Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Hi Skacok!

Esetleg tudja valaki, hogy Caravanhoz hátra a csomagtartó ajtóba a gyári hangszóró helyére (ami igen fosul szól) mekkora és milyen mély (45-50mm) hangszórót lehet betenni? Kell-e hozzá kiemelő keret, ha igen akkor mekkora?

16"- os megy bele, ha jól mondták. Kiemelő keret előre kell csak. Nekem azt javasolták autó hifi boltban, hogy az elsőkre koncentráljak.

Mondjuk tényleg szar helyen vannak. Csomagok esetén nem is hallatszanak rendesen.

Link to comment
Megosztás:

16"-os megy bele, ha jól mondták. Kiemelő keret előre kell csak. Nekem azt javasolták autó hifi boltban, hogy az elsőkre koncentráljak.

Mondjuk tényleg szar helyen vannak. Csomagok esetén nem is hallatszanak rendesen.

16.5 cm, nem ". Az a kerékméret esetleg. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

16"- os megy bele, ha jól mondták. Kiemelő keret előre kell csak. Nekem azt javasolták autó hifi boltban, hogy az elsőkre koncentráljak.

Mondjuk tényleg szar helyen vannak. Csomagok esetén nem is hallatszanak rendesen.

A mélysége nem számít? Értem ez alatt, hogy a 45, 50mm-es is elfér?

Link to comment
Megosztás:

Hátsó sárvédőt szélesíte(te)tt már valaki? ET15ös 9"os Borbet T-k kéne befaragni nekem hátra... A gyári hátsó sárvédő formát és kialakítást szeretném megtartani, csak egy kicsit kijjebb huzatni a lemezt ( ha lehetséges ). Mik az esélyeim erre? Kb 2cm-t kéne mind a két oldalon... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Hali.

A multkor volt szó a hátsó dobbetétről. Ma voltam a RIDER nél, 4500 Huf-/ pár ért megkapjuk . Sedan, ötajtós, és caravan ugyanaz. Ha valakit érdekel, szivesen elviszem neki Soltvadkertre. Vagy bármi mást, ami esetleg kell neki innen.

rider

Amugy 10-15 % kedvezmény hajlandoak adni egy linkért a MOTE oldalán ha felvesszük velük a kapcsolatot.

Üdv. Tiv.

Link to comment
Megosztás:

Segítséget kérek, aki tudja,hogy hol van toldás a Caraván hátsó ablakmosó csövezésében írja meg legyen szíves! A vejem kocsijában a hátsó ablakmosóvíz eltéved, és nem az üvegre, hanem a jobb hátsó oldalkárpit alatt folyik ki a csomagtérbe. Jó lenne tudni, hogy hol kezdje a bontást és ne pont a rossz helyen.

Előre is köszönöm. Ja igen, és még annyit, hogy '93-as 1,4i tipus (82LE).

Link to comment
Megosztás:

Hali.

A multkor volt szó a hátsó dobbetétről. Ma voltam a RIDER nél, 4500 Huf-/ pár ért megkapjuk . Sedan, ötajtós, és caravan ugyanaz. Ha valakit érdekel, szivesen elviszem neki Soltvadkertre. Vagy bármi mást, ami esetleg kell neki innen.

rider

Amugy 10-15 % kedvezmény hajlandoak adni egy linkért a MOTE oldalán ha felvesszük velük a kapcsolatot.

Üdv. Tiv.

Nekem kéne egy garnitúra. Már azon gondolkodtam, mikor menjek Veszprémbe, de ha le tudod hozni Vadkertre......

Igaz, az messzebb van mint Veszprém. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

ja igen

nem tudom kinek hogy, de nekem csak törve jöttek le azoka kis pöckök, amik a hűtőmaszk két szélén vannak :S

sőtt, mikor már csak a darabjait akartam kivenni, akkor is elég rendesen megszenvedtem velük... pedig befeszítettem a csavarhúzót, de nemnagyon engedett az a műanyag ágy amibe bele vannak dugva.

lehet egy kis szilicon segített volna a dolgokon... na majd berakásnál befujom, visszaragasztottam őket, remélhetőleg tartanak egy darabig... idővel ugyis csere, mert eléggé széthullott a rács:S

Link to comment
Megosztás:

Segítséget kérek, aki tudja,hogy hol van toldás a Caraván hátsó ablakmosó csövezésében írja meg legyen szíves! A vejem kocsijában a hátsó ablakmosóvíz eltéved, és nem az üvegre, hanem a jobb hátsó oldalkárpit alatt folyik ki a csomagtérbe. Jó lenne tudni, hogy hol kezdje a bontást és ne pont a rossz helyen.

Előre is köszönöm. Ja igen, és még annyit, hogy '93-as 1,4i tipus (82LE).

Szerintem nincs abban toldás. Legalábbis 5 ajtósban egy cső az egész.

Link to comment
Megosztás:

Nekem kéne egy garnitúra. Már azon gondolkodtam, mikor menjek Veszprémbe, de ha le tudod hozni Vadkertre......

Igaz, az messzebb van mint Veszprém. :lol:

hali.

Ha jössz Soltvadkertre, akkor viszek egy garniturát ha kell. De tuti legyen, mert nem tudok utána mit kezdeni vele. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

repedés szerintem is

Igazad lehet a repedés dolgában, mert miután írtál, megnéztem az enyémet, hogy hogyan is van ez. Szóval a karavánnál az oszlop takaró lemez gyakorlatilag az egész hátsó oldalsó ablakot takarja körbe. Ezután csak brahiból kihúztam a karosszéria és a hátsó ajtó közötti gumi gégecsövet, és láss csodát! Pont ott van a toldás, teljesen gyári, nem kamu. Nyilván azért, hogy az ajtó levételénél bontható legyen. Szóval ha a vejemnek a csomagtérbe folyik a mosóvíz, akkor nem a toldás ereszt, hanem még előtte valahol az oldalablak környékén lehet eltörve a csöve. Köszi az ötletet!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Na, nekiálltam (tudom, 4hónap után kicsit későn..:sowwy: ) összerakni a kocsit. A lámpa már a helyén, találtam olcsón jó első lököst azt is feltettem már, viszont még keresek hozzá egy két cuccot, ha netán van valakinek fölösbe az szóljon. ezek kellenének:

motorháztető, bal első sárvédő (csak fehér,lilában már van..) zársín vagy mi (ami a motorháztetőt fogja meg minden), hűtőmaszk, bal oldalt a hűtőmaszk fogó ami a sárvédő/zársín találkozásánál fogja fel a maszk végét (kis 5*5cm-es fogó bigyó) és legvégül a lámpatartó cuccos ami ha jóltudom a zársínhez tartozik (alul ami felfogja az alsó fogónál). Kb ennyi:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.