Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

há öcsém X akta az is, hogy nektek csak úgy szétpattog a km óra plexije a műanyagtól...

én első feszítésre be is repesztette, szerencsére csak a peremig, nem fog látszani, de mindenhol bereőped, körbe kell vágnom

Én hőlégfúvóval, kis csavahúzóval és 20 perc szórakozással szedtem szét <_<

Link to comment
Megosztás:

há öcsém X akta az is, hogy nektek csak úgy szétpattog a km óra plexije a műanyagtól...

én első feszítésre be is repesztette, szerencsére csak a peremig, nem fog látszani, de mindenhol bereőped, körbe kell vágnom

Nem tudom, én nem szedtem teljesen szét, csak elkezdtem feszegetni óráscsavarhúzóval, az egyik fülnél, 2-3 centit simán szétjött.

Link to comment
Megosztás:

na most jött szét

én is próbáltam melegíteni, meg a füleknél szét is jött, ott nincs is ragasztva...

am mindegyiknek van, de egy se adna KOCSOGOK :)

am azt nem nézted Zotya, hogy a fordulatszámmérősnek a plexije meg a simának az egyiezik e?

nekem az agyanum, hogy egyezik.

az első réteg festék már rajta is van <_<

ej de jó erős szaga van a festéknek, de jó az anyag :lol:

puponany :)

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=4d080ced9...&aid=150222

Link to comment
Megosztás:

na most jött szét

én is próbáltam melegíteni, meg a füleknél szét is jött, ott nincs is ragasztva...

am mindegyiknek van, de egy se adna KOCSOGOK :)

am azt nem nézted Zotya, hogy a fordulatszámmérősnek a plexije meg a simának az egyiezik e?

nekem az agyanum, hogy egyezik.

az első réteg festék már rajta is van :)

ej de jó erős szaga van a festéknek, de jó az anyag :lol:

puponany :lol:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=4d080ced9...&aid=150222

Jah, hujekocsogok vagyunk :lol:

Facásan néz ki ez is, lassan nincs műanyag elem a HRR-ben ami gyári színű <_<

Link to comment
Megosztás:

na most jött szét

én is próbáltam melegíteni, meg a füleknél szét is jött, ott nincs is ragasztva...

am mindegyiknek van, de egy se adna KOCSOGOK :)

am azt nem nézted Zotya, hogy a fordulatszámmérősnek a plexije meg a simának az egyiezik e?

nekem az agyanum, hogy egyezik.

az első réteg festék már rajta is van <_<

ej de jó erős szaga van a festéknek, de jó az anyag :lol:

puponany :)

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=4d080ced9...&aid=150222

Az tuti, hogy egyezik, mert kicsit másak az ikonok, és cserélgettem, melyikkel néz ki jobban. Most a régi plexi van bent az új órával.

Link to comment
Megosztás:

Az tuti, hogy egyezik, mert kicsit másak az ikonok, és cserélgettem, melyikkel néz ki jobban. Most a régi plexi van bent az új órával.

akkor király, mert ez már kész van szépen lefestve, és ha meglesz a km óra, akkor csak át kell cserélni rajt <_<

Link to comment
Megosztás:

Szopatnak anyám stop <_<

Tegnap délelőtt vettem kipufogótartó gumibakot, meg ajtókárpit patentot, és egyik se jó..... holnap vihettem vissza a boltba :)

No de azt akartam kérdezni, hogy a tartófül végén van egy hajlított lemez(gondolom azt a célt szolgálja hogy a gumibak ne tudjon leszaladni a tartófülekről), hasonló, mint a zégergyűrű...olyat is lehet kapni autósboltban??? Csak mert az enyém eléggé szar állapotban van, és ha leveszem, hogy az új gumibakot felrakjam, utána már tuti hogy nem tudom úgy visszatenni.

Link to comment
Megosztás:

Szopatnak anyám stop <_<

Tegnap délelőtt vettem kipufogótartó gumibakot, meg ajtókárpit patentot, és egyik se jó..... holnap vihettem vissza a boltba :)

No de azt akartam kérdezni, hogy a tartófül végén van egy hajlított lemez(gondolom azt a célt szolgálja hogy a gumibak ne tudjon leszaladni a tartófülekről), hasonló, mint a zégergyűrű...olyat is lehet kapni autósboltban??? Csak mert az enyém eléggé szar állapotban van, és ha leveszem, hogy az új gumibakot felrakjam, utána már tuti hogy nem tudom úgy visszatenni.

