Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Talán itt jó lesz,nem off:

Ma láttam egy caravan astrát,melettem parkolt.Nézem a tetőcsomagtartóját,na mondom ilyen kellene nekem is a tetőboxhoz majd nyáron.Aztán jobban megnéztem és meglepődtem.Nem a caravan nagy "rinyavasa" volt fent a tetőn,hanem olyan tetősín,mint az 5 ajtóson,de ez caravanon.Én még ilyet nem láttam. B)

Link to comment
Megosztás:

Talán itt jó lesz,nem off:

Ma láttam egy caravan astrát,melettem parkolt.Nézem a tetőcsomagtartóját,na mondom ilyen kellene nekem is a tetőboxhoz majd nyáron.Aztán jobban megnéztem és meglepődtem.Nem a caravan nagy "rinyavasa" volt fent a tetőn,hanem olyan tetősín,mint az 5 ajtóson,de ez caravanon.Én még ilyet nem látamm. B)

Milyen az 5-ajtósé? B)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Már régóta játszom a gondolattal, hogy tetőablakot csináltatok a gépre, viszont egy cimborám szerint az vagy gyári legyen, vagy beázik...

Mi a véleményetek, tényleg túl kockázatos?

Az alábbi márkát nyugodt szívvel tudom ajánlani - komfortos, esztétikus és tökéletesen zár. 80 körül lehet most a beépítése.

A beépítés menete megtekinthető:

http://www.webastoszerviz.hu/

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy ilyenem:

spoiler.JPG

és fel szeretném eszkábálni az autóra.

Az előző autón 2 csavar+valamilyen ragasztó tartotta.

Én viszont kihagynám a 2 csavart,mert nem szeretném fúrkálni az autót.

Van valami kajak ragasztó,amit használhatnék e célra?

Gondolom a sziló nem nagyon tartja meg.

köszi.

Link to comment
Megosztás:

Az ilyenek felrakásánál nem árt azt is figyelembe venni, hogy valamennyi légrést érdemes hagyni, különben a hézagokba beáll

a por, és megfogja a nedvességet. Úgy pedig rövid időn belül szanaszét rohad majd alatta az ajtó.

Van rajta alul 3 nyílás,gondolom e célból. B)

Link to comment
Megosztás:

Sokkal esztétikusabb lehet, plusz a menetszél sem tud belekapaszkodni... Nem is értem, hogy minek kell az a két böhöm vasdarab oda? Indokolná a 25kg plusz terhelhetőség?

Ha egyenes lenne a Caravannak a teteje akkor jó lenne tetősín nélkül,de mivel nem az így elég bután néz ki nélküle.......Nem hiszem hogy bármilyen hátránya lenne a kocsinak miatta B) B)

Link to comment
Megosztás:

ugyanilyen, csak nem hosszanti, hanem keresztirányú, zárható

De akkor olyan nincs mint nekem????Mert úgye ez a gyári...Akkor ha leveszed mi van alatta?Azért kérdezem mert gondolkodtam azon hogy le kellene szedni,de akkor nekem ott nem lenne fekete díszléc B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.