így lehúzni. :) Másrészt viszont aki összetöri a másik autóját az fizessen. :lol:

Most miért, ha elvinné szerelőhöz kijönne egyáltalán 40-ből? Most ne abból induljunk ki, hogy mindenki otthon szereli a kocsiját. Fordított esetben el lehetett volna ugyanígy intézni? Én hiába magyaráznám a Suzukis

nak, hogy.: dehát papa nem kell ide szerelő elmegy bontoba, leveszi-felrakja azt csókolom. <_<

Link to comment
Megosztás:

Most miért, ha elvinné szerelőhöz kijönne egyáltalán 40-ből? Most ne abból induljunk ki, hogy mindenki otthon szereli a kocsiját. Fordított esetben el lehetett volna ugyanígy intézni? Én hiába magyaráznám a Suzukis

nak, hogy.: dehát papa nem kell ide szerelő elmegy bontoba, leveszi-felrakja azt csókolom. <_<

Na, nézzük akkor. A biztosító kifizetné egy ugy lökös árát, meg a szerelési díjat (természetesen a legolcsóbbat). A legjobb esetben is kapott volna 18-20 ezret. Erre írtam én, amit írtam. :)

Link to comment
Megosztás:

Na, nézzük akkor. A biztosító kifizetné egy ugy lökös árát, meg a szerelési díjat (természetesen a legolcsóbbat). A legjobb esetben is kapott volna 18-20 ezret. Erre írtam én, amit írtam. <_<

És neked mennyi utánmászkállásba kerül au egész, meddíg áll a kocsi a szerelőnél? Azt ki füzeti meg? Szerintem ha már volt olyan " szerencséje" volt hogy a hibás perkál, akkor nem kell szívbajosnak lenni. :)

Link to comment
Megosztás:

És neked mennyi utánmászkállásba kerül au egész, meddíg áll a kocsi a szerelőnél? Azt ki füzeti meg? Szerintem ha már volt olyan " szerencséje" volt hogy a hibás perkál, akkor nem kell szívbajosnak lenni. :)

Nekem ugyan semmibe, mert én is hasonló megoldást választottam volna. A bontott lökös kivételével. De ezt most itt fejezzük be, mert olyat találok írni, amit nem szeretnék. <_<

Az mi???

Link to comment
Megosztás:

sztem sima papírra tökmindegy milyet nyomtatsz, úgysem csak a számokon fog világítani, hanem az egész. Ahhoz ki kéne takarni mögötte a számokon kívül mindent. Sztem abban az esetben nem csak a számok világítanának hanem a háttér is, az meg nekem nem tecc. Szal nálam marad a dzsári <_<

te miről beszélsz????

ha ráragasztoma gyárira mitől világítana máshol is? :)

ehhez a ki mit hogyan intéz el mennyiért csak annyit tennék hozzá, kinek milyen biztosítója van.

amikor a suzukis nekemjött, akkor a biztosító mindenből zsír új cuccot ítélt meg, ennek megfelelően fizettünk 240ezret egy sárvédő, lökös mocitető+ fényezésre.

ja meg lámpa.

na szerintetek az kerül annyiba egy sutyukin?

sok múlik a biztosítón is.

Link to comment
Megosztás:

te miről beszélsz????

ha ráragasztoma gyárira mitől világítana máshol is? <_<

ehhez a ki mit hogyan intéz el mennyiért csak annyit tennék hozzá, kinek milyen biztosítója van.

amikor a suzukis nekemjött, akkor a biztosító mindenből zsír új cuccot ítélt meg, ennek megfelelően fizettünk 240ezret egy sárvédő, lökös mocitető+ fényezésre.

ja meg lámpa.

na szerintetek az kerül annyiba egy sutyukin?

sok múlik a biztosítón is.

jaaaaa.... bazze, azthittem kicseréled a gyárit, nem azt hogy ráragasztod :) :) jóvanna, késő volt már.... Úgy okés, értem. (akkor se kéne :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Tegnap szétkaptam a kocsi belsejét és valóban a jobb hátsó lefolyó cső volt eltömődve, azért ázott be a kocsi mert nem tudott ott lefolyni a víz és csak összegyűlt a tálcában, aztán indulásnál kiloccsant. <_<

Na legalább megoldódott. Vkinek meg meg volt törve, és nem ott folyt ki ahol kellett volna.

