Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem is volt ilyen problémám .. aminek fújás lett a vége :D (persze a bordó az bonyolultabb szín)

Nekem is az lenne, de mióta itt parkol egy 7 m-es Iveco rendszeresen mellettem, háát, elgondolkodtam, hogy megéri-e... (pár napja már megstukkolta a szomszéd mercijét, szal kicsit aggódnék a bordó tükrökért)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is az lenne, de mióta itt parkol egy 7 m-es Iveco rendszeresen mellettem, háát, elgondolkodtam, hogy megéri-e... (pár napja már megstukkolta a szomszéd mercijét, szal kicsit aggódnék a bordó tükrökért)

ne a rosszat nézd abban az Ivecóban :D

ha mégis megtörténik aminek nem kellene, tudod kihez kell fordulni a javítási blokkal :lol:

Link to comment
Megosztás:

Zavar, hogy kékes a szélvédő miközben világít a fehér tető. Lefóliáztatod vmi sötét színre a tetőlemezt, és akkor nem fog feltűnni a szélvédőcsík... :D

Jogos gondolat :lol:

astrásgyereknek is volt egy hasonló ötlete, csak az egész autóra szólt :D

de egy csík miatt azért nem :)

Link to comment
Megosztás:

Jogos gondolat :D

astrásgyereknek is volt egy hasonló ötlete, csak az egész autóra szólt :)

de egy csík miatt .. :D

A tető fóliázása sztem 10e ftnál nem több, de legyen 15.... ;) Ugyan annyi mint a szélvédőcsere, csak a macera nem igazán összemérhető. De a te autód. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jogos gondolat :)

astrásgyereknek is volt egy hasonló ötlete, csak az egész autóra szólt ;)

de személy szerint nem mennék bele ilyen kivitelezésekbe egy csík miatt :D

Így van! Ahogy Zotya mondta kalapácsot neki! :D :D :lol:

Úgyis kell cserélni a szélvédőt, haveromék 3 nap alatt 2 kavicsot is kaptak....

Bár én inkább megbékülnék azzal a csíkkal! :D

Link to comment
Megosztás:

A tető fóliázása sztem 10e ftnál nem több, de legyen 15.... :D Ugyan annyi mint a szélvédőcsere, csak a macera nem igazán összemérhető. De a te autód. :D

ha már így elkalandoztunk akkor pl karbonfóliával nem lenne rossz a tető :lol:, de ha a későbbiekben mégis valamiféle "átalakítás" lenne a csík végett az a szélvédőcsere lesz .. láttam már 6000ért újat, bontóban lehet hogy olcsóbban is ha elfogadható állapotban lenne ..

Link to comment
Megosztás:

ha már így elkalandoztunk akkor pl karbonfóliával nem lenne rossz a tető :D, de ha a későbbiekben mégis valamiféle "átalakítás" lenne a csík végett az a szélvédőcsere lesz .. láttam már 6000ért újat, bontóban lehet hogy olcsóbban is ha elfogadható állapotban lenne ..

Vágtál már ki szélvédőt? :lol: Én inkább elvágtam flexszel, mert 4-5e ftért nem szenvedek annyit... :D

Link to comment
Megosztás:

Így van! Ahogy Zotya mondta kalapácsot neki! :D :D :lol:

Úgyis kell cserélni a szélvédőt, haveromék 3 nap alatt 2 kavicsot is kaptak....

Bár én inkább megbékülnék azzal a csíkkal! :D

nekem is van 2 apró kavicstól származó pontom, de már így vettem .. megcsináltatom akkor jóesetben 3000 kb vagy 6ért új szélvédő , mindenféle csík nélkül :D :) de lehet hogy megbékülök a pontokkal meg a csíkkal is ;)

Link to comment
Megosztás:

nekem is van 2 apró kavicstól származó pontom, de már így vettem .. megcsináltatom akkor jóesetben 3000 kb vagy 6ért új szélvédő , mindenféle csík nélkül :D :lol: de lehet hogy megbékülök a pontokkal meg a csíkkal is :D

Akkor vegyél egy kalapácsot ... :)

Link to comment
Megosztás:

A tető fóliázása sztem 10e ftnál nem több, de legyen 15.... :lol: Ugyan annyi mint a szélvédőcsere, csak a macera nem igazán összemérhető. De a te autód. :D

Környéken van egy újaccordos gyerek eddig fekete volt fehér tetővel,aztán most fehérre lett fóliázva fekete tetővel. De szerintem kár volt. :D

Link to comment
Megosztás:

az apró részletek is számítanak, de hát "ki hogy hajtja a szekerét" :lol:

Szerintem nem találsz embert, aki képes egy amúgy jól berakott, nem beázós, nem kavicsos, nem keresztbe repedt szélvédőt kicserélni, azért mert kap cserébe egy használt csíkosat. Esetleg veszel egy csík nélkülit, amivel legalább beszerzel egy rakás új lehetőséget is a szívásra. Kell ez neked? :D (amúgy meg, a döntött szélvédőn, ha nincs semmi szín, akkor sz.r se látszik a feliratokból :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.