Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

http://img0.tar.hu/udi/img/27186918.jpg#3

ennek a kárpitnak mitöl lett ilyen fekete szine mintha müanyag lenne :D

Passz, nekem ilyen sárga volt miután lekapartam róla a szivacsot. Lehet a képen raktak alá szivacsot is, az látszik, én azt kihagytam, egyszerre a műbőrt ragasztottam fel. Biztos nem szigetel annyira, de én nemigazán érzek különbséget. A kárpitban amúgy is van még szivacs a két réteg között.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként akkor pont esett az eső,amikor a képeket csináltam,10perc múlva bevittük meleg garázsba,áttöröltem száraz ronggyal,ahol fémtiszta volt,aztán higítós ronggyal is.

Cink sprayvel átfújtuk,hogy ne rozsdásodjon:

IMG_1119.JPG

Mondjuk nekem még mindig ettől a képtől áll fel a szőr a hátamon:

DSCF5466.JPG

Udi és Bazsi haverom kikapták a műszerfalam vasárnap délután,puszta unalomból.Na jó,nem unalomból,de végülis jó,hogy ki volt szedve,mert így minden plusz extra a biztosító táblában van,mintha gyári lenne.

és mik ezek a + extrák? :lol:

mert nekem is volt a bizti táblán üres hely amibe ugyan már csak bizti kellett de működő fényszórómosóm van ami müxizik is. :D

Link to comment
Megosztás:

Passz, nekem ilyen sárga volt miután lekapartam róla a szivacsot. Lehet a képen raktak alá szivacsot is, az látszik, én azt kihagytam, egyszerre a műbőrt ragasztottam fel. Biztos nem szigetel annyira, de én nemigazán érzek különbséget. A kárpitban amúgy is van még szivacs a két réteg között.

és ha leszedtem a szövetet és a szivacsot , mielőtt ráragasztanám a bőrt segítene ha lekenném előtte sima zománcfestékkel hogy ha az rákeményedik mikor megszárad a bőr is jobban tapadna és talán le sem válna. (vagy ez nem valami nyerő ötlet :D )

Link to comment
Megosztás:

és ha leszedtem a szövetet és a szivacsot , mielőtt ráragasztanám a bőrt segítene ha lekenném előtte sima zománcfestékkel hogy ha az rákeményedik mikor megszárad a bőr is jobban tapadna és talán le sem válna. (vagy ez nem valami nyerő ötlet :D )

Az az igazság, hogy a szivacs alatt vmi üvegszállalas anyag volt, utánna megegy réteg szivacs, aztán vmi kartonszerüség a tető felől. Namost ez az üvegszálas réteg nem volt teljesen vízzáró, elég jól elszívta a ragasztót is. Nem tudom, használna-e a zománc pórustömítésnek. De elég erősen tapadt hozzá így is a műbőr. Szóval szerintem működik így is, meg úgy is, csak most nem 2 perc amig a festék megszárad. Én felragasztottam a műbőrt, még hagytam száradni egy napig, meg had szellőzön, aztán raktam vissza.

Link to comment
Megosztás:

Hallanád az életben. :D Van, hogy 3x elmondatom vele a mondókáját, mert egy büdös szót nem értek belőle. :lol:

Lassan hallasz. :lol: Ez azért van mert nagyon gyors a gondolkodásom, és nem tudok olyan gyorsan beszélni, mint gondolkodni. Elméletileg mire elromolna az autó, és már mosom le az olajat a kezemről. Gyakorlatban, még fejlődnöm kell. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lassan hallasz. :D Ez azért van mert nagyon gyors a gondolkodásom, és nem tudok olyan gyorsan beszélni, mint gondolkodni. Elméletileg mire elromolna az autó, és már mosom le az olajat a kezemről. Gyakorlatban, még fejlődnöm kell. :lol:

Na igen, az elmélet. Elméletileg az autó elejét sem találnád meg, ha meg nem mutatom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na igen, az elmélet. Elméletileg az autó elejét sem találnád meg, ha meg nem mutatom. :lol:

Na azért ez nem így van, bár elég nehéz megállapítani, mert nincs mihez kötni. Először úgy volt, hogy ahol a motor van ott az eleje, ezzel el is voltam egy 17 éves koromig, de aztán jött egy VW Bogár és összezavart. :D Na OFF.

Link to comment
Megosztás:

Na azért ez nem így van, bár elég nehéz megállapítani, mert nincs mihez kötni. Először úgy volt, hogy ahol a motor van ott az eleje, ezzel el is voltam egy 17 éves koromig, de aztán jött egy VW Bogár és összezavart. :D Na OFF.

Nem kispolski volt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hallanád az életben. :D Van, hogy 3x elmondatom vele a mondókáját, mert egy büdös szót nem értek belőle. :lol:

Inkább kihagyom, még a végén befogna fehér Caravan-t szerelni. :lol:

Jólvan na :D

A hátsó lámpáid ugy vannak lámpafestékkel befestve?

Nem. Fólia ami messziről korrektül néz ki, de közelről legalább ocsmány. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.