Link to comment
Megosztás:

A nemrég behekkel tetőkárpitom elengedte magát és elkezdett lógni a fejem felett. Visszasimítottam a műbőrt, meg is fogta, remélem csak itt volt ilyen, lehet nem nyomtam elég erősen akkor a "ragasztandó darabokat" össze amikor csináltam. Ha esetleg vki a tanácsomra kárpitozásra adta volna a fejét, az járja körbe jobban a ragsztókat. Már ha még nem késő a tanács. <_< Én Palma Fix-et, vagy Tex-et használtam.

Link to comment
Megosztás:

pl.

Bosal:11000,- (gyári min.)

Nekem ez van fent hátul, kb 4 hónapja és cirka 2000km óta, de már a felfogatása eléggé rozsda ette, pedig 2 év gari van rajta, szerintem addig nem fogja bírni, mert atomjaira hullik. A szaki szerint kifurtam az alját 3-as fúróval, na ez viszont meggyöző mert hidegen csepeg a vasszer rendesen, talán így a bele megmarad, most már csak a külső a lényeg! <_<

Ja igaz én kedvezménnyel vettem 8500-ért!

Köszönöm a tippeket.

11.000 pengőért jön egy közép hátsó dob együtt. + rendeltem fékolajat DOT4, astra légszűrő nem drágán, olajszűrő mindkét kocsihoz occsóért (Dai -ra van 1700 ért is meg 300 Ft os Buzuki szűrő is...na most ha évente kidobálom , meg szigorúan cserélem az olajat akkor tökéletesen jó az bele....az enyémre meg per pill. GM jó lesz,) egy kipuff tömítő paszta, mert a lyukak váratlanul támadnak, üzemanyagszűrő mert szerintem nem lett cserélve tavaly csak ki lett fújva vissza. + futár, (pedig a posta még olcsóbb lett volna így utólag de nem akartam már sokat szórakozni....)

A régi dobokat szerintetek, ha a belük egyben van- tartsam meg? a csövek már döglöttek több ponton, remélem nem derül ki hogy a gumibakolás meg a pánt ill, a csőméret nem passzol, mert akkor morci leszek. (Múltkor előttem kínlódta fel egy öreg Fiesta fingócsővét, gyárival azonos méretek nem passzoltak össze... szűkítés nem ment, végül bevágással lett tágítva...)

Van úgy hogy valaki a csövekkel elkínlódik, összevágja ívekből, és hozzárakja a dobokat? Akkor már el is lehet adni.....ha van olyan lüke ember aki megveszi...

Annyira sokat számít ha nem az esőben hóban fagyban kell állni int a kocsival, folyamatosan, hanem van ideje csepegni, száradni. Mindkét gépen látszik a felületi korrózió, ergó neki kell esnem ha nem esik drótkorongozni, csiszolgatni,rozsdamaró, passzívátor, alapozó, egy átlagos festék még foltokban...vagy adjak neki Holts javítót???

Link to comment
Megosztás:

Tegnapelőtt munkába menet, szakadó esőben belém durrantott egy Suzukis öregúr.

Egyértelmű volt a szitu, ő volt a hibás. Mondja, hogy megegyezne, mennyi legyen az annyi?

Mivel láttam, hogy legalább egy bontott lökösbe, egy teszkós dísztárcsába és félóra bütykölésbe fog fájni az eset, jelképes 40 ezret mondtam, amit ő ki is fizetett.

Akkor mázlista volt az öregúr hozzám képest. Én novemberben ugyancsak szakadó esőben belekoccantam egy Toyota kombiba. Olyan 4-5 éves autó lehetett. Az ő kára annyi lett, hogy a hátsó lököse elrepedt kb. 10 cm-es szakaszon a hátsó ajtó alatt. Fényezett lökös, tolatóradar nem volt benne. Mondom beszéljük meg és keressünk egy pénzautomatát, nem akarok betétlapot adni. A krapek hajthatatlan volt, mondta az autó céges és beszélt a gépjárművessel, hogy adjak betétlapot, ha nem, hívjon rendőrt. Vagy 20 percig győzködtem, hiába, aláírtam. Kb. egy hónapja jön a levél a biztosítómtól, hogy 314(!!!) ezres kárt okoztam, visszaugrok 2 kategóriát, de ha akarom egy összegbe ki is fizethetem, akkor nem változik a biztosításom. Ezek nem biztosítók, uzsorások.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mázlista volt az öregúr hozzám képest. Én novemberben ugyancsak szakadó esőben belekoccantam egy Toyota kombiba. Olyan 4-5 éves autó lehetett. Az ő kára annyi lett, hogy a hátsó lököse elrepedt kb. 10 cm-es szakaszon a hátsó ajtó alatt. Fényezett lökös, tolatóradar nem volt benne. Mondom beszéljük meg és keressünk egy pénzautomatát, nem akarok betétlapot adni. A krapek hajthatatlan volt, mondta az autó céges és beszélt a gépjárművessel, hogy adjak betétlapot, ha nem, hívjon rendőrt. Vagy 20 percig győzködtem, hiába, aláírtam. Kb. egy hónapja jön a levél a biztosítómtól, hogy 314(!!!) ezres kárt okoztam, visszaugrok 2 kategóriát, de ha akarom egy összegbe ki is fizethetem, akkor nem változik a biztosításom. Ezek nem biztosítók, uzsorások.

