Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Nos..... elvileg nagyon ritka, de felbukkant egy fényszórós rács vaterán. Kicsit drága, meg fújni is kéne...de meggondolandó. :lol:

HŰTŐMASZK

Hú bakker, nagyon tetszik, de meg se merem említeni az asszonynak. Az óráért is húzta a száját. Már megvan 5 évre előre az összes karácsonyi, meg szülinapi ajándékom beépítve a verdába. Tényleg nagyon ritka, és tuti egyedi lenne a gép. Csak aztán nehogy úgy járjon aki felteszi, mint Hening cartárs. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hú bakker, nagyon tetszik, de meg se merem említeni az asszonynak. Az óráért is húzta a száját. Már megvan 5 évre előre az összes karácsonyi, meg szülinapi ajándékom beépítve a verdába. Tényleg nagyon ritka, és tuti egyedi lenne a gép. Csak aztán nehogy úgy járjon aki felteszi, mint Hening cartárs. ;)

miért hogy járt?

láttam, hogy uj maszk van neki elől, de nemértettem, hogy miért, azt meg nem is tudtam, hogy neki is ilyen volt.

Link to comment
Megosztás:

miért hogy járt?

láttam, hogy uj maszk van neki elől, de nemértettem, hogy miért, azt meg nem is tudtam, hogy neki is ilyen volt.

Nem ilyen rács volt, meg az enyém már faceliftes. Tavaly nyáron lelopták a hűtőmaszkot, meg az indexbúrákat (csatlakozóstól, vezetékestől kitépte).

ui. Amúgy tetszene ez a rács is, csak ez még nem ráncfelvarrott, és nem illeszkedne a lámpánál.

Link to comment
Megosztás:

Nem ilyen rács volt, meg az enyém már faceliftes. Tavaly nyáron lelopták a hűtőmaszkot, meg az indexbúrákat (csatlakozóstól, vezetékestől kitépte).

ui. Amúgy tetszene ez a rács is, csak ez még nem ráncfelvarrott, és nem illeszkedne a lámpánál.

az szép

1500Ftért inkább beválalt ennyit, remélem legalább eltört az indexbúra, mikor kirángatta a buzija.

a rács se hiszem, hogy csak úgy simán kijött neki.

max 5 ezer ft ért megvehette volna a bontóban.

ez nem puha azért ;)

Link to comment
Megosztás:

az szép

1500Ftért inkább beválalt ennyit, remélem legalább eltört az indexbúra, mikor kirángatta a buzija.

a rács se hiszem, hogy csak úgy simán kijött neki.

max 5 ezer ft ért megvehette volna a bontóban.

ez nem puha azért ;)

Nekem meg csinált 22 ezer ft kárt. Igaz mindenből újat vettem. Csak lámpabúrát is vennem kellett, mert letört a fül, ami az indexet tartja.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg csinált 22 ezer ft kárt. Igaz mindenből újat vettem. Csak lámpabúrát is vennem kellett, mert letört a fül, ami az indexet tartja.

áááh gecccc

akkor lehet neki le se tört semmi

hát ez cumi, ennyiből i sjó a saját porta garázzsal.

igaz 3. napja szívok vele, hogy rendezem, meg nézzen ki vhogy, de még holnapra is van ;)

Link to comment
Megosztás:

kicseréltem a határolóban a csapszeget...

őszintén szólva nem fűzök hozzá nagy reményeket, kézzel mozgatva ugyan úgy kotyog, talán a középsőbe jobban befeszül, de az a poén, hogy nem a középsőbe lógott, hanem abban, ami a kasztnira van hegesztve :S

ha megszűnik, akkor oké, de lehet nem szűnik meg ettőla kopogás..

ha határolót is cserélek, akkor is hiába, mivel a határolón lévő lyuk most is kisebb...

felfúrni tuti nem tudom pont olyanra a határolót, esetleg tűreszelővel.

90% hogy ez lesz a megoldás...

Link to comment
Megosztás:

kicseréltem a határolóban a csapszeget...

őszintén szólva nem fűzök hozzá nagy reményeket, kézzel mozgatva ugyan úgy kotyog, talán a középsőbe jobban befeszül, de az a poén, hogy nem a középsőbe lógott, hanem abban, ami a kasztnira van hegesztve :S

ha megszűnik, akkor oké, de lehet nem szűnik meg ettőla kopogás..

ha határolót is cserélek, akkor is hiába, mivel a határolón lévő lyuk most is kisebb...

felfúrni tuti nem tudom pont olyanra a határolót, esetleg tűreszelővel.

90% hogy ez lesz a megoldás...

én is ma cseréltem...de azt nemtom hány helyen van csapszeg :lol: én elől az a oszlopnál cseréltem mind2 oldalon. nagyon baba lett.

a balost megütöttem lentről, 2 darabban aláhullt...de miért csattogott? :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

én is ma cseréltem...de azt nemtom hány helyen van csapszeg :lol: én elől az a oszlopnál cseréltem mind2 oldalon. nagyon baba lett.

a balost megütöttem lentről, 2 darabban aláhullt...de miért csattogott? :lol: ;)

hogy hogy hány helyen?

minden ajtóhatárolóban kettő

Link to comment
Megosztás:

kicseréltem a határolóban a csapszeget...

