Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

van

műanyag hegesztés is van már.

bár én eddig még csak taknyolást láttam.

nem ül bele olyan szépen, mint egy fém hegesztési varrat az anyagba, de a technológiát még nem láttam .

Ha már a műanyagnál tartunk elég jól nyikorog-roszog menet közben a kormányburkolatom, mert a felső fele ahol csak a patentok fogják jól kikopott a sok leszereléstől. Nem tudom lehet-e vele vmit kezdeni, vagy vennem kell egy bontottat. Vagy csak fekete cikcallaggal körbetekerjem? ;) Megnézem vasárnap ha nem túl feltűnő rakok bele pótlólagosan csavarokat is.

Link to comment
Megosztás:

Ha már a műanyagnál tartunk elég jól nyikorog-roszog menet közben a kormányburkolatom, mert a felső fele ahol csak a patentok fogják jól kikopott a sok leszereléstől. Nem tudom lehet-e vele vmit kezdeni, vagy vennem kell egy bontottat. Vagy csak fekete cikcallaggal körbetekerjem? ;) Megnézem vasárnap ha nem túl feltűnő rakok bele pótlólagosan csavarokat is.

na ezt is akartam kérdezni

az mindenkinek lóg, vagy csak nekem nincs a helyén?

nekem vagy két cmet mozog :S

benne vannak a csavarok, patentok összepattanva...

de akkor is

jújjj láttam megint egy astrát, aminek le volt festve ezüstre a középkonzol meg a kmóra körüli rész és a légbefúvók

olyan szép :lol:

Link to comment
Megosztás:

na ezt is akartam kérdezni

az mindenkinek lóg, vagy csak nekem nincs a helyén?

nekem vagy két cmet mozog :S

benne vannak a csavarok, patentok összepattanva...

de akkor is

jújjj láttam megint egy astrát, aminek le volt festve ezüstre a középkonzol meg a kmóra körüli rész és a légbefúvók

olyan szép ;)

Ja elég jól mozog, meg szar úton nyikorog is. Majd vasárnap kitalálok rá valamit, úgyis bödönt kell ürítenem, meg feldobni a nyári gumikat.

Link to comment
Megosztás:

Ja elég jól mozog, meg szar úton nyikorog is. Majd vasárnap kitalálok rá valamit, úgyis bödönt kell ürítenem, meg feldobni a nyári gumikat.

akkor jó megnyugodtam.

nyárigumi..hátnemtom, de itt megint eléggé cidri van, és faterom megint hajnalba fog menni vele.

Link to comment
Megosztás:

Ha már a műanyagnál tartunk elég jól nyikorog-roszog menet közben a kormányburkolatom, mert a felső fele ahol csak a patentok fogják jól kikopott a sok leszereléstől. Nem tudom lehet-e vele vmit kezdeni, vagy vennem kell egy bontottat. Vagy csak fekete cikcallaggal körbetekerjem? ;) Megnézem vasárnap ha nem túl feltűnő rakok bele pótlólagosan csavarokat is.

Tegyééé alája szivacst! :lol:

Link to comment
Megosztás:

na ezt is akartam kérdezni

az mindenkinek lóg, vagy csak nekem nincs a helyén?

nekem vagy két cmet mozog :S

benne vannak a csavarok, patentok összepattanva...

de akkor is

jújjj láttam megint egy astrát, aminek le volt festve ezüstre a középkonzol meg a kmóra körüli rész és a légbefúvók

olyan szép ;)

Ja elég jól mozog, meg szar úton nyikorog is. Majd vasárnap kitalálok rá valamit, úgyis bödönt kell ürítenem, meg feldobni a nyári gumikat.

Fater fekete szigszalaggal leragasztotta az élét körbe az alsó burkolatnak, és ott is ahol a patentek fogják. Ezzel már olyan vastag lett hogy elég masszívan összepattan a két fele, és nem zörög. Nekem így van tavaly ősz óta, és azóta is rendben van, pedig még leszedve is volt párszor.

Link to comment
Megosztás:

Tegyééé alája szivacst! ;)

Már erre is gondoltam, de így is gyenge már a patent a szivacs még jobban szétnyomná.

Fater fekete szigszalaggal leragasztotta az élét körbe az alsó burkolatnak, és ott is ahol a patentek fogják. Ezzel már olyan vastag lett hogy elég masszívan összepattan a két fele, és nem zörög. Nekem így van tavaly ősz óta, és azóta is rendben van, pedig még leszedve is volt párszor.

Az a baj, hogy a sok szétszedéstől a patent is már el van repedve, szinte semmit sem fog. Lehet, hogy ragasztok ragasztópisztollyal vmi fület a felső felére belülről, és az alsót vmi pici csavarral ahhoz rögzíttem.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is recsegett. Én annyit tettem, hogy levettem a borítást és kibéleltem.

Hát én is ezt pofázom!

Nekem jól működik, pedig amikor a kocsit vettem, még az egyik alsó csavar (amelyik a gyújtáskapcsolóház spiáter öntvényébe megy) bele volt törve az önvénybe. No azt sikerült a menet sérülése nélkül kioperálnom. Most szivaccsal kibélelve nem mozog, nem zörög a burkolat.

Link to comment
Megosztás:

Hát én is ezt pofázom!

Nekem jól működik, pedig amikor a kocsit vettem, még az egyik alsó csavar (amelyik a gyújtáskapcsolóház spiáter öntvényébe megy) bele volt törve az önvénybe. No azt sikerült a menet sérülése nélkül kioperálnom. Most szivaccsal kibélelve nem mozog, nem zörög a burkolat.

nekem a kulcs verődik hozzá, zörögni nem zörög, csak mozog és nemtudtam, hogy ez csak nekem van e így.

Link to comment
Megosztás:

W jel?

;)

nekem a opel jel zörög :lol:

Nekem is volt VW-s kulcstartóm, bár annyi eszem azért volt, hogy nem az Opel slusszkulcson tartottam. :lol:

Amúgy nekem a nagy Magyarország kulcstartó és az Opel kulcstartó van a slusszkulcson. Ezért zörög elég jól. :)

Tartalékkulcsra raktam az eredeti gyári Opeles kulcstartómat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én egy fém kulcstartót tettem rá amit ugyan még a toyotához adtak amikor vöttük, de még toyo-s időkben lekopott róla az embléma meg a felirat :lol: szal nem látszik mihez vót, amúgy meg a rijjasztó táviránytó lóg rajta, de az meg műanyag, a fém meg nem ér hozzá a műanyaghoz, úgyhogy azok nem zörögnek :( ellenben az ajtókárpitoknak a gomb-hüvelyét elfelejtettem átpattintani, úgyhogy annak megvan a hangja :lol: Gondolkoztam bicskakulcson, de amit láttam... hááát, annyiból már inkább veszek mást :lol: Nem tud valaki olyan bicskakulcsot amin nincs távirányító rész, csak maga a kulcs? Nekem elég lenne ha egy összecsukható kulcsom lenne. (vagy reszelgessek egyet magamnak? ;) :) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.