Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Megnézegettem, egy patacsi-team nevű valaminél 2700-ért van a tükör darabja. Namost ez nagyon olcsó, szóval vagy gagyi, vagy nem tudom. Ismeritek ezt a helyet?

Nekem a bal oldali tükör van befoltosodva, azt akarom cserélni. 2700-at simán kiadnék egy tükörért, mint egy komplett visszapillantóért! CSak még szétnézek, hátha találok valahol olcsóbbat! <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem a bal oldali tükör van befoltosodva, azt akarom cserélni. 2700-at simán kiadnék egy tükörért, mint egy komplett visszapillantóért! CSak még szétnézek, hátha találok valahol olcsóbbat! :)

2700 a komplett visszapillantó. Ez a furcsa nekem, hogy Unixnál meg nincs 6000 alatt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Megfontolom, aztán lehet bevásárolok, elég zavaró a lötyögő-zörgő tükör. Bár nekem a legjobb lenne ha személyesen venném át mert itt pestiek. :)

Én besétáltam a szlovák úti bontójukba és 2000 Huf-ért a kezembe nyomtak egy zsír új jobbos tükröt (most januárban). 5éve járok oda, volt amit telefonon rendeltem meg és áthozattam a szlovák útra, mert az nekem közelebb van. A motoros, fűthető komplett tükröt adták 5000-ért (bontott). Jó szívvel ajánlom őket. Ha kell hétfőn veszek neked egyet, úgyis megyek oda másért. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én besétáltam a szlovák úti bontójukba és 2000 Huf-ért a kezembe nyomtak egy zsír új jobbos tükröt (most januárban). 5éve járok oda, volt amit telefonon rendeltem meg és áthozattam a szlovák útra, mert az nekem közelebb van. A motoros, fűthető komplett tükröt adták 5000-ért (bontott). Jó szívvel ajánlom őket. Ha kell hétfőn veszek neked egyet, úgyis megyek oda másért. <_<

Megkérdezhetnéd, hogy Astra GSI motorháztető van-e, és ha van mennyiért.

Köszike :)

Link to comment
Megosztás:

Megkérdezhetnéd, hogy Astra GSI motorháztető van-e, és ha van mennyiért.

Köszike :)

kiskerára: 32000, kedvezményes ára:24000. Nekem első perctől kezdve mindent kedvezménnyel adtak kérés nélkül :lol:

Ha kell hétfőn megkérdezem van-e bontottba <_<

Iszonyatos beruházásra készülök: van náluk fehér oldalvillogó kemény 1000 Ft a kettő :)

Link to comment
Megosztás:

kiskerára: 32000, kedvezményes ára:24000. Nekem első perctől kezdve mindent kedvezménnyel adtak kérés nélkül :)

Ha kell hétfőn megkérdezem van-e bontottba <_<

Iszonyatos beruházásra készülök: van náluk fehér oldalvillogó kemény 1000 Ft a kettő :)

Oké! Köszi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az nekem is tetszik, nem is drága, csak le kell valakiről koppintani, hogy pontosan hova kell tenni. Nekem nincs ott csati mint Day-nek max. felhúzom az indextől.

nekem van most is villogóm csak sárga, pedig 94'-es a verda <_<

Ja azt írja, hogy üres lámpa valszeg nincs benne foglalat

Link to comment
Megosztás:

kiskerára: 32000, kedvezményes ára:24000. Nekem első perctől kezdve mindent kedvezménnyel adtak kérés nélkül :)

Ha kell hétfőn megkérdezem van-e bontottba <_<

Iszonyatos beruházásra készülök: van náluk fehér oldalvillogó kemény 1000 Ft a kettő :)

ha lenne még kettő

vegyél már nekem is

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.