Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Az hogy te mennyit tapasztaltál Astra szét és összerakásból, senki nem kérdőjelezi... na de az istenért, én csak azt szerettem volna tudni, hogy lehet e venni olyan ki****ott ku**a lemezt a végére... képzeld, én nem vagyok olyan tapasztalt mint te, de azért egy ku**va gumibakot le tudok venni(bár tudom, hogy ez neked bénázás)

Nem kell felkapni kell a vizet,de pl én a helyedben levettem volna a régit,mintaként lobogtatva végigjártam volna pár boltot(autósboltok,csavarboltok),aztán ha minden kötél szakad,akkor márkaker és ott tuti tudnak adni,bár biztos nem olcsón.

Link to comment
Megosztás:

Ja, vagy úgy! Ilyen is van ott ahol ezeket néztem(UNIX), de azt a izé vasat, amit Alex keres(ne) nem találni sehol..

Alex, nézd meg bontóban, oszt kész! Hm? :lol:

Vagy én is úgy csinálom mint a szomszéd a szutyukin...hiltiszalaggal felkötötte oszt jóvan <_< :) :)

Egyébként melóhelyemen csináltatok jobbakat :lol: , ha nem kapok bóltba

Link to comment
Megosztás:

Az hogy te mennyit tapasztaltál Astra szét és összerakásból, senki nem kérdőjelezi... na de az istenért, én csak azt szerettem volna tudni, hogy lehet e venni olyan ki****ott ku**a lemezt a végére... képzeld, én nem vagyok olyan tapasztalt mint te, de azért egy ku**va gumibakot le tudok venni(bár tudom, hogy ez neked bénázás)

relax :)

de am igazad van

valami csavar boltban vagy ilyesmi boltban, vagy kimondottan opel boltban/ szervízben keress.

ha ott sincs, akkor nem is létezett <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem kell felkapni kell a vizet,de pl én a helyedben levettem volna a régit,mintaként lobogtatva végigjártam volna pár boltot(autósboltok,csavarboltok),aztán ha minden kötél szakad,akkor márkaker és ott tuti tudnak adni,bár biztos nem olcsón.

Már levettem...holnap végig járom a bótokat, de lobogtatni nem fogom, mert baromi pici és fosok hogy elhagyom <_<

Link to comment
Megosztás:

Vagy én is úgy csinálom mint a szomszéd a szutyukin...hiltiszalaggal felkötötte oszt jóvan <_< :) :)

Egyébként melóhelyemen csináltatok jobbakat :P , ha nem kapok bóltba

Akkor meg mi a sz*rt sz*rozol vele!? ^_^ :lol:

Vagy keres egy parkolóban egy faceliftes astrát, aztán gyorsan lekapja róla. :lol:

Na, óvatosan-óvatosan! :lol: Ez majd akkor is jusson az eszedbe, ha neked tűnik el valami a kocsidról/-ból..vagy ne adj Isten az egész kocsi.. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

azé ennyire ne vetemüljünk el, meg az se lesz jobb állapotú, mint a sajátja, és ha nem volt mozgatva egy kicsit nehezen jön le.

Na, óvatosan-óvatosan! <_< Ez majd akkor is jusson az eszedbe, ha neked tűnik el valami a kocsidról/-ból..vagy ne adj Isten az egész kocsi.. :lol: :)

Viccelődni sem lehet. :)

Link to comment
Megosztás:

Vagy én is úgy csinálom mint a szomszéd a szutyukin...hiltiszalaggal felkötötte oszt jóvan <_< :) :)

Egyébként melóhelyemen csináltatok jobbakat :lol: , ha nem kapok bóltba

Miért nincs kábelkötegelőd? Az mindenre jó. :lol: Én is azzal fogattam fel a tankot, amíg bele nem kapott a csavar. Aztán majdnem úgy felejtettem. Később olvastam valahol, hogy egy szervízben is így csinálták, le is pottyant a tank. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már most csíkoz a fél éves Bosch ablakrörlő lapátom. Ennnyit a márkásról. <_<

hát a valeóm se bírt ki egy évet se.

és mikor visszamegy olyan csíkos, hogy rosszabb, mintha pöttyös lenne

ennyit kajak kibirt a méretrevágott 500Ft os gumicsík készlet

Link to comment
Megosztás:

Én azt hittem, ha Boscht veszek, akkor nyugodtan bízhatok a minőségben. Olyan 3 ezer volt a pár. Komolyan mondom, most veszek a tecsóban egy névtelen akármit 500-ért, és kiváncsi vagyok meddíg bírja. Hogy is van ez a gumicsere Novyy? Lehet kapni csak gumit, és befűzöm a régi helyére?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.