őszintén szólva nem fűzök hozzá nagy reményeket, kézzel mozgatva ugyan úgy kotyog, talán a középsőbe jobban befeszül, de az a poén, hogy nem a középsőbe lógott, hanem abban, ami a kasztnira van hegesztve :S

ha megszűnik, akkor oké, de lehet nem szűnik meg ettőla kopogás..

ha határolót is cserélek, akkor is hiába, mivel a határolón lévő lyuk most is kisebb...

felfúrni tuti nem tudom pont olyanra a határolót, esetleg tűreszelővel.

90% hogy ez lesz a megoldás...

Az enyém is ott kotyog,ahol neked,nem a közepén,hanem a kasztni részén.

Én most az ajtóstiftekell kínlódtam.Tegnap kicseréltük tesómmal az anyósoldalon a felsőt,az alsót nem tudtuk sehogy kiszedni,nagyon be van ütve.

Most megpróbáltam a jobb elsőn,45 perc szenvedés után meguntam.1 mm sem mozdult semerre. ;)

De az egyik váltóstiftet kicseréltem (azért egyet, mert nem találom a másik újat).

Azután kikaptam a váltókart és ment a szigetelőszalag a gumikarika alá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is ott kotyog,ahol neked,nem a közepén,hanem a kasztni részén.

Én most az ajtóstiftekell kínlódtam.Tegnap kicseréltük tesómmal az anyósoldalon a felsőt,az alsót nem tudtuk sehogy kiszedni,nagyon be van ütve.

Most megpróbáltam a jobb elsőn,45 perc szenvedés után meguntam.1 mm sem mozdult semerre. ;)

De az egyik váltóstiftet kicseréltem (azért egyet, mert nem találom a másik újat).

Azután kikaptam a váltókart és ment a szigetelőszalag a gumikarika alá. :lol:

nekem is eléggé mozog a gumikarikánál, de egyáltalán nem rossz még váltani vele, lóg vmennyire, de nem zavaró, addig még nem szedem szét.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is ott kotyog,ahol neked,nem a közepén,hanem a kasztni részén.

Én most az ajtóstiftekell kínlódtam.Tegnap kicseréltük tesómmal az anyósoldalon a felsőt,az alsót nem tudtuk sehogy kiszedni,nagyon be van ütve.

Most megpróbáltam a jobb elsőn,45 perc szenvedés után meguntam.1 mm sem mozdult semerre. ;)

De az egyik váltóstiftet kicseréltem (azért egyet, mert nem találom a másik újat).

Azután kikaptam a váltókart és ment a szigetelőszalag a gumikarika alá. :lol:

Én simán kivettem, kikalapáltam addíg amig egy kombináltfogó alá nem fért a stift pereme alá aztán meg azt ütöttem. Amelyik nehezen indult meg annak adtam csavarlazítót, aztán oda-vissza kopogtattam.

P1140032_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P1140030_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P1140031_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én simán kivettem, kikalapáltam addíg amig egy kombináltfogó alá nem fért a stift pereme alá aztán meg azt ütöttem. Amelyik nehezen indult meg annak adtam csavarlazítót, aztán oda-vissza kopogtattam.

http://kepfeltoltes.hu/090202/P1140032_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090202/P1140030_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090202/P1140031_www...ltoltes.hu_.jpg

Én is hasonló módon próbáltam, de nekem leszakadt a feje ;)

Link to comment
Megosztás:

És egyébként érezhető a hatása az új csapszegeknek? Kevésbé lóg az ajtó?

Nekem a jobb oldali nagyon nehezen csukódott,csak a felsőt sikerült kicserélni,

de érezhetően jobb lett.Nem lett 100%,de nem kell annyira becsapni. ;)

Neked akkor végülis nem sikerült kicserélned idáig?

Link to comment
Megosztás:

Az nem ködlámpa hanem segédreflektor/segédfényszóró vagy hogyan nevezik!? -és az nem ugyanaz mint a ködfényszóró! ;)

Jaaaaaaaa én azt nem tudtam :lol: Jó mondjuk mit is keresne olyan magason a ködlámpa...igaz B)

És a hűtést nem befolyásolja hogy elfog a rácsból akkora részt? (nem nagyon értek hozzá, csak ugy belegondoltam :lol: )

De így elnézve ez hogy megy fel az elejére ha azok a vékony nyúlványok a gyárin a lámpa alatt vannak... :) Vagy lehet fejtetőn van :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaaaaa én azt nem tudtam ;) Jó mondjuk mit is keresne olyan magason a ködlámpa...igaz :P

És a hűtést nem befolyásolja hogy elfog a rácsból akkora részt? (nem nagyon értek hozzá, csak ugy belegondoltam :lol: )

De így elnézve ez hogy megy fel az elejére ha azok a vékony nyúlványok a gyárin a lámpa alatt vannak... :) Vagy lehet fejtetőn van :( :lol:

Vagy az is lehet hogy biztos :lol: (de egy új típusú morcosításnak is fel lehet fogni B) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.