Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet hogy fényezőnek készült :D

Amúgy kitapintható repedés nincs rajta, ha végig simítom, nem érezni semmit, csak úgy néz ki, mintha repedés lenne. Megpróbálom megfesteni, aztán majd meglátjuk :D

Hááát, de akkor olyan fekete festéket vegyél, ami jó az enyémhez is. :D

Van nála szürke kárpitbőr is?

Ez nagyon jó kérdés. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 92-es F Astrám, és az a probléma az elektromos ablakkal (gyári) , hogy mikor húzom fel, akkor negyedével mielőtt felér elkezd kicsúszni kívülre a gumin kívülre, tehát nem a helyén van, és mozog is az üveg jobbra balra, vagyis előre bukik és ez miatt van. Mi törhetett el hogyan lehet megcsinálni, mi lehet a baj, mit kell venni hozzá? Köszi választ előre is, sürgős lenne megcsinálnom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 92-es F Astrám, és az a probléma az elektromos ablakkal (gyári) , hogy mikor húzom fel, akkor negyedével mielőtt felér elkezd kicsúszni kívülre a gumin kívülre, tehát nem a helyén van, és mozog is az üveg jobbra balra, vagyis előre bukik és ez miatt van. Mi törhetett el hogyan lehet megcsinálni, mi lehet a baj, mit kell venni hozzá? Köszi választ előre is, sürgős lenne megcsinálnom.

Ajtókárpitot leveszed, és van 2 hatlapfejű csavar ami az ablakemelő mechanikáját dönti, illetve a felhúzás ívét állítja. Azokkal tudod állítani, hogy úgy menjen föl, hogy a tömítés mögött maradjon.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 92-es F Astrám, és az a probléma az elektromos ablakkal (gyári) , hogy mikor húzom fel, akkor negyedével mielőtt felér elkezd kicsúszni kívülre a gumin kívülre, tehát nem a helyén van, és mozog is az üveg jobbra balra, vagyis előre bukik és ez miatt van. Mi törhetett el hogyan lehet megcsinálni, mi lehet a baj, mit kell venni hozzá? Köszi választ előre is, sürgős lenne megcsinálnom.

Nekem jobb oldali ilyen. Ahogy az előttem szóló írta be kell állítani a mechanikát. Kell próbálgatni egy darabig hogy jó legyen. Nekem szorul is kicsit azóta.

A hiba oka hogy az emelő szerkezetben a műanyag csúszkák elkopnak.

Link to comment
Megosztás:

Én is így kezdtem. mármint lakatolás nélkül, de minden ősszel megkapta a viaszos alvázvédelmet, aztán amióta sok a meló meg vannak gyerekek örülök ha egy izzót kicsrélni van időm a kocsin. Most a műszaki miatt kaptam apránként kb 3 napot a családtól felkészíteni :) Mert azért megéreznék ők is az autó hiányát :D

Egyenlőre még a korábi rétegek védik nagyrészét a kocsinak, de egy aptó helyen már észrevettem az elhanyagolás rügyező rozsda jeleit. :(

Én karosszérialakatos vagyok ugy hogy tudom az astrákat nem lehet egyik évbe se elhanyagolni mert 2napos munkából lesz egy hetes munka egyszer
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Meg tudná valaki mondani hogy utólagosan napfénytetőt kb mennyiért lehetne beépíteni f astrába? Lenne 1 gyári tetőablak jó áron, csak nem tudom érdemes e belevágni. Valakinek valami tapasztalat?

Gyári tetőablakot csak tetővel együtt tudod berakni normálisan.

Link to comment
Megosztás:

Tiv-nek itt válaszolok a Fogyasztás rovatból, mert spórolok a hozzászólásaimmal, nehogy ki legyek lőve......

Szóval erre a bejegyzésére csak annyit mondok, hogy régen rossz lenne annak a karosszériásnak, aki 8 darab ajtó csapszeget csak flexxel tudna kivenni! Nem csak kivenni kellett azokat nálam, hanem vissza is tenni!

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=769&view=findpost&p=884666

Egyébként mára a fényezés nagyobbik része már elkészült

RIMG3653_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

RIMG3661_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

RIMG3656_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tiv-nek itt válaszolok a Fogyasztás rovatból, mert spórolok a hozzászólásaimmal, nehogy ki legyek lőve......

Szóval erre a bejegyzésére csak annyit mondok, hogy régen rossz lenne annak a karosszériásnak, aki 8 darab ajtó csapszeget csak flexxel tudna kivenni! Nem csak kivenni kellett azokat nálam, hanem vissza is tenni!

http://www.opelforum...ndpost&p=884666

Egyébként mára a fényezés nagyobbik része már elkészült

Jó, nem gondoltam én azt komolyan. :icon1:

Jól néz ki az autó. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.