Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

sziasztok ! első lökhárítónak leszedése hogyan történik? mert balfék öregember tolatott ki a parkolóból de nem látta hogy jövök és benyomta a baloldali karosszériát és kiakarom egyengetni kicsit. csak ahhoz le kéne szednem az első lököst.

Alá kell hasalni, van két nagy csavar a motor felől, meg asszem még oldalt is...

Link to comment
Megosztás:

Az első lökös leszedéséhez le kell venni a hűtő maszkot. Majd van két csavar, ami az orr lemezhez fogja. Ezt csak aláfeküdve lehet kicsavarni és 13-as kulcs kell hozzá.

Van két-két csavar, ami a sárvédő doblemezhez fogja, plusz 2-2 ami a doblemez alatt van. Majd a lökös alját is fogja 4 darab műanyag bolha, a hűtő aljánál.

Azt hiszem ennyi. :D

Én két hete vettem le és nem volt egyszerű.

Link to comment
Megosztás:

Rég voltam már erre:)

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek egy komplett Astra F kasztniért mennyit érdemes kiadni?

Mert sajnos pénteken elszálltam és totál kár lett a kicsike:( 110-el frontba árokfalat fogtam:S Nekem meg szerencsére csak a nyakam húzódott meg.

Link to comment
Megosztás:

Rég voltam már erre:)

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek egy komplett Astra F kasztniért mennyit érdemes kiadni?

Mert sajnos pénteken elszálltam és totál kár lett a kicsike:( 110-el frontba árokfalat fogtam:S Nekem meg szerencsére csak a nyakam húzódott meg.

Uhh, az dúrva. :P mi történt?

Papírral kell, vagy anélkül? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nekem egy F Astra-hoz kéne csomagtér ajtó,mert a kéder alatt elkezdett rohadni. Ha lehet piros színben. Előre is köszi az infókat!

Rég voltam már erre:)

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek egy komplett Astra F kasztniért mennyit érdemes kiadni?

Mert sajnos pénteken elszálltam és totál kár lett a kicsike:( 110-el frontba árokfalat fogtam:S Nekem meg szerencsére csak a nyakam húzódott meg.

Caravan, Sedan, vagy 5 ajtós? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.