Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Én az ajtókárpitot bütyköltem ma meg...

Nemteccett, hogy átlátszó volt a hangszórórács...rikítottak a narancssárga hertzek...

Kapott belülről egy kis hangfalselymet...bár, hogy selyem az enyhe túlzás :D a jó kis régi videoton hangfalam borítását vágtam szét miatta...vizsont zsír lett :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én az ajtókárpitot bütyköltem ma meg...

Nemteccett, hogy átlátszó volt a hangszórórács...rikítottak a narancssárga hertzek...

Kapott belülről egy kis hangfalselymet...bár, hogy selyem az enyhe túlzás :D a jó kis régi videoton hangfalam borítását vágtam szét miatta...vizsont zsír lett :D :D

Én tegnapelőtt este cseréltem az ajtókárpitokat, meg az üléseket plüss huzatúra. Nagyon f@c@ lett. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

opp azt a "." ot nem vettem észre bcsi :D

nekem nemigen rikítanának a naracssárga zizegők, vagy lehet mégis az ezüst rács mögül? :D

de rikít az magába is már, főleg a lábtérvilágítással :lol:

képek hamarosan

A lábtérvilágítás az engem is érdekel... :D

A rikítás meg akkor zavar, ha valahol ott kell hagynom a kocsit...

próbálom leplezni, hogy van benne bármi amiért megérné feltörni :D

Link to comment
Megosztás:

hello

problémám a következő

uj kipufogót akarok rakni a hátsó gyári helyére

mint ez kiderült, a classic és a régebbi gépek közt itt is jelentős eltérés van

ha jol emlékszem Fpepe gépén is egy nagy bilincsel van hozzáfogatva az alvázhoz, míg nekem 3 kampó tartja.

ha valaki jártas ebben a témában, akkor mondja már meg, hogy a classicon is megoldható e a régi tipusú rögzítés, fúrás nélkül.

kösz üdv

Link to comment
Megosztás:

az tom hogy gumin log

de nekem a classicon 3 kapó van és ugy 3 gumi

a régifajtán meg egy nagy pánt kampó gumi kampó

johnny akkor enélkül semmi verzió???

akkor a vonó részre fogok hegeszteni egy tartót neki

Nekem két kampó van a hátsó dob felett,aminek a vége behajlítható,hogy tartsa a gumit.

A gumin 3 lyuk van,a középsőbe akad be a dob bilincse.

Link to comment
Megosztás:

Kellemes tapasztalatot szereztem ma ablaktörlő ügyben: nemrég rendeltem a Delparts-tól gyári Opel ablaktörlőlapátokat, valóban gyári lehet, van rajta GM logo. Ma volt az első alkalom, hogy ki tudtam próbálni, egyszerűen tökéletes. Nem csíkoz, nem hangos, semmi gond vele. Eddig próbáltam már sokfélét (Valeo, Bosch, TigerBlade), de eddig ez a legjobb. Csak ajánlani tudom. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.