Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkora fény 1 telefon is ad, és azt szinte bárhova tehetem a motortérben, hogy megvilágítsa a gondot. :)

Nekem van egy ilyenem, akksis változatban, szivargyújtóról, és 220-ról is tölthető, meg oda akasztom ahova tetszik, meg fénye is van elég rendesen, de akkor is kell nekem egy beépített lámpa :D

Link to comment
Megosztás:

Minek belsőtér világításnak? :D

Neeem... az van bőven. Csak hogy tudjam villogtatni ha unatkoznék :) De persze csak 12-re lenne programozva, más kódot nem tanítok meg neki :D

Szolgálati dízelemben már van pech lámpa. :D

Úgy kell neki. Az enyém csak jó híreket tud majd villogni :D

Link to comment
Megosztás:

Neeem... az van bőven. Csak hogy tudjam villogtatni ha unatkoznék :) De persze csak 12-re lenne programozva, más kódot nem tanítok meg neki :D

Úgy kell neki. Az enyém csak jó híreket tud majd villogni :D

Esetleg a menő-manó LED világításodat még csekkolhatnád egy ECU-val. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem van egy ilyenem, akksis változatban, szivargyújtóról, és 220-ról is tölthető, meg oda akasztom ahova tetszik, meg fénye is van elég rendesen, de akkor is kell nekem egy beépített lámpa :)

Nekem is van fejlámpám, az is büntető... visz addig mint a tompított ha kicsit koszos :D de bele fogom énis rakni, ha megtalálom az odavaló lámpatestet :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

F astranál kombi meg az 5 ajtós első hátsó ajtók egyformák?

tehát csere szabatosak?

Felfogatási pontok, élek stb?

köszi...

bocs a láma kérdésért...

Ricsosz

Caravan.

Az elsők igen, a hátsók nem. Fel tudod tenni az 5ajtós hátsó ajtaját Caravanra, csak marad egy 30 centis macska ki-bejárat a 3szögablaknál :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.