Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát ez sajnos fekete!

Amúgy egy haverom körbenézte a kasznit UH rétegvastagságmérővel.

Nem látszik, hogy újra lenne festve.

Remélem a lököst sem fújták le külön. Teljesen azonosnos árnyalatú a kasznival.

Ez biztos hogy egy sima fekete lökös színre fújva, bármennyire is jól néz ki. Ezzel szívok én is. Előző tulaj önhibáján kívül megcsukta az elejét, és lefújták ugyan szépen, de most már dobálja le a festéket ezerrel. A gyárilag fújt lökhárító alapozva van, a feketét meg hiába fújkálod, szar marad.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy most vettem a 2002-es évjáratú F Astra-hoz hátsó dobbetétet.Az érdekelne,hogy fel tudom rakni én magam is,vagy szakihoz kell vinni?Meg kell fúrni a kasznit is a rögzítéshez,mert itt nem látok neki lyukakat.

Köszi:IMI

Itt találsz néhány képet az enyémről. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Járt már valaki úgy, hogy állítás közben a kezében maradt a szélvédőre ragasztott visszapillantó tükör? Nem az üvegre ragasztás engedett el, azt le sem bírom szedni, a tükör tartóelem vált ketté. Fennmaradt egy fémes, és a tükrön egy műanyag felület. Úgy tűnik már volt ragasztva. Látszik a nyoma. Mit lehet tenni? Ragasztópisztoly, szilopolast, egyéb, vagy inkább operáltassam le az üvegről, és új tükör?

Link to comment
Megosztás:

Járt már valaki úgy, hogy állítás közben a kezében maradt a szélvédőre ragasztott visszapillantó tükör? Nem az üvegre ragasztás engedett el, azt le sem bírom szedni, a tükör tartóelem vált ketté. Fennmaradt egy fémes, és a tükrön egy műanyag felület. Úgy tűnik már volt ragasztva. Látszik a nyoma. Mit lehet tenni? Ragasztópisztoly, szilopolast, egyéb, vagy inkább operáltassam le az üvegről, és új tükör?

Sztem az utóbbi. Vidd el egy karosszériáshoz, az velszeg szakszerűen le tudja venni, az üveg sérülése nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Járt már valaki úgy, hogy állítás közben a kezében maradt a szélvédőre ragasztott visszapillantó tükör? Nem az üvegre ragasztás engedett el, azt le sem bírom szedni, a tükör tartóelem vált ketté. Fennmaradt egy fémes, és a tükrön egy műanyag felület. Úgy tűnik már volt ragasztva. Látszik a nyoma. Mit lehet tenni? Ragasztópisztoly, szilopolast, egyéb, vagy inkább operáltassam le az üvegről, és új tükör?

Az elvileg nem ragasztandó, hanem egy imbuszfejű hernyócsavarral kell rögzíteni. A tükrön maradt műanyagnak rá kell csúszni az üvegen lévő fémre, és a műanyagban kellene lenni a csavarnak.

Link to comment
Megosztás:

Ma végre elkészült a foliázás. :rolleyes:

Nekem tetszik, és egész jól kilátni. LLumar folia műbizonylattal, a szélvédő kivételével minden üvegre. 32 k volt.

Visit My Website

http://img0.tar.hu/tivadar68/size2/35179692.jpg

http://img0.tar.hu/tivadar68/size2/35179689.jpg

Az enyém is hasonlóan van de vigyázz az elsőkkel mert a kedves KPM leveteti veled a rendszámtáblát és a forgalmitól is megválhatsz egy kis időre. Nagyon rámennek mostanában a fóliás kocsikra, legalábbis mifelénk. 2 műszakin így (ahogy van) átment, nem szóltak érte a KPM-es bácsik mert keresztül lehetett látni rajta a nem olyan napfényes műhelyállomáson pedig az elsőkről nincs műbizonylat, akkoriban még nem lehetett fóliázni az elsőket semmilyennel se. Igencsak szimpla hővédőt rakatok fel az elsőkre, a sötétet meg leszedem bár sajnálom mert nagyon sok napégéstől megmentett már. Amúgy nekem 28-ért csinálták Debrecenben, igaz több mint 4 éve, a hátsók 18%-osak, az elsők meg passz csak hát inzultálják az embert érte...

Link to comment
Megosztás:

Az elvileg nem ragasztandó, hanem egy imbuszfejű hernyócsavarral kell rögzíteni. A tükrön maradt műanyagnak rá kell csúszni az üvegen lévő fémre, és a műanyagban kellene lenni a csavarnak.

Nekem csavar, vagy a helye nincs benne, a műanyagról meg gondolom már letörték a csúszkát, mert le van csiszolva, és rá volt ragasztva a fémre. CSak elengedett... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.