Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Koszra nem adunk :lol: Jól néz ki...mennyiért vetted? ledes vagy sima?

19.000 volt.

A nem ledes mellett döntöttem. Egyrészt olcsóbb, másrészt nem tudom mi van ha a ledes modulban elfüstöl egy led. Persze nyilván a diódák sokáig bírják de ha 1-2 véletlen megadja magát akkor nemtom mi van. Szal nem ledes lett. :D

Link to comment
Megosztás:

19.000 volt.

A nem ledes mellett döntöttem. Egyrészt olcsóbb, másrészt nem tudom mi van ha a ledes modulban elfüstöl egy led. Persze nyilván a diódák sokáig bírják de ha 1-2 véletlen megadja magát akkor nemtom mi van. Szal nem ledes lett. :D

Igen én is a nem ledes mellett vagyok...csak még nem valósult meg a projekt :lol: Csak nem Vaterán vetted? ott láttam 19ért...boltba 25 azt hiszem

Link to comment
Megosztás:

Igen én is a nem ledes mellett vagyok...csak még nem valósult meg a projekt :D Csak nem Vaterán vetted? ott láttam 19ért...boltba 25 azt hiszem

Igen, vaterán. És 1500-ért hozta a posta-futár. Örültem mert szerda este rendeltem meg...és már ma benn van.

Ledes van fenn asszem 29.000-ért.

Meg a ledesnél érdekes kérdés hogy a yard meg a műszaki vizsga emberei mit szólnak hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Igen, vaterán. És 1500-ért hozta a posta-futár. Örültem mert szerda este rendeltem meg...és már ma benn van.

Ledes van fenn asszem 29.000-ért.

Meg a ledesnél érdekes kérdés hogy a yard meg a műszaki vizsga emberei mit szólnak hozzá.

Na akkor gyors volt!

Szerintem simán jól jártál ezzel...az utólagos ledes dolgokban nem bizok az az igazság...a gyári az más...ha jol tudom van olyan autómárka amibe van

Link to comment
Megosztás:

Viszont nem rossz, elég igényes a kialakítása, körben végig kemény szivacs fut. tényleg jó. A lámpát mennyire kell nekihúzatni a karosszériának? csak mert ha nagyon erőltetném, akkor teljesen neki tudnám, de most pl sehol sem ér hozzá, körben ennyire fogja a szigetelés.

Link to comment
Megosztás:

Viszont nem rossz, elég igényes a kialakítása, körben végig kemény szivacs fut. tényleg jó. A lámpát mennyire kell nekihúzatni a karosszériának? csak mert ha nagyon erőltetném, akkor teljesen neki tudnám, de most pl sehol sem ér hozzá, körben ennyire fogja a szigetelés.

Ne húzd meg túl erősen, én már törtem le a csavartornyát így...

Link to comment
Megosztás:

jaja sztem se kell erősen meghúzni

szerintem is szép, csak szerezz bele ledes indexet :D

ja van gyárilag ledes autó pl pócvágen passat is olyan már... meg béemvé

19 ért ez nekem is jobban tetszik mint a lexus osak...

Nem feltétlen kell ledes indexizzó bele, jó a krómos is, az sem sárga.

Link to comment
Megosztás:

Vettem ilyen műgyantás emblémát, fekete háttereset. Van valami praktika a felrakást illetően? Gondolom ilyen hidegben nem tanácsos....de egy 10 fokos garázsmeleg elég neki? Vagy előtte melegítsem meg azt a helyet hajszárítóval?

Elég ha totál tiszta a felület és mikor felragasztottad akkor melegíted rá a hajszárítóval.

Link to comment
Megosztás:

pedig de jó alakalom lett volna falazni :D

csak ahhoz festés is kell

majd én... de egyenlőre csak a biciklimet tudnám falazni :lol:

ja tényleg

a 94 előtti iletve azutáni F ek csomagtartó ajtaja egyezik?

mert az ajtókat már tudom, hogy nem mert a zsanérozás nem passzol... de a csomié?

5 ajtós

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.