A hátsó dobnál? 3 lyuk van a gumibakon az enyémen, a két szélsőbe megy a kasztnira rögzített lemez, aminek fel van hajlítva a vége, hogy ne csússzon le, a középsőbe van akasztva a dob. Pontosan melyik szar?

Link to comment
Megosztás:

Szopatnak anyám stop <_<

Tegnap délelőtt vettem kipufogótartó gumibakot, meg ajtókárpit patentot, és egyik se jó..... holnap vihettem vissza a boltba :)

No de azt akartam kérdezni, hogy a tartófül végén van egy hajlított lemez(gondolom azt a célt szolgálja hogy a gumibak ne tudjon leszaladni a tartófülekről), hasonló, mint a zégergyűrű...olyat is lehet kapni autósboltban??? Csak mert az enyém eléggé szar állapotban van, és ha leveszem, hogy az új gumibakot felrakjam, utána már tuti hogy nem tudom úgy visszatenni.

A középső vagy hátsó bakra gondolsz?

Link to comment
Megosztás:

A hátsó bakra gondolok.... de mindjárt dobok egy képet róla....

Nekem ne magyarázd én cseréltem már,van is egy tarcsiban otthon.

A kis füleket fogóval hajlítsd el,a gumibakot fújd be szilikonnal vagy szilikon zsírral és szépen nyomd a helyére,aztán a füleket hajtsd vissza.

Nem kell ezt túl lihegni! <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem ne magyarázd én cseréltem már,van is egy tarcsiban otthon.

A kis füleket fogóval hajlítsd el,a gumibakot fújd be szilikonnal vagy szilikon zsírral és szépen nyomd a helyére,aztán a füleket hajtsd vissza.

Nem kell ezt túl lihegni! <_<

már akinek ilyen van :)

nekem is olyan van mint Alexnak

ilyen kis lemez van, és azt nem hajlítani kell, hanem lehúzni, majd visszatolni

ha meg tudod értetni a boltossal miről beszélsz szerintem kell lenni olyannak

a km órát meg sima festékkel fújtam, mint a többi műanyag cuccot eddig

spray

Link to comment
Megosztás:

már akinek ilyen van <_<

nekem is olyan van mint Alexnak

ilyen kis lemez van, és azt nem hajlítani kell, hanem lehúzni, majd visszatolni

ha meg tudod értetni a boltossal miről beszélsz szerintem kell lenni olyannak

Érdekes,mert nekem olyan csak középen van.Azzal sincs gond,wd40-et adsz neki és leveszed,aztán visszaütöd,ha kész vagy.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes,mert nekem olyan csak középen van.Azzal sincs gond,wd40-et adsz neki és leveszed,aztán visszaütöd,ha kész vagy.

mert neked a régifajta van

dobon bilincs és egy fül igaz??

nekünk hátul is kettő van sőt 3

kettő a dob végén mindkét oldalon, és egy a bod elején(orr felé) és egy ilyen biztosító lemezke van rajta.

Jó akkor nem neked magyarázom, hanem másnak, nem lihegem túl, csak az a lemez már kapott eleget az élettől, és szeretném kicserélni egy újra. Ezért kérdeztem, hogy lehet egy ilyet kapni:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/090621/784...ltoltes.hu_.jpg

ja ez az ilyenünk van, de sztem ennek nincs semmi baja, elég erős anyagból van ez.amúgy meg vedd le az egyiket, és mutad meg a boltba

addig nemfog leesni a gumibak.

Link to comment
Megosztás:

Szopatnak anyám stop :)

Tegnap délelőtt vettem kipufogótartó gumibakot, meg ajtókárpit patentot, és egyik se jó..... holnap vihettem vissza a boltba :)

No de azt akartam kérdezni, hogy a tartófül végén van egy hajlított lemez(gondolom azt a célt szolgálja hogy a gumibak ne tudjon leszaladni a tartófülekről), hasonló, mint a zégergyűrű...olyat is lehet kapni autósboltban??? Csak mert az enyém eléggé szar állapotban van, és ha leveszem, hogy az új gumibakot felrakjam, utána már tuti hogy nem tudom úgy visszatenni.

Dzsoni jól beszél. <_<

Sikosító kell neki. :lol:

Aztán ,ha rajta van a dob nem fog lejönni mert húzza a súlya. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.