Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

te miről beszélsz? <_<

hol van GM-es zacskó?

apropó, azt se tudtad hogy van másfajta kipuf is mint atiéd, pedig többször is volt róla szó :)

Pontosan tudom,hogy többféle is van,mivel azok a lengyel összerakású,utolsó szutykok már csak a raktárból összeszedett sz@rból vannak összepakolva.

Nekem télen szakadt le a hátsó dob az astráról,mert elrehült a gumibak 16év után.

Ekkor vettem kapásból kettőt és van otthon egy tarcsiban,gyári GM-es zacsiban.

Amit ti itt linkeltetek,nekem olyan a középső dobot tartja.

Ami hátul van az hosszabb és vastagabb is.

Másrészt én is tévedhetek,de azt hiszem kicsit többet tapasztaltam már az astra szét és összerakásból...

Link to comment
Megosztás:

Pontosan tudom,hogy többféle is van,mivel azok a lengyel összerakású,utolsó szutykok már csak a raktárból összeszedett sz@rból vannak összepakolva.

Nekem télen szakadt le a hátsó dob az astráról,mert elrehült a gumibak 16év után.

Ekkor vettem kapásból kettőt és van otthon egy tarcsiban,gyári GM-es zacsiban.

Amit ti itt linkeltetek,nekem olyan a középső dobot tartja.

Ami hátul van az hosszabb és vastagabb is.

Másrészt én is tévedhetek,de azt hiszem kicsit többet tapasztaltam már az astra szét és összerakásból...

ennek az ellenkezőjét se mondta senki...

de akkor meg nem figyeltél jól, mert én Alex által mutatott bkara mondtam, hogy az vmi univerzális szar lehet <_<

am meg nincsenek ezek se szarból összerakva, mert nem olyan mint a tiéd :)

Link to comment
Megosztás:

Pontosan tudom,hogy többféle is van,mivel azok a lengyel összerakású,utolsó szutykok már csak a raktárból összeszedett sz@rból vannak összepakolva.

Nekem télen szakadt le a hátsó dob az astráról,mert elrehült a gumibak 16év után.

Ekkor vettem kapásból kettőt és van otthon egy tarcsiban,gyári GM-es zacsiban.

Amit ti itt linkeltetek,nekem olyan a középső dobot tartja.

Ami hátul van az hosszabb és vastagabb is.

Másrészt én is tévedhetek,de azt hiszem kicsit többet tapasztaltam már az astra szét és összerakásból...

Az hogy te mennyit tapasztaltál Astra szét és összerakásból, senki nem kérdőjelezi... na de az istenért, én csak azt szerettem volna tudni, hogy lehet e venni olyan ki****ott ku**a lemezt a végére... képzeld, én nem vagyok olyan tapasztalt mint te, de azért egy ku**va gumibakot le tudok venni(bár tudom, hogy ez neked bénázás)

Link to comment
Megosztás:

nekünk meg ilyen a gyári:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/090621/784...ltoltes.hu_.jpg

Alexnak

Brezsónak

nekem, meg még párunknak, akiknek faceliftes, vagy classic van

és ez nem olyan tökre, mint amit Brezsó mutatott.

Ja, vagy úgy! Ilyen is van ott ahol ezeket néztem(UNIX), de azt a izé vasat, amit Alex keres(ne) nem találni sehol..

Alex, nézd meg bontóban, oszt kész! Hm? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.