Amikor átfestettem kis pirossal egy metálzöld G-astrát én azért körbefényképeztem mind a két autót hogy ne az én pénzemen cseréltesse már ki a fél kocsiját. Nem lehet hogy nem csak az a lökös volt benne ebbe a pénzben? <_< elég drága helyen csináltatta :) ez még márkaszervíznek is ütős sztem. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet hogy nem csak az a lökös volt benne ebbe a pénzben? <_< elég drága helyen csináltatta :) ez még márkaszervíznek is ütős sztem. :)

Az ügyintéző zsebébe egy kiló, a tulaj zsebébe egy kiló, a szerelő is biztos iratott pár dolgot a kocsijára és még pizza is vót. A maradékból pedig megforrasztották a repedést és lefényezték. Hihetetlen mennyit elbír egy aláírás.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mázlista volt az öregúr hozzám képest. Én novemberben ugyancsak szakadó esőben belekoccantam egy Toyota kombiba. Olyan 4-5 éves autó lehetett. Az ő kára annyi lett, hogy a hátsó lököse elrepedt kb. 10 cm-es szakaszon a hátsó ajtó alatt. Fényezett lökös, tolatóradar nem volt benne. Mondom beszéljük meg és keressünk egy pénzautomatát, nem akarok betétlapot adni. A krapek hajthatatlan volt, mondta az autó céges és beszélt a gépjárművessel, hogy adjak betétlapot, ha nem, hívjon rendőrt. Vagy 20 percig győzködtem, hiába, aláírtam. Kb. egy hónapja jön a levél a biztosítómtól, hogy 314(!!!) ezres kárt okoztam, visszaugrok 2 kategóriát, de ha akarom egy összegbe ki is fizethetem, akkor nem változik a biztosításom. Ezek nem biztosítók, uzsorások.

314ezer??? <_< :) Mikor olvastam majdnem lefordultam a székről..... Én kb 18- 20 ezerért festek egy elemet. Akármilyen szakszervíz 40ezer forint/elem ár-nál többért biztos nem dolgozik, a versenyképesség miatt, ha új lököst tettek rá, amit kétlek...akkor is piszkosul nagy összeg.

Srácok, ez rablás!!!!

Link to comment
Megosztás:

mikor nekünk lezúzták az oldalát így kezdték:

ha nem lenne hitel az autón, kapnánk 100 ezret, és kész

ajtó sárvédő.

de mivel hiteles, a bank nem engedi a javítást, csak a cserék, így egyből 200ezer lett belőle.

de ez a 300 ez baromira sok, fel kell hívni mi is kerül ennyibe, és ezt nekik forintra pontosan meg kell mondani, de ha peched van, akkor az a 10cm esrepedés csak a felület, alatta meg kitudja mi ment tönkre, ilyen olyan energiaelnyelő dolgok stb stb.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mázlista volt az öregúr hozzám képest. Én novemberben ugyancsak szakadó esőben belekoccantam egy Toyota kombiba. Olyan 4-5 éves autó lehetett. Az ő kára annyi lett, hogy a hátsó lököse elrepedt kb. 10 cm-es szakaszon a hátsó ajtó alatt. Fényezett lökös, tolatóradar nem volt benne. Mondom beszéljük meg és keressünk egy pénzautomatát, nem akarok betétlapot adni. A krapek hajthatatlan volt, mondta az autó céges és beszélt a gépjárművessel, hogy adjak betétlapot, ha nem, hívjon rendőrt. Vagy 20 percig győzködtem, hiába, aláírtam. Kb. egy hónapja jön a levél a biztosítómtól, hogy 314(!!!) ezres kárt okoztam, visszaugrok 2 kategóriát, de ha akarom egy összegbe ki is fizethetem, akkor nem változik a biztosításom. Ezek nem biztosítók, uzsorások.

