Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Az eredeti szárnyon is van 2 csavar kintről.

de ez lentebb van

és ha megnézed a te szárnyadat, az a szélvédő felől van a fémhez rögzítve, ez meg a fém másikoldalánál

rem érted hogy mondom

de a fenti fogatási pontok valszín egyeznek, és lehet a lentit ragasztani is

Link to comment
Megosztás:

Gondolod, hogy csak a gyári lukak simán megfogják? Én szeretnék hinni neked. :blush:

hát leesni tuti nem fog, ha fent becsavarod.

van ilyen, hogy szélvédő ragasztó, azt is sokan mondják, hogy jó, bár én kétlem, mert szélvédőcsere után olyan szépen le lehet húzni, ahol esetleg a kasztnira kenődött, hogy az csak na

bár ha az alapozóval bekened akkor arra már ragadnia kell

de vannak ilyen ragasztószerek, amik sztem megfognák

Link to comment
Megosztás:

hát leesni tuti nem fog, ha fent becsavarod.

van ilyen, hogy szélvédő ragasztó, azt is sokan mondják, hogy jó, bár én kétlem, mert szélvédőcsere után olyan szépen le lehet húzni, ahol esetleg a kasztnira kenődött, hogy az csak na

bár ha az alapozóval bekened akkor arra már ragadnia kell

de vannak ilyen ragasztószerek, amik sztem megfognák

amit a tömötökhöz szoktak használni pasztát az is jo nem?már bocs h beleszolok

Link to comment
Megosztás:

sziasztok nem tud valaki segiteni?gsi-hez kéne pár dolog.géptetö+elsö lokos???vagy cserélek,nekem meg van hátso lökös,digit müszerfal+másik kilyelzö,müszerfal,sport kipúfigo dob 2db szárny,fehér és piros,csomagtér ajtó üveggel és 16 szelepeshez kipufogocsonk ami a motortol jön.köszi elöre is

A digitális műszerfalról, tudnál képet mutatni??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.