Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Opelboltban vettem pedig,de lehet márkakerben tudnak rendelni,mert szinte minden tipusban ugyanaz van.

Én kombifogóval megfogtam és a fogót ütöttem felfele.

na ez a gáz, hogy opel ilyen nincs errefelé.

miskolcon, nyíregyházán van csak...

majd megnézem pár helyen ami itt van

Link to comment
Megosztás:

Opelboltban vettem pedig,de lehet márkakerben tudnak rendelni,mert szinte minden tipusban ugyanaz van.

Én kombifogóval megfogtam és a fogót ütöttem felfele.

Igen és ha már Gyik-be kerül a téma nekem meg vannak képeim az ajtót tartó 2 csapszeg cseréjéről, egybe lehetne venni a két témát.

Link to comment
Megosztás:

Egy ajtóra vetítve ez fél óra,de még pihentem is közben! :lol:

???

a csapszegcserét kell már csak megcsinálni.

a többit tegnap megcsináltam, a nagy kezem miatt kicsit szerintem nekem tovább tartott, meg nem vettem le a kulcsos zár rudazatát, így kicsit útban volt az a fém ház, de nemsokkal volt több félóránál.

na meg először csináltam életemben.

de vannak képek is, kb az volt a fele munkaidő ;)

kárpitot szerintem 5percen alul szedem már le én is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm ezt már olvastam. Ellenben az itteni "szakik" szerint nem lehet ezzel a módszerrel mert ugyis látszani fog és gittelni kell meg festeni meg blá blá...

Lehet, de végülis ez a veszély fenáll a hagyomásos javítási modszereknél, tehát nincs mit veszítened. Amúgy ha hozzáférsz belülről, kárpit, vagy burkolat leszedésével akkor én megpróbálnán kinyomni/ütni a horpadást. Nekem a hátsó lámpa alatt volt egy ilyen, sikerült nagyjából kiszedni, igaz nekem nem látszott amúgy sem, csak a búra gumipereme nem feküdt fel a kasztnira és beázott. Kép.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.