Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

http://www.opel16v.hu/kepek/2006/omegaszep2.jpg

http://www.opel16v.hu/kepek/2006/omegatiszta.jpg

Élőben meg mondjuk Soltvadkerti tali, ha ott leszel :lol:

Elméletileg kell, de vizsgabiztosa és rendőre válogatja, ki szól érte.

Azon vannak ugyanis egyéb kódok, amik máshol nincsenek az autóban, pl a biztonsági felszerelések kódja.

Nagyon cépp autó!!!! Sajna Soltvadkert messze van :D

Módosítva : coupe
képpel nem idézünk
Link to comment
Megosztás:

am most nézem, ful fólia, nem volt még ejnye bejnye?

Nekem is full fólia az autóm, de még nem volt ejnye bejnye... ha pedig lesz, van h matrica mindegyik ablakon, így a 84/2005. (X.11) GKM rendeletének 3. §-a szerint nem csinálhat semmit! :D

Vagyishát csinálhat, elküld kpm-es vizsgálatra... akkor meg visszateszem a gyári ablakot, így megint nem csinálhat semmit :lol:

Link to comment
Megosztás:

am most nézem, ful fólia, nem volt még ejnye bejnye?

elméletben csak a két első-oldalsó illegál, a többi legál. De már rutinból úgy gurulok

a rendőr elé, hogy le van húzva az ablak :D Viszont pont két hete az egyik rendőr belekötött

a többibe, szerinte nem elég a plasztik kártyás műbizi, meg a H jel, a forgalmiban is benne

kellene lennie. Persze ez nem igaz, de attól még nem megnyugtató a helyzet.

a díszlecek nem voltak tervbevéve fehérre fújva Gabi?

Nem. Így szép :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ugyanaz volt elől mint hátul de az éjszaka vak volt, majdnem legyaláztam egy kivilágítatlan öregasszonyt és a legvilágosabb feketére cseréltettem abba viszont belekötöttek. Vissza-kicseszésként feltetettem betörésgátló fóliákat -na ebbe a KPM se kötött bele.

Még elől a világos fóliával (kb 2 éve):

www.tvn.hu_965dabe1c9415b2aed942b95a683958c.jpg

Most így néz ki:

www.tvn.hu_8802aa90b4ebdb7fc46f963cf4357420.jpg

Link to comment
Megosztás:

elméletben csak a két első-oldalsó illegál, a többi legál. De már rutinból úgy gurulok

a rendőr elé, hogy le van húzva az ablak :D Viszont pont két hete az egyik rendőr belekötött

a többibe, szerinte nem elég a plasztik kártyás műbizi, meg a H jel, a forgalmiban is benne

kellene lennie. Persze ez nem igaz, de attól még nem megnyugtató a helyzet.

Nem. Így szép :lol:

akkor nem jol emlékeztem a díszlécre, és tnyleg így szép :lol:

és ez a letekert ablakkal állok a rendőr elé, ez bejön, vagy csak a hülyéjének nem szúr szemet?

Link to comment
Megosztás:

akkor nem jol emlékeztem a díszlécre, és tnyleg így szép :lol:

és ez a letekert ablakkal állok a rendőr elé, ez bejön, vagy csak a hülyéjének nem szúr szemet?

Álltalába bejön! Kívéve ha...... mesélte egy polgárőr ismerősöm, hogy néha vadásznak a fóliás autóra a yardok, és kiintik azt aminek az első szélvédő tetején fóliacsík van. ha ilyen rendőrbe botlik az ember, akkor mindegy, hogy lehúzod, vagy sem az ablakot :D

Link to comment
Megosztás:

Álltalába bejön! Kívéve ha...... mesélte egy polgárőr ismerősöm, hogy néha vadásznak a fóliás autóra a yardok, és kiintik azt aminek az első szélvédő tetején fóliacsík van. ha ilyen rendőrbe botlik az ember, akkor mindegy, hogy lehúzod, vagy sem az ablakot :D

ez nagy fasszopóság már elnézést...

soknak van ugye sötétítve gyárilag is... meg hasznos is ott a csík

Link to comment
Megosztás:

Álltalába bejön! Kívéve ha...... mesélte egy polgárőr ismerősöm, hogy néha vadásznak a fóliás autóra a yardok, és kiintik azt aminek az első szélvédő tetején fóliacsík van. ha ilyen rendőrbe botlik az ember, akkor mindegy, hogy lehúzod, vagy sem az ablakot :D

Attól függ,hogy milyen a csík.Ha a napellenzők lehajtva takarják,akkor legális úgy tudom.

Link to comment
Megosztás:

Attól függ,hogy milyen a csík.Ha a napellenzők lehajtva takarják,akkor legális úgy tudom.

Kár. :D azt tudtam hogy csak egy csíkot lehet, de azt nem h mekkorát. Laza lett volna egy olyan széles csík ami leér a szélvédő aljától 2 mm-re :lol: :D A hátsók meg a hátsó szélvédő nekem is fóliázott, de az a szerencsétlen aki ezt alkotta sztem ezen tanult. Több alatta a buborék mint a kólámban... A hátsó szélvédőre van még egy szabály úgytom. Elvileg csak akkor lehet ha van jobb oldali tükör. (jó ez ma már nem nagy csoda, de a ladára csak így került :lol: ) Erről a betörés elleni fóliáról tud valaki mesélni? Árban hogy néznek ki, meg a színezése ennek hogy van, meg minden egyéb amit tudni érdemes róla csak nekem nem most jut eszembe :lol: ?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is az első oldalsó a legvilágosabb. De mivel sötét az autó belseje, így sokkal sötétebbnek látszik a fólia is :lol:

Álltalába bejön! Kívéve ha...... mesélte egy polgárőr ismerősöm, hogy néha vadásznak a fóliás autóra a yardok, és kiintik azt aminek az első szélvédő tetején fóliacsík van. ha ilyen rendőrbe botlik az ember, akkor mindegy, hogy lehúzod, vagy sem az ablakot :D

Bizonyos méretig pedig legális :lol:

10

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.