Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

J0hnny!

Jó "kis" meló volt...a lényeget kihagytad...miért is vettük ki a műszerfalat? ;)

Volt egy elektromos füst is ha jól emlékszem és átvizsgáltuk az egész kábelköteget. :blush:

Hamarosan az enyémet is szétkapjuk ennyire klíma beépítés lesz. B)

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

Jó "kis" meló volt...a lényeget kihagytad...miért is vettük ki a műszerfalat? ;)

Volt egy elektromos füst is ha jól emlékszem és átvizsgáltuk az egész kábelköteget. :blush:

Hamarosan az enyémet is szétkapjuk ennyire klíma beépítés lesz. B)

Te én arra gondolni sem merek,amikor indítóztam és szállt fel a füst a müszerfalból...életem egyik legrosszabb pillanata volt.

A tiéd szétszedésénél ott akarok lenni,nagyon hiányoznak a közös szerelések már.

Link to comment
Megosztás:

Visszaraktam a tetőkárpitot, egész jó lett, nem üt el annyira a többi alkatrész színétől mint vártam. De azért a ruhafogas tartókat bevonom műbőrrel majd, mert azok nagyon csúnyák. Ha már le volt szedve, akkor befűztem a hátsó kapaszkodó-lámpa kábeleit a merevítők alá, természetesen védőcsőbe. kép 1 kép 2 kép 3 Nem volt nehéz visszatenni, Novyy tanácsára lehúztam a kédereket, de csak hátul, mert elől nem jöttek le, feszegetni meg nem mertem. Persze volt némi járulékos kár, letörtem a napellenzőm patentjét, ideiglenesen felkábelkötegelőztem, majd nyáron hozok a bontóból. B) Meg a hátsó-oldalsó ablak belső burkolatáról sikerült kitörni a patentet a műanyagból. Elég stabilan áll, remélem nem fog nyikorogni. Thuby cartársnak üzenem, hogy a csomitér világítás a hátsó oszlopban jön le, jobb hátsó lámpánál van a kötegben. Ott hozzá lehet férni, új kábelt fűzni.

Link to comment
Megosztás:

Hát speciel a súlyára gondoltam :blush:

Nálunk a mérleget nyomni szokták. :) Persze lehetne függesztve is mérni de olyat még nem láttam. B)

Igazából nem tudom olyan 900 és 950 között lehet. De az utóbbi években én is most vagyok a legkönnyebb. :lol:

sztem tápinak kb 100kgval lehet könyebb a gép

de majd kijavít ha mégse :D

Ez mindenképpen igaz, főleg ha egy kb 100kg-val nehezebb valamihez hasonlítjuk. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nálunk a mérleget nyomni szokták. :D Persze lehetne függesztve is mérni de olyat még nem láttam. B)

Igazából nem tudom olyan 900 és 950 között lehet. De az utóbbi években én is most vagyok a legkönnyebb. ;)

Jóvanna...itt mifelénk így mondják.

Az ajtók meg a sárvédôk megvannak vagy motor nincs benne? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Csöveket nem vágom ki belőle, kárpitok is maradnak, első elektromos emelő is marad és az üvegeket sem cserélem PC-re. Hátsó mechanikát kiszedném ha odajutnék, ha nem ülnek hátul, akkor arra nincs szükség úgysem. B) Egyéb?

Ennyi. Ez 50kg plusz súly ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.