Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Ő volt, de vitatható volt a helyzet... Hosszú történet, kikasztniztatta a kocsit és ezzel elfelejtettük. :lol:

Én is az ilyentől rettegek. Meg attól hogy bár békés ember vagyok a torkának ugranék, pláne ha hepciáskodna. :lol:

Egy munkatársamnak a lánya volt a tecsoban, mire kijött vki legyalulta a kocsi oldalát. Vissztament kérte nézzék meg a kamera nem látott-e vmit. Mondták nem, meg se kérdezték mikor merre parkolt. A csaj sirva hazament, apukával vissza, válasz.: csak a rendőrségnek adnak ki felvételt. Irány a rendőrség, feljelentés, azóta több hónap eltelt, semmi válasz. Érdeklődtek ismerősnél, még ki se mentek a tecsóba a felvételért. A tanulság.: ha elhajt az elkövető, jobb ha el se kezded a procedúrát, ha csattantok meg kell próbállni szép szóval vagy fenyegetéssel kiszedni belőle némi pénzt, persze csak ha ott felmérhető a kár. Mert ha rendőrt hivsz lesheted az ügy végét.

Link to comment
Megosztás:

Ki se mennek, csak ha személyi sérüléses volt a baleset, vagy forgalmi akadályt képezel... más esetben

csak ha éppen valamelyik szolgálatosnak ehhez van kedve...

Meg ilyenkor valakinek meg kell téríteni a kiszállási költségüket is, ha jól hallottam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ki se mennek, csak ha személyi sérüléses volt a baleset, vagy forgalmi akadályt képezel... más esetben

csak ha éppen valamelyik szolgálatosnak ehhez van kedve...

Azt mondta az oktató, hogy bármelyik fél bármilyen szituban hívhat rendőrt, kimennek, csak győzd kivárni. Mondjuk ha én vagyok a hunyó, hiába perkálok a helyszinen hallotam már olyat, hogy megegyeztek , csávó füzetet, gondolván megmarad a besorolása, nincs bírság meg büntetőpont, aztán meg keresték mint cserbenhagyó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már kétszer is? Mit csinálsz? Töröd az ótót mint a mogyorót? :lol:

Bíró úr, ártatlan vagyok, esküszöm! :lol:

Egyszer még régebben amikor utcán beb@szták a hátsó szélvédőjét a kocsinak, aztán meg amikor

átment a nő a terepjáróval az omegán... egyszer sem voltak hajlandóak kijönni. Amúgy meg ha

valakit gyilkolásznak éppen, akkor eszébe se jusson hívni a 107-et, mert nekem kemény 7 perc

múlva vették csak fel, rosszabbak mint a vodafone ügyfélszolgálat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bíró úr, ártatlan vagyok, esküszöm! :lol:

Egyszer még régebben amikor utcán beb@szták a hátsó szélvédőjét a kocsinak, aztán meg amikor

átment a nő a terepjáróval az omegán... egyszer sem voltak hajlandóak kijönni. Amúgy meg ha

valakit gyilkolásznak éppen, akkor eszébe se jusson hívni a 107-et, mert nekem kemény 7 perc

múlva vették csak fel, rosszabbak mint a vodafone ügyfélszolgálat :lol:

hát mert csikágóban éltek, ahol minden percben megölnek valakit :lol:

vidéken kicsit egyszerűbb, én már többször hívtam rendőröket, mentőket...

Link to comment
Megosztás:

hát mert csikágóban éltek, ahol minden percben megölnek valakit :lol:

vidéken kicsit egyszerűbb, én már többször hívtam rendőröket, mentőket...

Egyszer volt szerencsém egy kismotoros elgázolását végignézni, szerencsétlent ződ lámpánál kaszálták el. A mentők kiértek kb.5 perc alatt, közben megjöttek a szülők olyan 30 Km-ről, a gyereket aztán elvitte a mentő, mi meg csak vártunk-vártunk, hátha jön a rendőr. Kb. 5km-er a rendőrség, én olyan 40 perc mulva léptem le pont feléjük mentem szembe se jöttek. Nem tudom kiértek-e egyáltalán. Ja és cserbenhagyás volt, az ürgét 500m-el messzebb szorították le az útról. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer volt szerencsém egy kismotoros elgázolását végignézni, szerencsétlent ződ lámpánál kaszálták el. A mentők kiértek kb.5 perc alatt, közben megjöttek a szülők olyan 30 Km-ről, a gyereket aztán elvitte a mentő, mi meg csak vártunk-vártunk, hátha jön a rendőr. Kb. 5km-er a rendőrség, én olyan 40 perc mulva léptem le pont feléjük mentem szembe se jöttek. Nem tudom kiértek-e egyáltalán. Ja és cserbenhagyás volt, az ürgét 500m-el messzebb szorították le az útról. :lol:

nemtom. nyhán kb 3x hívtam a rendőröket, kapcsolás gyorsan, ki is értek olyan 5 perc alatt mindhárom esetben.

hívtam mentőket 2x, az is ment gyorsan. lehet, ti azért nem tudtok telefonálni, mert én foglalom a vonalat? :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemtom. nyhán kb 3x hívtam a rendőröket, kapcsolás gyorsan, ki is értek olyan 5 perc alatt mindhárom esetben.

hívtam mentőket 2x, az is ment gyorsan. lehet, ti azért nem tudtok telefonálni, mert én foglalom a vonalat? :lol:

Hát lehet, hogy a Győriek, először Szegeden voltak, utánna jöttek ide a város szélére. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ha én vagyok a hunyó, hiába perkálok a helyszinen hallotam már olyat, hogy megegyeztek , csávó füzetet, gondolván megmarad a besorolása, nincs bírság meg büntetőpont, aztán meg keresték mint cserbenhagyó. :lol:

Azért kell papírt írni a helyszínen, hogy rendeztétek egymás közt és nincs semmiféle anyagi vagy más jellegű követelés a másik féllel szemben plusz 2 tanú aláírása. Innentől nincs mit keresni.

Link to comment
Megosztás:

A mentők kiértek kb.5 perc alatt, közben megjöttek a szülők olyan 30 Km-ről, a gyereket aztán elvitte a mentő, mi meg csak vártunk-vártunk, hátha jön a rendőr. Kb. 5km-er a rendőrség, én olyan 40 perc mulva léptem le pont feléjük mentem szembe se jöttek. Nem tudom kiértek-e egyáltalán. Ja és cserbenhagyás volt, az ürgét 500m-el messzebb szorították le az útról. :lol:

Amikor tavaly az asszonyost lenyomták egy kereszteződésben (Debrecenben) olyan gyorsak voltak a helyszínelők, hogy (kb 40 km) akkorra oda értem mire azok előjöttek. Na jó, én sem 80-nal döcögtem hanem ahol tudtam ott majd 160-at mutatott az óra de akkor is volt kb 15 perc. "Elképesztő sebességre képes..."

Link to comment
Megosztás:

Ma leoperáltam a szárnyat és a rendszámtartó műanyag csíkot is a hátsó ajtóról.

A szárny felül középen tényleg ragasztva volt, olfapengével megvágtam a ragasztást és le is jött. :lol:

A műanyagcsík pedig azért nem akart nekem lejönni mert mindenhol sziloplaszttal volt felrakva... :lol: Itt is az olfapengés megoldással jutottam eredményre...

Egyébként ennyi sziloplasztot akkor nem láttam amikor újítottuk fel a fürdőszobát, pedig ott is volt mit tömíteni bőven... A volt tulajnak szerintem már kedvezménye lehetett a szilóra, olyan előszeretettel használta mindenhol... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.