Az öcsémnek 7 éves Toyotája van és szigorúan csak márkaszervizben szervizelteti, és eredeti alkatrésszel javíttatja. Hallom az árakat. Nem Opel kategóriába tartoznak az alkatrészek, és a munkadíj is horribilis.

Ne csodálkozz ezen az áron ha új alkatrészeket építettek be.

Az öcsém pl. 40 ezret fizetett a csomagtartó nyitó műanyag kallantyújáért, ami törött volt amikor vette használtan a kocsit. <_<

Link to comment
Megosztás:

Kb. egy hónapja jön a levél a biztosítómtól, hogy 314(!!!) ezres kárt okoztam,

Asszonypajtira ráfordultak Debrecenben, kereken 1 hónapos volt a kocsi (avagy vadiúj -fiat panda 1.3 td-ről van szó). Bal tükör (nem elektromos, nem fűthető), bal első elem, lőkös, bal fényszóró plusz munkadíj és épphogy pár forint híján 308 ezer volt a végösszeg. Na most nem akarok védeni senkit sem de:

1. ha hagyta volna magát párom, hogy majd kifizetik akkor szerintem még mindíg romokban állna a kocsija -no meg el akarták volna vállaltatni vele a balesetet mivel neki volt cascoja (persze, még mit nem ha már egyszer nem ő volt a hibás)

2. lízinges volt az autó tehát rendőrt kellett hívni a helyszíneléshez a biztosító miatt ami nem tetszett nekik de örüljenek hogy csak helyszínelést kértünk és feljelentést nem szándékoztunk bár ahogy a hölgyike elkezdett cirkuszolni rászoltam, hogy Helló, még nem tettünk de ha nagyon ragaszkodik hozzá..

3. nem tudom miből fizették volna ki a kárt mivel biztos csak a sajátjuk lett volna az első és annak ám az egész jobb oldala romokban volt -egy 3 éves chevrolet aveo

Szóval érdekesek ezek a dolgok de manapság senkiben sem lehet megbízni, sajnos.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Asszonypajtira ráfordultak Debrecenben, kereken 1 hónapos volt a kocsi (avagy vadiúj -fiat panda 1.3 td-ről van szó). Bal tükör (nem elektromos, nem fűthető), bal első elem, lőkös, bal fényszóró plusz munkadíj és épphogy pár forint híján 308 ezer volt a végösszeg. Na most nem akarok védeni senkit sem de:

1. ha hagyta volna magát párom, hogy majd kifizetik akkor szerintem még mindíg romokban állna a kocsija -no meg el akarták volna vállaltatni vele a balesetet mivel neki volt cascoja (persze, még mit nem ha már egyszer nem ő volt a hibás)

2. lízinges volt az autó tehát rendőrt kellett hívni a helyszíneléshez a biztosító miatt ami nem tetszett nekik de örüljenek hogy csak helyszínelést kértünk és feljelentést nem szándékoztunk bár ahogy a hölgyike elkezdett cirkuszolni rászoltam, hogy Helló, még nem tettünk de ha nagyon ragaszkodik hozzá..

3. nem tudom miből fizették volna ki a kárt mivel biztos csak a sajátjuk lett volna az első és annak ám az egész jobb oldala romokban volt -egy 3 éves chevrolet aveo

Szóval érdekesek ezek a dolgok de manapság senkiben sem lehet megbízni, sajnos.. <_<

egy ismerősnek a története: (ilyen kettő is van, csak a másik egy sima kanyarodáskor ráelőztek)

zöldre indultak, mikor egy kocsi beléjük ment olalról, mert ő még átslisszan a piroson.

rendőr kihív felvettk amit kellett, eleinte a nő elismerte, hogy ő a hibás, de aztán kijött a férje, akkor már bátrabb lett, nem ismerte el, hiába voltak tanúk is, akkor is az ismerőt hozták ki vétkesnek...

másik:

munkafelvevőnk Sanyi egyszer elbambult, és belement a pirosba, telibe is verték.

kihívta a rendőröket, mivel nagyon jó cimbik voltak,a rendőröknek eszükbe se jutott, hogy Sanyi volt a hibás, és rögtön a másik autósnak álltak neki, csak akkor hagyták abba, mikor Sanyi szólt, hogy "hát de fiúk én jöttem át a piroson"

szóval vannak furcsa dolgok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.