Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

SZoval akkor ez ien utolagos dolog vagy ez gyárilag volt igy???vagy vigyem el egy lakatoshoz megnézetni??

Nem hiszem hogy utólagos. Gyárilag nekem is van benne, igaz caravanom van, más egy kicsit a forma. Szerintem nem kell még alágyujtanod. B)

Nem olyan rossz az a csomitér.

Link to comment
Megosztás:

Hello! nem tudja valaki hogy hol tudnák olcsón beszerezni hátsó szárnyat ferdehátú astrára? nem gsi-t hanem azt a másikat középre! nagyon kajakul néz ki, de 15ezret nem adok érte, mert csak annyér találtam én neten :(elöre is kösz ha vki tud vmit!

Üdv.: Csabi

Link to comment
Megosztás:

Hello! nem tudja valaki hogy hol tudnák olcsón beszerezni hátsó szárnyat ferdehátú astrára? nem gsi-t hanem azt a másikat középre! nagyon kajakul néz ki, de 15ezret nem adok érte, mert csak annyér találtam én neten :(elöre is kösz ha vki tud vmit!

Üdv.: Csabi

Vegyél csak. :) legalább lesz megint kit cikizni. B) :D

Link to comment
Megosztás:

Leültem, mond.... :)

10 pénz a féklámpával, és helybehozatallal B)

rácsingon volt, pest... mondom felhívom azért, mondja, hogy hát elpostázza, de járnak errefelé, ha nem sürgős, akkor hétfőn errejönnek, és elhozza (ez volt szombaton), és úgy is lett, megmaradt pár cucca, és hirdetdgeti őket.... lecsaptam mint ... :D

Link to comment
Megosztás:

10 pénz a féklámpával, és helybehozatallal :D

rácsingon volt, pest... mondom felhívom azért, mondja, hogy hát elpostázza, de járnak errefelé, ha nem sürgős, akkor hétfőn errejönnek, és elhozza (ez volt szombaton), és úgy is lett, megmaradt pár cucca, és hirdetdgeti őket.... lecsaptam mint ... :)

Úgy rémlik akkor 12+postaköltségért lett volna, meg a fújás, mert sötétkék volt. B)

Link to comment
Megosztás:

hát ilyenre gondoltam én astra nem tudom hoyg mi bajod vele, de hát izlések és pofonok...

Az enyém ilyen volt!

De leszedtem, nem lehetett látni tőlle semmit sem hátra! Engem nem zavart6 (megszoktam a Vivaróban már tükör nélkül!) , de az öregemenek hiányzott a táj! B) :D

Vegyél csak. :D legalább lesz megint kit cikizni. :( :)

Most miért? Meg se szólaltam! :) :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.